Вакансия "Офіційна робота в Німеччині та інших країнах ЄС" - Франкфурт-на-Майне

Офіційна робота в Німеччині та інших країнах ЄС
1200-4400 €
Германия
03-10-2022
Агентство по трудоустройству за границей Михайло
Михайло

Частное лицо

на layboard с 01.12.2018

Контактное лицо: Михайло
Посмотреть отзывы о компании ⟶
Контактное лицо: Михайло

Требования:

 • Офіційна робота в Німеччині та інших країнах Євросоюзу. Оформлення по паспортах Європейського Союзу , по польських робочих візах (відрядження А1) та по тимчасовому військовому прихистку для українців. На кожну вакансію є доїзд з України. За консультацією та реєстрацією звертайтесь за тел: +380679678612.

  На сьогоднішній день актуальні вакансії:

  1) Німеччина. Земля Баден-Вюртемберґ, 30км від Heilbronn. Потрібні чоловіки, жінки, пари. Помічники на продукцію косметики. Упаковка, фасування, стікерування і т.д. Оплата 12€/год (брутто) + додатки за нічні зміни. Житло 350€ з зп (квартири, 2 людини в кімнаті). Вікові обмеження: до 62 років.

  2) Херфорд. Німеччина. Потрібні помічники на шоколадну фабрику. Оплата 12€ /год (брутто) + доплати за нічні зміни. Житло 450 € із зп (по 2-3 особи в кімнаті). Доїзд надається. Робота у 3 зміни по 8 годин, 5-6 днів на тиждень (можна брати суботи). Вікові обмеження: від 18 до 59 років, Оформлення по готових 24, або паспорт ЄС.

  3) Німеччина. Різні міста. Потрібні доглядальниці в державні будинки пристарілих (Санаторії). Зарплата 15 €/год (брутто) + доплати 25% за нічні зміни. Щодня видаються додадок до зарплати (на харчування і т.д.) 60 євро (нетто). Кожної пятниці щотижня можна брати аванс, в розмірі 250 євро (для оплати житла, і т.д.) Робота в 3 зміни по 8 год, 40 год в тиждень, іноді може бути більше годин.

  4) Німеччина. Дортмунд, Ганновер, Касель, Кітзенген (Баварія) та інші міста. Робота на складах мережі магазинів Едека, Нетто, Елді та Реве. Робота для чоловіків, та пар. Обов'язки: Комплектація замовлень на електричному візку (навушники або монітор). Зарплата 11 – 17 є/год (брутто). Дотаткова оплата понаднормових +25%, за надгодини та вихідні. Житло половину оплачує роботодавець. Оформлення попаспортах ЄС та України, - оформлення по 24 допомагаємо зробити швидко.

  5) Німеччина. Берлін. Прибирання в піцерії. Ставка 1500. Потрібно дві піцерії прибирати. За більшу оплата 900, за меншу 600. Можна одну піцерію, за бажанням. Харчування безкоштовне в піцерії. Можна на миття посуду, чи на кухню. Житло 250. Оформлення по будь-яких документах.

  6) Гановер, Дюссельдорф, Штутгарт, Кельн. Німеччина. Прибирання готелів, потрібні жінки по любих документах. З/п 8,5 за годину, плюс чайові. Житло 150 євро. Харчування можливе! Приізд на вже. З мовою беремо на ресепшн.

  7) Латен. Німеччина. Фабрика по виготовленню печива. Потрібні жінки для роботи на лінії виготовлення, та на лінії упаковки. (легка робота). Зарплата 13,20 є/год (брутто). 8-10 годин робочих, 5-6 днів на тиждень. Житло 250 є, по 2 людини в кімнаті, гарні умови. Оформлення українців по будь-яких документах. Якщо є вже готові дозвола на роботу то до роботи відразу приступаєте, якщо немає то термін виготовлення дозволу 2 тижні на місці.

  8) Meppen. Німеччина. Фабрика з виготовлення кормів для тварин. Жінки, пари строго до 53 років, забираємо на оформлення 24 параграфу та легальну роботу. Якщо пара то можна з дитиною. Якщо немає готового дозволу по директиві 24 пар., то оформлення займе до двох тижнів. Робота на лініях при виробництві, і також пакування в коробки та стикерування, не складна й легка робота, чисто жіноча. Зарплата 12 євро брутто на годину, годин 9-10, більше, ніж скрізь, 5-6 днів на тиждень. Житло по 2 людини в кімнаті, приватні будинки та гарні хостели, умови супер. Вартість 250 євро з людини в місяць. Розвозка безкоштовно.

