*Рекрутер в офіс (м. Сосновець) ️*
Ми шукаємо *двох рекрутерів* для роботи в офісі у Сосновці. Якщо ти маєш досвід у рекрутації, знаєш, як знаходити кандидатів, і хочеш працювати в команді — приєднуйся!
*Що буде входити в обов’язки? *
*Підбір кандидатів* на відкриті вакансії.
*Спілкування з кандидатами* та супровід їх на всіх етапах працевлаштування.
*Розміщення оголошень* про роботу, робота з базою кандидатів.
*Ведення простих таблиць* у Google Sheets, використання Word для роботи з документами.
*Буде плюсом,* якщо ти маєш навички *створення контенту* для соцмереж (*Instagram, TikTok*), працював із *Canva, CapCut,* налаштовував рекламу або просував оголошення.
*Що ми очікуємо? *
*Досвід роботи в рекрутації* від 6 місяців (офіс або фріланс).
️ *Знання польської мови на рівні комунікації* (в офісі є польськомовні колеги).
*Гарні навички комунікації* – вміння чітко пояснювати, відповідати на запити кандидатів і вести діалог.
*Базові навички роботи з комп’ютером* – Google Sheets, Word, месенджери для роботи.
️ *Додатковою перевагою* буде досвід роботи з соцмережами та створення контенту.
*Що з оплатою? *
Рекрутер отримує *ставку + бонуси* за працевлаштованих кандидатів. Деталі обговоримо на співбесіді.
*Як податися? ️*
Якщо ця вакансія тобі підходить і ти відповідаєш нашим критеріям — залишай своє резюме (CV), і ми зв’яжемося з тобою!
Все вакансии от "Olensen Group" ⟶Все вакансии на портале ДОЛЖНЫ предусматривать только виды трудовой деятельности, не нарушающие законодательство страны осуществления деятельности, и содержать исчерпывающий перечень трудовых обязанностей. В случае выявления в объявлении несоответствия таким требованиям — сообщите Администратору, и если ваша жалоба подтвердится — соответствующее объявление будет удалено, а его автор получит предупреждение или будет заблокирован при систематическом нарушении. Администратор не несет ответственности за поведение работодателя и фактическое выполнение им обязательств.
показы: 4.4K
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии.