Agencja Jobs Plus

Typ spółki: Agencja

Osoba kontaktowa: Лілія

Polska

+48 791 355 554, +48 791 355 554

https://www.jobsplus.com.ua/

O firmie:

Wyświetlenia 1297
Oferty prace 5
Subskrybenci 0
Opinie 0

Media społ.

Viber
Jobs Plus
(Opinie: 0)

Polska

5
1297
0

Opis

Ми вважаємо, що кожен заслуговує на легальне,
стабільне працевлаштування.

З 2005 року ми допомагаємо у працевлаштуванні людям на території всієї Польщі, а також Німеччини, Франції та Бельгії.

Ми хочемо, щоб наші кандидати відчували себе впевнено та безпечно, тому ми працюємо лише з надійними роботодавцями та ретельно перевіряємо кожну вакансію. Ми ніколи не стягуємо плату за наші послуги від людей, що шукають роботу.

Ми хочемо, щоб наші процеси рекрутації проходили справно і щоб кандидати могли почати працювати якомога швидше. Тому ми наймаємо консультантів, які розмовляють іноземними мовами, в тому числі українською, та допомагають у формальностях, пов’язаних із ...
Еще

Agencja Jobs Plus

Typ spółki: Agencja

Osoba kontaktowa: Лілія

Polska

+48 791 355 554, +48 791 355 554

https://www.jobsplus.com.ua/

O firmie:

Przeglądy profilu 1297
Oferty prace 5
Subskrybenci 0
Opinie 0

Media społ.

Viber
Ми вважаємо, що кожен заслуговує на легальне, стабільне працевлаштування. З 2005 року ми допомагаємо у працевлаштуванні людям на території всієї Польщі, а також Німеччини, Франції та Бельгії. Ми хочемо, щоб наші кандидати відчували себе впевнено та безпечно, тому ми працюємо лише з надійними роботодавцями та ретельно перевіряємо кожну вакансію. Ми ніколи не стягуємо плату за наші послуги від людей, що шукають роботу. Ми хочемо, щоб наші процеси рекрутації проходили справно і щоб кандидати могли почати працювати якомога швидше. Тому ми наймаємо консультантів, які розмовляють іноземними мовами, в тому числі українською, та допомагають у формальностях, пов’язаних із працевлаштуванням. Як агентство з працевлаштування, ми надаємо своїм працівникам усі необхідні документи, пропонуємо допомогу в отриманні візи та гарантуємо тільки легальний контракт на умовах, що відповідають польському законодавству. При необхідності ми також допомагаємо в організації транспорту та проживання. Наша підтримка не закінчується на етапі підписання контракту: координатори доступні працівникам протягом усього строку дії контракту, відповідають на їх запитання та допомагають вирішити будь-які проблеми.
☎: +48 791 355 554 ✉: [email protected]