  9) Німеччина. Земля Баварія. Потрібні три особи на монтаж сонячних батарей, з досвідом роботи! Зарплата 10 - 12 є/год, 8-10 робочих годин. Житло безкоштовне. Оформлення по польській візі.

  10) Німеччина. Meerane, Werl, Thüringen, Bopfingen, Мюнхен. Робота на автомобільних заводах та магазинах. Перевірка, сортування, та упаковка автозапчастин. Потрібні чоловіки, та пари. Зарплата 10,88-13.75 є/год (брутто). Плюс доплата за нічні 25%, вихідні + 50% та 100% святкові. Робота в три зміни, по 8-10 годин. За бажанням можна брати суботу і неділю робочу, Житло 250 є/місяць. Готель, одномісні, при бажанні двохмісні номера (санузел, маленька кухня в кожному номері). Оформлення: паспорти ЄС, готовий дозвіл по 24, німецька віза, німецьке внж.

  11) Німеччина. Різні міста Потрібні офіціантки та помічники на кухню кафе та готелі. Мінімальні знання німецької чи англійської. Зарплата 12 -14 євро брутто. Житло 0 - 300 із зарплати. Оформлення по біометрії для українців (24 пар), або ЄС паспорти..

  12) Німеччина. Гамбург, Кельн, Кіль, Франкфурт. Різні міста. Демонтаж внутрішніх перегородок, стін – перед капітальним ремонтом. Зарплата 8 є/год. Житло безкоштовне. Оформлення по будь-яких документах.

  13) Харен. Німеччина. Мясокомбінат (свинина). Можна з дітьми! Всі процеси вже з готовими тушами, розрізання електроножем, пакування і т.д. Потрібні чоловіки, жінки, пари. Зарплата 11 є/год (брутто), через місяць буде підняття - 12. Якщо з досвідом то 14 є/год (брутто). Житло 250є. Оформлення для українців по будь-яких документах, по 24 параграфу.

  14) Німеччина. Різні міста. Ферми кінні, свинні, коровячі. Зарплата 9 є/год. Житло безкоштовне. Потрібне мінімальне знання німецької мови. Оформлення по польській візі та біометрії для українців. Є ферми де ЗП 1900 є/місяць (брутто) житло та трьохразове харчування безкоштовне.

  15) Німеччина. Потрібні електрики, сантехніки та фахівці з вентиляції. Зарплата 12 є/год (нетто). Житло безкоштовне.

  16 Нижня Саксонія. Німеччина. Потрібні 2 офіціантки в елітний ресторан. Вимоги: молоді (до 35 років), приємної зовнішності, з бажанням працювати і навчатись в даній сфері, досвід і знання мови не обовязковий. Умови: зарплата 12 є/год (брутто), житло 250 (хороші умови), харчування незнаю, думаю, що будуть собі їсти на кухні. Якщо без документів, то документи зроблять на місці безкоштовно (для українок), або ориг. паспорта ЄС.

  17) Німеччина. Мюнхен. Робота в німецькій фірмі для спеціалістів з внутрішніх робіт. Заплата 2600 є/місяць (брутто). Житло безкоштовне від фірми. Офіційне працевлаштування. Повний соцпакет.

  18) Німеччина. Хайльбронн, Амберг, Біллігайм. Потрібні працівники з металообробки, шліфувальники по металу. Шліфування, полірування, свердління, фрезерування металевих деталей. Зачистка литих деталей. Контроль якості виявлення дефектів литих деталей. Зарплата на початок від 17 до 22 є/год (брутто). Житло 250 євро. Оформлення по паспортах ЄС, або українці з отриманим дозволом на роботу. Повний соцпакет.

  19) Гарен (Німеччина). Потрібні зварювальники міг/маг. Автозавд (потрібно доварювати автомобільні рами - після робота). Зарплата від 12 є/год (нетто). Робочий день 10-12 годин. Житло 250є. Оформлення по будь-яких документах - для українців.

  20) Гарен (Німеччина). Потрібні оператори ЧПУ. Робота полягає в виготовленні запчастин до гідравлічних циліндрів. Зарплата 14 - 17 є/год (брутто). Робочий день 10-12 годин. Житло 250є. Оформлення по будь-яких документах - для українців.

