Юрист - Киев
Зарплата 20000 грн. - Grizzly

Проверенная вакансия
Спеціаліст з тендерів
20000 грн.
27-09-2023
Проверенная компания
Grizzly

Прямой работодатель

на layboard с 27.09.2023

Контактное лицо: Anna

У зв’язку з розвитком компанії ТОВ Грізлі, запрошуємо на роботу Спеціаліста з тендерів

Основні вимоги:

  • досвід роботи в сфері тендерів від 1 року;
  • знання процедур та вимог, пов’язаних з участю у тендерах;
  • досвід роботи з торговими майданчиками — Prozorro та Zakupki.Prom;
  • високі аналітичні та організаційні навички.

Посадові обов’язки:

  • здійснення моніторингу майданчиків на предмет оголошень про державні/комерційні відкриті конкурси, тендери, електронні аукціони з надання охоронних послуг;
  • робота з торговими майданчиками — Prozorro та Zakupki.Prom;
  • аналіз тендерної документації на предмет можливості участі у тендері;
  • написання питань, вимог, скарг до АМКУ щодо тендерної документації;
  • підготовка повного пакету документів для участі у тендері (аналіз та вивчення документації, отримання всіх необхідних довідок, витягів, листів, оформлення тендерного забезпечення);
  • проведення аукціонів;
  • аналіз практики та написання скарг до АМКУ на результати кваліфікації;
  • написання запитів, листів до органів моніторингу та фінансового контролю;
  • взаємодія з державними органами, в тому числі з метою отримання необхідних для участі в процедурах закупівель документів;
  • рішення спірних питань і завдань, пов’язаних із державними закупівлями та в процесі виконання проектів;
  • моніторинг законодавчих змін, що стосуються сфери публічних закупівель;
  • взаємодія з контрагентами;
  • робота в СRM.

Умови роботи:

  • Графік роботи: Пн-Пт, 09:00−18:00

Приєднуйтесь до команди та отримай:

  • конкурентоспроможну заробітну плату залежно від досвіду та кваліфікації;
  • можливість професійного та кар'єрного росту;
  • роботу в команді;
  • комфортний офіс.

Чекаємо на ваше резюме!

Связаться с работодателем
Все вакансии от "Grizzly" ⟶

показы: 34.2K

Оставить заявку

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии.


Проверенная компания
Grizzly

Прямой работодатель

на layboard с 27.09.2023

Связаться с работодателем
Отправить резюме
Похожие вакансии.
Все похожие вакансии

Не пропусти вакансии за границей

Подпишись на наш телеграм-канал @layboard

Последние добавленные вакансии.
Сотрудник магазина
Рабочие специальности

1400 €

Литва

Бесплатная вакансия! +37063970889, 🔎 Работник магазина 💶 Оплата: 6,50 €/час (для кандидатов со своим жильём), для остальных 6 евро чистыми в час 📌 ТРЕБОВАНИЯ: • Мужчины и женщины • Без опыта работы • Ответственность и желание работать &bul...

RBK Litva

Агентство

Монтажник навесов из алюминиевого профиля
Строительство - Ремонт - Архитектура

12-14 €

Германия

Требования: Спецодежда: Предоставляется работодателем бесплатно Обязанности: - Монтаж конструкций: навесы для автомобилей, навесы и тенты для террас; - Монтаж касетных маркизов: летние садовые маркизы, вертикальные маркизы, навесы для крыши, подкровельные навесы; - Покровля для террасы: ...

Group Working

Агентство

Вокалистки, хостес для работы в клубе.
Культура - Сфера услуг

от 1700+% $

Турция

Турция: Бурса, Эдирне, Газиантеп, Анкара. Требуются: Вокалистки (эстрадный репертуар на разных языках) + хостеc, со своей программой для работы в клубе. Рабочая виза. Контракт от четырех месяцев до года. Короткий контракт от одного до трех месяцев. Мед. страховка. Высокая зарплат...

KENjob

Агентство

Робота доглядальницею без посередників
Рабочие специальности

6000 €

Германия

Работа по уходу за пожилым человеком в Германии   Вакансия без интенсивных физических нагрузок.   Место работы: Hesselbach, 97532. Оплата — 1600  €. Подопечный: за жінкою. Психологическое состояние: В ясному розумі. Мобильность пациента: Мобільний на ві...

Medius Work

Агентство

Lawyer/Legal Bali
Юристы - Адвокаты - Нотариусы

1500 $

Индонезия

⚖️ LAWYER | ANTA GROUP | BALI ANTA Group is an international real estate development company building apartment hotels and investment properties in Bali and Antalya. We are looking for an experienced Lawyer to join our team in Bali and provide legal support for our real estate and construction...

Anta Group

Прямой работодатель

Помічник у чат (текстовий режим) — досвід не потрібен
Юристы - Адвокаты - Нотариусы

600-2000 $

Украина

📣 Віддалена робота: Оператор чату (без дзвінків та камер) Мрієш про роботу в комфортній атмосфері без прив'язки до офісу? Ми розширюємо команду і шукаємо саме тебе! Що потрібно робити: Твоє завдання — вести цікаве листування на англомовній платформі. Темы спілкування різноманітні...

Genius AС

Агентство

Не пропусти вакансии за границей

Подпишись на наш телеграм-канал @layboard