Operator wózka widłowego wysokiego składowania
Miejsce pracy - miasto Zabia Wola (40 km od Warszawy)
Formalności w mieście Łódź
Mężczyźni do 50 lat
Stawka: 26 zł/godz netto, studenci 32,70 zł/godz netto
Zadania:
• Transport palet w magazynie spożywczym
• Skanowanie skrzynek i palet
Warunki pracy i zakwaterowania:
Stawka zależy od wydajności pracy.
Stawka początkowa 26 zł netto/godz - studenci 32,70 zł netto/godz
• Harmonogram pracy
6/1 po 12 godzin.
Są nocne zmiany.
• Liczba godzin pracy w miesiącu
Średnie wypracowanie miesięczne - 250-300 godzin
• Zakwaterowanie: miesięczny koszt 500 zł. Dom - 3-5 osób w pokoju. Proszę zabrać własną pościel
• Kompensacja za własne mieszkanie. Jest dopłata za własne mieszkanie 1 zł za przepracowaną godzinę
Dojazd• Samodzielnie. Zakwaterowanie znajduje się 2 km od pracy
Odzież robocza i obuwie.
Pracodawca bezpłatnie zapewnia obuwie i
pełny zestaw ubrania z termoizolacją (dopuszczalność do -45°)
Badanie lekarskie. Odciągane z pierwszej wypłaty - 200 zł wynagrodzenia
Warunki pracy w zakładzie.
• Temperatura w pomieszczeniu roboczym od -28 do +15°C
Pracownicy UDT jeżdżą po wszystkich magazynach, nie ma dokładnego przywiązania, w związku z tym temperatura jest różna: mroźnia, chłodnia, świeże.
Wymagania:
• Mężczyźni do 50 lat
• Podstawowy język polski (rozumieć)
• Posiadanie polskiego UDT
• OBOWIĄZKOWO doświadczenie w pracy na wózkach widłowych wysokiego składowania (10 m)
z bocznym załadunkiem, mechanizm podnoszenia - z prawej strony
Proszę pisać i dzwonić na Viber lub WhatsApp (dziękuję)
Wszystkie oferty od "Рекрутер1" ⟶Wszystkie oferty pracy na portalu MUSZĄ przewidywać wyłącznie rodzaje działalności zawodowej, które nie naruszają prawa kraju wykonywania pracy, oraz zawierać wyczerpujący wykaz obowiązków zawodowych. W przypadku wykrycia w ogłoszeniu niezgodności z tymi wymaganiami — poinformuj Administratora, a jeśli Twoja skarga się potwierdzi — odpowiednie ogłoszenie zostanie usunięte, a jego autor otrzyma ostrzeżenie lub zostanie zablokowany w przypadku powtarzających się naruszeń. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie pracodawcy i faktyczne wykonanie przez niego zobowiązań.
wyświetleń: 8.3K
Zaloguj się lub zarejestruj aby zostawić komentarze.