  21) Німеччина. Дортмунд. 10 осіб. Чоловіки, жінки, без сімейних пар. Склад автозапчастин, сканування деталей, не складна робота. Зарплата 12.5 є/год (брутто).Житло 300-350 є, хорошого рівня.

  22) Дуйсбург. Німеччина. Склад соків та напоїв. Чоловіки, пари до 40 років. Робота зі збирання товарів на складі на електровізках, елементарне управління, дуже легко навчитися, жінки теж легко впораються. Зарплата 10,5 є/год (брутто), 7.5 нетто. 9-10 годин на день, 5-6 днів на тиждень. Житло та розвезення 330 євро із зарплати, умови хороші. Є допомога з оформленням документів з 24 параграфом. Роботу починаєте відразу, дозвіл робиться паралельно.

  23) Німеччина. Біля м Харен. Робота для електриків та механіків на фабриці печива. Можна з дружинами, жінки працюють на лінії виготовлення та упаковки печива. Без знання мови, головне досвід , всі дозволи зроблять німецькі, і мову - спеціальні терміни вчать. Зарплата для початку 14 є/год (брутто), може бути і більше, залежно від навиків - 17. Зарплата якщо мають жінок то жінки на лінії виготовлення або упаковки печива будуть мати 13,2 є/год (брутто). Житло 250 євро з зарплати. Бажано з 24 параграфом. Якщо немає - допомога на місці з оформленням є. Офіційне оформлення.

  24) Гамбург. Німеччина. Потрібні спеціалісти з ланшафтних робіт (1-2 людини). Спеціалісти з укладки тротуарної плитки, природнього каменю і т.д. Фірма займається доглядом за приватними ділянками, садовим та дорожнім будівництвом (укладання садової плитки та бруківки). Зарплата 12-25 є/год (брутто),залежно від вміння. Від 1900 є нетто. Житло не надається. потрібно самостійно винайняти, або мати житло в Гамбурзі. Оформлення по громадянстві ЄС, або українці з готовими дозволами на роботу.

  25) Німеччина. Кельн. Сортування та пакування фруктів і овочів. Потрібно три - чотири людини. Зарплата 7 є/год (нетто) перших 4 тижні. 7,5 є/год з 4 по 10 тиждень. І 8 є/год з 11-го тижня. Житло безкоштовне. 180-240 годин. Без оформлення, по будь яких документах. Зарплата видається щотижня.

  26) Дортмунд (Німеччина). Набираємо жінок та пар на склад товарів магазинів Pepco, Teddy, Kik - це і одяг, іграшки, канцтовари, медичне приладдя для дому, текстиль. Суть роботи полягає у складуванні товару на складі, стікерування, занесення товару до бази, упаковка на відправлення тощо. Зарплата 11,50 (брутто)-8,5 нетто. Житло 300. Для чоловіків робота з автозапчастинами в місті Iserlohn. Та Дортмунд. Зарплата 8-9 є/год нетто. Житло 300. Оформлення для українців по тимчасовому прихистку, або по ЄС документах.

  27) Німеччина. Зюльцеталь (Sülzetal). Склад продуктів харчування Edeka. Косвіг (біля Віттенбург), Гутеборн - Склади продуктів харчування NETTO. Потрібні чоловіки, вік 18-50 років. Досвід роботи та знання німецької мови не потрібний. Зарплата 11-12 є/год (брутто). За нічні зміни доплата +25%. Вихідні дні 50%. 5-6 днів на тиждень, по 8 годин-3 зміни. 200-220 годин на місяць. Обов'язки: сортування товару; наповнювати полиці товарами; сканувати та контролювати наявність товару. Житло 350 є, комфортне, зі всіма зручностями, по 2 чол в кімнаті.Оформлення по паспортах ЄС, або українці з готовими дозволами на роботу по 24. Повний соцпакет.

  28) Німеччина. Бебра (біля Кассель). Склад DHL. Потрібні чоловіки до 50. Робота на стрічці; Розвантаження/навантаження контейнерів; Сортування посилок по містах. По 8-10 годин (дві зміни). Зарплата 11,80 є/год (брутто). Житло комфортне з усім необхідним - 250 євро із зарплати (по 4 особи). Оформлення по паспортах ЄС, або українці з готовими дозволами на роботу по 24. Повний соцпакет.

