Юрист - Київ
Зарплата 20000 грн. - Grizzly

Проверенная вакансия
Спеціаліст з тендерів
20000 грн.
27-09-2023
Перевірена компанія
Grizzly

Прямий роботодавець

на layboard з 27.09.2023

Контактна особа: Anna

У зв’язку з розвитком компанії ТОВ Грізлі, запрошуємо на роботу Спеціаліста з тендерів

Основні вимоги:

  • досвід роботи в сфері тендерів від 1 року;
  • знання процедур та вимог, пов’язаних з участю у тендерах;
  • досвід роботи з торговими майданчиками — Prozorro та Zakupki.Prom;
  • високі аналітичні та організаційні навички.

Посадові обов’язки:

  • здійснення моніторингу майданчиків на предмет оголошень про державні/комерційні відкриті конкурси, тендери, електронні аукціони з надання охоронних послуг;
  • робота з торговими майданчиками — Prozorro та Zakupki.Prom;
  • аналіз тендерної документації на предмет можливості участі у тендері;
  • написання питань, вимог, скарг до АМКУ щодо тендерної документації;
  • підготовка повного пакету документів для участі у тендері (аналіз та вивчення документації, отримання всіх необхідних довідок, витягів, листів, оформлення тендерного забезпечення);
  • проведення аукціонів;
  • аналіз практики та написання скарг до АМКУ на результати кваліфікації;
  • написання запитів, листів до органів моніторингу та фінансового контролю;
  • взаємодія з державними органами, в тому числі з метою отримання необхідних для участі в процедурах закупівель документів;
  • рішення спірних питань і завдань, пов’язаних із державними закупівлями та в процесі виконання проектів;
  • моніторинг законодавчих змін, що стосуються сфери публічних закупівель;
  • взаємодія з контрагентами;
  • робота в СRM.

Умови роботи:

  • Графік роботи: Пн-Пт, 09:00−18:00

Приєднуйтесь до команди та отримай:

  • конкурентоспроможну заробітну плату залежно від досвіду та кваліфікації;
  • можливість професійного та кар'єрного росту;
  • роботу в команді;
  • комфортний офіс.

Чекаємо на ваше резюме!

Зв'язатися з роботодавцем
Всі вакансії від "Grizzly" ⟶

покази: 34.2K

Залишити заявку

Увійдіть або зареєструйтеся щоб залишати коментарі.


Перевірена компанія
Grizzly

Прямий роботодавець

на layboard з 27.09.2023

Зв'язатися з роботодавцем
Відправити резюме
Схожі вакансії.
Всі схожі вакансії

Не пропусти вакансії за кордоном

Підпишись на наш телеграм-канал @layboard

Останні додані вакансії.
Сотрудник магазина
Робочі спеціальності

1400 €

Литва

Бесплатная вакансия! +37063970889, 🔎 Работник магазина 💶 Оплата: 6,50 €/час (для кандидатов со своим жильём), для остальных 6 евро чистыми в час 📌 ТРЕБОВАНИЯ: • Мужчины и женщины • Без опыта работы • Ответственность и желание работать &bul...

RBK Litva

Агенція

Приєднуйся до роботи на складі та заробляй навіть до 6500 zł brutto | Goleniów (Łozienica)
Робочі спеціальності

32 zł (злотих)

Польща

Хочеш швидко розпочати роботу та виконувати нескладні завдання? Приєднуйся до роботи в сучасному логістичному центрі. 📍 Łozienica — околиці Goleniowa 📄 Umowa zlecenie 💰 Орієнтовна ставка: 32 zł brutto/год   ✨ Що ти отримаєш? 🚀 Легкий старт — у перший день про...

ТОВ “ОТТО ВОРКФОРС”

Агенція

Работник по обслуживанию территории грузовой парковки
Робочі спеціальності

1600 €

Німеччина

Требования: Спецодежда: Нужно иметь свои штаны и обувь.Верхнюю рабочую одежду (футболку, куртку) выдают. Обязанности: - Контроль парковки грузовых автомобилей. - Поддержание порядка на территории комплекса. - Уборка прилегающей территории. - Выполнение мелких хозяйственных работ. - К...

Group Working

Агенція

Вокалистки, хостес для работы в клубе.
Культура - Сфера послуг

от 1700+% $

Туреччина

Турция: Бурса, Эдирне, Газиантеп, Анкара. Требуются: Вокалистки (эстрадный репертуар на разных языках) + хостеc, со своей программой для работы в клубе. Рабочая виза. Контракт от четырех месяцев до года. Короткий контракт от одного до трех месяцев. Мед. страховка. Высокая зарплат...

KENjob

Агенція

Пакування солодощів
Робочі спеціальності

65000 грн.

Україна

🍫 Пакування та виготовлення солодощів📍 Локація: м. Ратибор (Racibórz, ul. Starowiejska 75) 💰 Заробітна плата: Пакувальник: 31,40 zł/год brutto: Mieszko — відома польська марка з багаторічною історією, що спеціалізується на виробництві шоколадних виробів...

Niden Team Wrocław

Агенція

Доглядальниця в Німеччині
Домашній персонал

6000 €

Німеччина

Занятость связана с регулярной поддержкой пожилого человека.   Психологическое состояние: Жінка в ясному розумі. Место работы — Oberhaching/ Furth, 82041. Оплата составляет 1600  €. Уход осуществляется за парою. Мобильность пациента: Жінка мобільна з ходунками (ролатор, па...

Medius Work

Агенція

Не пропусти вакансії за кордоном

Підпишись на наш телеграм-канал @layboard