Prawnik - Kijów
Płaca 20000 грн. - Grizzly

Проверенная вакансия
Спеціаліст з тендерів
20000 грн.
27-09-2023
Sprawdzona firma
Grizzly

bezpośredni pracodawca

na layboard od 27.09.2023

Osoba kontaktowa: Anna
Zobacz opinie o firmie ⟶
Osoba kontaktowa: Anna

У зв’язку з розвитком компанії ТОВ Грізлі, запрошуємо на роботу Спеціаліста з тендерів

Основні вимоги:

  • досвід роботи в сфері тендерів від 1 року;
  • знання процедур та вимог, пов’язаних з участю у тендерах;
  • досвід роботи з торговими майданчиками — Prozorro та Zakupki.Prom;
  • високі аналітичні та організаційні навички.

Посадові обов’язки:

  • здійснення моніторингу майданчиків на предмет оголошень про державні/комерційні відкриті конкурси, тендери, електронні аукціони з надання охоронних послуг;
  • робота з торговими майданчиками — Prozorro та Zakupki.Prom;
  • аналіз тендерної документації на предмет можливості участі у тендері;
  • написання питань, вимог, скарг до АМКУ щодо тендерної документації;
  • підготовка повного пакету документів для участі у тендері (аналіз та вивчення документації, отримання всіх необхідних довідок, витягів, листів, оформлення тендерного забезпечення);
  • проведення аукціонів;
  • аналіз практики та написання скарг до АМКУ на результати кваліфікації;
  • написання запитів, листів до органів моніторингу та фінансового контролю;
  • взаємодія з державними органами, в тому числі з метою отримання необхідних для участі в процедурах закупівель документів;
  • рішення спірних питань і завдань, пов’язаних із державними закупівлями та в процесі виконання проектів;
  • моніторинг законодавчих змін, що стосуються сфери публічних закупівель;
  • взаємодія з контрагентами;
  • робота в СRM.

Умови роботи:

  • Графік роботи: Пн-Пт, 09:00−18:00

Приєднуйтесь до команди та отримай:

  • конкурентоспроможну заробітну плату залежно від досвіду та кваліфікації;
  • можливість професійного та кар'єрного росту;
  • роботу в команді;
  • комфортний офіс.

Чекаємо на ваше резюме!

Kontakt z pracodawcą
Wszystkie oferty od "Grizzly" ⟶

wyświetleń: 34.2K

Zostaw prośbę

Zaloguj się lub zarejestruj aby zostawić komentarze.


Ostatnio dodane oferty.
Вакансії доглядальниці
Pracownicze specjalizacje

6000 €

Niemcy

Спокойная работа с проживанием   Вакансия без интенсивных физических нагрузок.   Город — Wetter, 58300. Заработная плата составляет 1700  €. Уход: за парою. Мобильность: Жінка прикута до ліжка (є можливість сидіти). Психологическое состояние: У чоловіка по...

Medius Work 2

Agencja

Работник производства куриного филе
Pracownicze specjalizacje

1700 €

Litwa

Бесплатная вакансия, тел. +37063970889, 🔎 Работник на птицефабрику,   🤝 Официальное трудоустройство в рамках трудового контракта                                           ...

RBK Litva

Agencja

Робота доглядальницею з проживанням
Pracownicze specjalizacje

6000 €

Niemcy

Уход организован в домашней обстановке без спешки.   Заработная плата — 1850  €. Уход осуществляется за жінкою. Психологическое состояние: В ясному розумі. Место работы: Metzingen, 72555. Ночной уход: Прокидається один-два рази за ніч. Мобильность пациента: Прикутий до ліж...

Medius Work

Agencja

Плиточник (универсал) от польской фирмы 14-16 евро в час
Budowa - Naprawa - Architektura

14-16 €

Belgia

Работа плиточником (универсал( в Бельгии  Зарплата раз в две недели на бинковскую карту Необходимые документы: польская рабочая виза, карта побыта, паспорт ЕС 200-240 часов, проживание бесплатное Звоните на Viber/WhatsApp +380689135811 ...

DIMSA GROUP

Agencja

Вокалистки, хостес для работы в клубе.
Kultura - Sektor usługowy

от 1700+% $

Indyk

Турция: Бурса, Эдирне, Газиантеп, Анкара. Требуются: Вокалистки (эстрадный репертуар на разных языках) + хостеc, со своей программой для работы в клубе. Рабочая виза. Контракт от четырех месяцев до года. Короткий контракт от одного до трех месяцев. Мед. страховка. Высокая зарплат...

KENjob

Agencja

Lawyer/Legal Bali
Prawnicy - Adwokatу - Notariusze

1500 $

Indonezja

⚖️ LAWYER | ANTA GROUP | BALI ANTA Group is an international real estate development company building apartment hotels and investment properties in Bali and Antalya. We are looking for an experienced Lawyer to join our team in Bali and provide legal support for our real estate and construction...

Anta Group

bezpośredni pracodawca

Nie przegap ofert pracy za granicą

Subskrybuj nasz kanał Telegram @layboard