  29) Німеччина. Потрібні координатори на склади EDEKA, NETTO, DHL, LOXXESS. Координація та супровід працівників;видача зарплати;перекладати з німецької на українську або рус. мови техніку безпеки та консультувати працівників з різних питань на самому складі (8 годин раб. день);координувати працівників поза складом;поселяти кандидатів на житло;заповнювати та підписувати документи;консультувати працівників з різних питань;своєчасно сповіщати керівництво про відсутність працівника на зміні. Чоловіки, жінки. До 50 років. Знання німецької мови – обов'язкове.Зарплата 17,80 є/год (брутто) (2000-2300 на міс). Житло безкоштовне. Оформлення по паспортах ЄС, або українці з готовими дозволами на роботу по 24. Повний соцпакет.

  30) Німеччина. Ганновер. Збір замовлень на складі промтоварів. Робота за столом, перед вами дисплей, товар переупаковують із великих коробок у менші та клеють етикетки на коробки. Робота не важка. Терміново потрібні: дівчата та сімейні пари. Зарп 8 є/год (нетто), 9-10 год. роб. Житло 300 євро із зарплати, хороші умови, новий хостел. Оформляють по 24 параграфу, якщо ні допомагають зробити. Працювати можна без оформлення, доки робляться документи.

  31)

  32) Aurаch. 60 км від Нюрнберг (Німеччина). Склад брендового одягу LOXXESS.Оплата 11.50 є/год (брутто). Робота 5 днів на тиждень по 8 годин зміна. Можна додатково брати суботу робочу, надплата +50%. Оплачуються лікарняні, відпустки + 13 зарплата. Жінки, чоловіки та пари до 55 років, старші за погодженням. Комплектація замовлень, стикерування та маркування товару, упаковка у коробки готових замовлень. Житло 450/є, квартира, або будинок по 2 чол в кімнаті. Оформлення по паспортах ЄС, або українці з готовими дозволами на роботу по 24 (можемо зареєструвати на подачу (отримання 1-2 дні). Повний соцпакет.

  33) Німеччина. Aurach, Sülzetal. Потрібні водії на фірму. Обов'язки: довезення працівників до/з місця роботи; допомога координатору при поселенні працівників на житло. Чоловіки до 55 років. Кат. D+kod 95. Знання німецької мови – не обов'язкове. Зарплата 1400 є/місяць (нетто). Житло безкоштовне. Оформлення по паспортах ЄС, або українці з готовими дозволами на роботу по 24. Повний соцпакет.

  34) Білефельд (Німеччина). Вакансія на склади - для сімейних пар, дівчат, хлопців. Робота на складах промтоварів, текстилю, сексшопу, кормів для тварин. Ставка 11,50 євро/год (брутто). 8-10 годин робочих, субота робоча від необхідності. Житло 300 євро. Оформлення по тимчасовому прихистку для українців, або паспорта ЄС.

  35) Німеччина. Ольденбург, Бремен. Виробництво напівфабрикатів із м'яса курки. Чоловіки, жінки, пари. Робота на лініях (конвеєр) та станціях ( ділянки ліній, де на столах відбувається обробка, сортування, упаковка, стікерування, різні процеси), робота монотонна, але не важка! 180-220 годин на місяць. 11,40 брутто (8.5-8,9 євро нетто). Житло 200€ із зп. Житло дуже хороше, фірмовий гуртожиток підприємства, всі умови, по 2 особи у кімнаті. Для чоловіків також є робота підвішування тушок курки на гачки. Оплата праці більша- 12,30 брутто, 9 нетто. Оформлення для українців за будь-якими документами допомагають оформлятися за 24 параграфами.

  36) Німеччина. Rhede. Потрібні водії категорії СЕ. Машини: DAF, Mercedes, MAN. Напівпричепи, вантажівка зі змінним кузовом, штора, підлога, що рухається. Траса : Німеччина, Голландія.Графік: гнучкий. різні моделі роботи. Вантаж: штучний товар, упаковки. Зарплата: 2600-2900 нетто, все залежить від графіка роботи та податкового класу. 24 дні платна відпустка від зарплати 2500 брутто. Громадянам без паспорта ЄС допоможемо оформити документи на відкриття німецької візи (Надаємо підписаний контракт, дозвіл від біржі праці на 4 роки, з усіма документами на подання до німецького консульства).

  37) Берлін. Німеччина. Потрібні люди на роботу по монтажу ліфтів. Бажано з досвідом роботи, або механіки, слюсарі, які вміють читати креслення. Зарплата 2500 нетто до 4000 нетто. Робочий графік з 8:00 до 18:00. Субота, неділя вихідний. Оформлення по паспортах ЄС, або українці з будь-якими документами. Бажано з посвідченням водія. Робота серйозна, постійна, добре оплачувана з повним оформленням усіма виплатами, відпусткою та можливістю перевезти сім'ю.

  38) Німеччина. Реда-Віденбрюк. Потрібні люди на фабрику з виготовлення напівфабрикатів (котлети. ковбаски, шніцелі), упаковка, сортування, стікерування. Позицій багато. Та оброблення свинячих туш та фасування м'ясної продукції (скотобійня). Фасування: 11,00 Євро/Брутто +25% за нічний годинник + премія для працівників на спец обладнання. Розробка: від 11,00 Євро/Брутто+25% за нічний годинник + премія, згодом можна отримати до 12,50-14,00 Євро/Брутто. Відділення кісток від м'яса: від 11,00 Євро/Брутто+25% за нічний годинник + Премія, згодом можна отримати до 17,50 Євро/Брутто. Якщо на обвалку то зарплата постійно піднімається. Житло надає роботодавець за 254 євро/місяць. ЗП: 1900-2900 Євро Брутто/Місяць 1300-1800 Нетто/Місяць в залежності від відділу, місце роботи та старанності. Графік: 7-9,5 години на день, 5-6 днів на тиждень. Оформлення тільки для громадян ЄС, або для громадян України з 24 параграфом.

  39) Німеччина. Ердінг (40км від Мюнхена). Робота на складі одягу, графік роботи з понеділка по пятницю 8 годин в день, 8 євро в годину нетто, для жінок та чоловіків до 55 років. Житло 250-350 евро в місяць (в залежності від типу житла). Документи для оформления : біометричний закордонний паспорт та резюме на англійській мові. Формат резюме надам.

  40) Ольденбурґ. Німеччина. Хлібокомбінат, кондитерка, сортування пляшок, склад одежі, склади EDEKA, упакування риби (копченої), робота на швейних машинках (потрібно мати уявлення, як на них шити, а не вперше бачити, всьому іншому навчать). Зарплатня 12 євро брутто. Житло 300 із зарплати. Документи: біометрія, подають українців на дозвіл на роботу.

  41) Німеччина. Потрібні водії на фури. Категорія СЕ + код 95. Машини Ман. Маршрути по Німеччині, Бельгії, Голландії, Австрії. Вантажі різноманітні. Зарплата 2300 є/місяць (нетто). Робота 5 днів в тиждень. по 8 годин. Житло на вихідні (готелі) оплачує роботодавець. Оформлення по паспортах ЄС, або готовий дозвіл на роботу в українців (24).

  42) Німеччина. Нижня Саксонія. Потрібні чоловіки, пари на фабрику м’ясну (телятина). Зарплата від 14 є/год (брутто), якщо вже з досвідом і щось вмієш робити то 17 є/год (брутто) і до 19. Доплата за нічні + 25 відсотків. Вихідні + 50%. Робота в дві зміни, по 10-12 годин. Житло 254 є. Оформлення від підприємства швидко, якщо немає готового дозволу.

  43) Німеччина. Різні міста. Потрібні доглядальниці в будинки пристарілих. Вимоги: мінімальна комунікативна німецька мова та досвід роботи по догляду (освіта не потрібна). Вікові обмеження до 55 років. Зарплата 12,50 €/год (брутто) + € 2 за надбавку. Взагальному це становить від 1900 € -2300 € нетто, це залежить від кількості годин і типу змін (25% для ночі, 50% для неділі та 100% для свята). Житло безкоштовне. В однокімнатному номері, у будинку престарілих або поблизу (залежно від того, куди направляють працівника.) Не у всіх будинках престарілих є приміщення), фірма покриваємо витрати на проживання. Оформлення по паспортах ЄС, або українці з готовими дозволами на роботу по дерективі 24.

  44) Німеччина. Берлін. Потрібні жінки на прибирання в приватний дитячий садок, школи, медичні заклади, приватні квартири. Зарплата 8 євро на годину. Житло 300 із зарплати. Оформлення по польській візі та біометрії для українок.

  45) Гамбург, Ганновер, Франкфурт, Дюссельдорф. Німеччина. Прибирання в готелях. Оплата від 3,20 до 6 євро за номер. На місяць заробляють від 1500 €. Житло надається, 275 € - 300 € з зп (по 2 особи в кімнаті).

  46) Голандія. Roermond. Упаковка морозива. Жінки,сімейні пари. 9 євро за год (нетто). Житло 350 євро. Оформлення по пол візі.

  47) Нідерланди. Потрібні працівники на роботу з квітами. Обов'язки: зрізати квіти, підготовка до реалізації, пакування. Зарплата 10,71 євро брутто на годину + премії. В тиждень 38-48 годин + можливість надгодин. Житло 70- 95 евро в тиждень (залежить від місцевості). Є можливість авансів. Потрібно мати з собою взуття з металевими вставками.

  48) Нідерланди. Прибирання. Клінінгова компанія. Місто за погодженням, але робота тільки у великих містах. Чоловіки (прибирання території). Жінки( квартири, готелі, офіси, тц). Зарплата 8€ нетто. Житло безкоштовно. Є оформлення, на червоний хрест не треба їхати. Якщо кандидат добре працює, зарплата підвищується. Увага! Беремо з 16 років!

  49) Нідерланди. Roosendaal, Oosterhout. Водії на кари. Вимоги: сертифікат на кари і знання польської мови. Зарплата 11,89 є/год (брутто) + додатки за надгодини. В суботу 17 є брутто, в неділю 23 є. Проживання 2 людини в кімнаті, 80-95 є в тиждень. Оформлення по біометрії, роблять бсн номер.

  50) По Голландії є ще багато вакансій, з оплатою від 10 єгод нетто - на які можна оформитись, після місяця перебування в Польщі, потрібно буде виготовити зус та пессель для оформлення. А також для людей, які вже отримали вsn номер в Голландії.

  51) Італія. Оформлення в Вероні; Греція острів Koрфу. Набір покоївок. Можуть бути жінки до 55 років. Робота в готелях, від клінінг фірми. Ставка 1000 є/місяць. Роб годин від 120 до 200. Житло та харчування безкоштовне. Оформлення по пол візі та біометрії.

  52) Італія. Міста Лідо ді Помпоза і Мілано-Маріттіма (на березі моря). Потрібні покоївки (готель, кемпінг, апартаменти). Оплата від 1600 до 2200 євро на місяць! (8-10 євро на годину). Багато годин! Житло надається безкоштовно, поруч із роботою. 2-3 особи в кімнаті. Вихідний один-два на тиждень за бажанням лише серед тижня. Потрібні жінки від 30 до 55 років, спритні з бажанням працювати. Офіційне оформлення, всі документи робляться на місці в Італії, за допомогою роботодавця. Є можливість оплати проїзду з України чи Європи роботодавцем, (з подальшим вирахуванням із зарплати).

Где работать?

Условия работы:

Связаться с работодателем
Все вакансии от "Михайло" ⟶

показы: 19.4K

Оставить заявку
Отзывы 0

У этой вакансии пока нет отзывов. Вы можете быть первым!

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии.

Последние добавленные вакансии.

Упаковщики в компанию “Samsung” в Лондоне 4 000- 5 200 £

5200 £ (GBP)

Англия (Лондон)

24 минуты назад

Работник на склад

50 - 9000 zł (злотых)

Польша (Варшава)

1 час назад

Требуются работники на склады шоколада «Nutella» ПРЕИМУЩЕСТВЕННО ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ!

3600 €

Германия (Бремен)

4 часа назад

👕👖👟 Склад одежды "Soffort" 4200 €/мес 👕👖👟

3600-4200 €

Германия (Гамбург)

24 секунды назад

Работник с техническим образованием Без опыта

22 zł (злотых)

Польша (Белосток)

26 секунд назад

Сотрудник на конный племенной завод

3500-3900 €

Норвегия

30 секунд назад

Михайло

Частное лицо

на layboard с 01.12.2018

Агентство по трудоустройству за границей Михайло
Связаться с работодателем
Отправить резюме

Похожие вакансии.

Требуются рабочие на склад супермаркета Netto в Германии

3000-3360 €

Германия (Франкфурт-на-Майне)

3 минуты назад

ВНУТРЯНЩИКИ

2500 €

Германия (Франкфурт-на-Майне)

8 минут назад

Фасовка сушеных грибов, орехов

3800 €

Германия (Франкфурт-на-Майне)

12 минут назад

Пользователи также часто ищут в этих городах:

Работа в Франкфурте-на-Майне 8308 Работа в Берлине 7028 Работа в Гамбурге 4495 Работа в Мюнхене 2626 Работа в Ганновере 1440

Не пропусти вакансии в Германии

Подпишись на наш телеграм-канал @Niemci

Не пропусти вакансии в Германии

Подпишись на наш телеграм-канал @Niemci