Вакансия "водитель категории В" - Германия

водитель категории В
Другие специальности
от 1200 $
Германия
22-07-2019
Контактное лицо: робота в Европе
Телефон: +380661121042

германия Водій -курєр В! до 43 лет

Суть роботи: в ранці на 07:00 – 08:00 приїжджаєш на базу (авто у твоєму розпорядженні до бази не більше 20 км.) для загрузки, паркуєш авто на свою рампу (місце для загрузки та вигрузки), береш в руки сканер (сканер- він же навігатор за допомогою якого сканується штрих код посилок), скануєш коробки які на твоїй рампі (вага посилок до 30 кг. – заказують абсолютно все що важить до 30 кг.!) в середньому 200-250 коробок/конвертів – це в середньому 80 стопів в день (стоп це зупинка для доставки пошти / на один стоп може бути конверт в поштовий ящик а може бути і 5 – 10 коробок!), загружаєш авто по послідовності стопів 80 потім 70, 60,50,40… на коробках ручкою при загрузці вказуєш номер стопа щоб потім не шукати його в буді!
Сканер після того коли вранці ти відсканував посилки прокладає оптимальний маршрут і сам формує послідовність стопів!
Радіус бази 200 км. (тобто маршрути не дальше від бази ніж за 200 км.), маршрут може бути район великого міста наприклад Гамбург а може бути 2/3 села!

Стандартні слова Німецькою мовою тебе навчать це не більше ніж 10 слів та 10 повідомлень в сканері які можуть виникати при доставці пошти!
Приїжджаєш на свій маршрут, віддаєш перший стоп (Скануєш коробку вискакує віконечко розписатись клієнт розписався Enter все цей стоп у тебе зникає зі сканера), вибираєш 2 стоп вмикаєш навігацію і так дальше (між стопами на маршруті відстань – не більше 1 км., це може бути сусідній будинок сусідня вулиця – но не більше 1 км.).
Закінчив роботу вертаєшся на базу (вигружаєш що не віддав – це або не було дома або відмова від посилки або фальш адрес.) – Все, робочий день закінчився.
Наче все просто виглядає, по суті так воно і є, але коли ти не знаєш ні мови ні місцевості (тобто свого маршрута) – то перший місяць дуже видається складним, потім привикаєш вивчаєш свій маршрут (КОЖНОГО ДНЯ у тебе один і той самий маршрут – маршрут не змінний, більше того заказують як правило одні і тіж самі клієнти), потім тобі вже і навігація буде не потрібна боти запам’ятаєш свій маршрут хочеш цього чи ні але курсуючи кожного дня по одним і тим же адресам ти їх до місяця запам’ятаєш.
Житло: житло європейське це або квартири або приватний будинок по 2/3 чоловік у кімнаті!
Зарплата
1500є – ставка!
-300є – вираховує з зарплати роботодавець кожного місяця за житло!
Чайові – в середньому 300є.
Оформлення: офіційне (ти перевозиш цінні вантажі!), для оформлення потрібно мати польську візу (мінімум 4 місяці.) – по затвердженню прибуваєш у варшаву для проходження трьох денного інструктажу (цих три дні житло безкоштовне також вони не зараховуються тобі в зарплату),
Під час інструктажу ти підписуєш трудовий договір Umova o prace відкриваєш в банку зарплатний рахунок тебе навчають користуватися сканером він же навігатор, стандартні слова та повідомлення які можуть виникати в сканері Німецькою мовою також роботодавець подає документи на карту побуту поляка (от для чого і потрібна віза, тому що термін оформлення карти побуту складає від 3 до 4 місяців і цей термін оформлення карти не можна покидати кордони євросоюза тобто ти маєш розуміти що прийдеться працювати без виїзно 4 місяці) і ти їдеш в Німеччину!
На яку ти базу попадеш буде вирішуватись під час проходження трьох денного інструктажу, це може бути (Dhl, Gis, Germes, Amazon) суть роботи однакова на всіх базах різниця у назві та у розміщенні в Німеччині!
У даного роботодавця 23 бази/це 20маршрутів на одній базі по всій Німеччині, у нього працюють наші Українці – поспілкуватися з тим хто працює від нас теж є можливість!

Связаться с работодателем
Все вакансии от "Екатерина работа в Европе" ⟶
Связаться с работодателем

Екатерина работа в Европе

на layboard с 31.07.2019

Отзывы 0

У этой вакансии пока нет отзывов. Вы можете быть первым!

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии.

Екатерина работа в Европе

на layboard с 31.07.2019

Связаться с работодателем
Похожие вакансии.
1300 $
Германия
30-12-2019
Робота  в Німеччині для жінок від 35 до 60 років ОПІКУНКАМИ-ДОГЛЯДАЛЬНИЦЯМИ! 
Робота в Німеччині для жінок від 35 до 60 роківОПІКУНКАМИ-ДОГЛЯДАЛЬНИЦЯМИ! Якщо Ви чесна, порядна людина і володієте німецькою мовою хоча б на початковому рівні (або маєте бажання її вивчити), то ця работа для Вас! Пропонуємо роботу опікунами-доглядальницями від прямого роботодавця, з...
Другие специальности
Подробнее
3000 $
Германия
19-12-2019
Руководитель отдела логистики со знанием русского, английского, немецкого
Международный трейдинговый холдинг ALBIONUS приглашает в свою команду Руководителя отдела логистики со знанием английского и немецкого языков. Наш сайт www.albionus.lv Требования: Самостоятельное место проживания - Германия; Высшее образование; Знание рынка лесо- и пиломатериалов (в п...
Другие специальности
Подробнее
1900 eur
Германия
11-08-2019
На склад полотенец требуются упаковщики в Германию
На склад полотенец требуются упаковщики. Требования: мужчины, женщины, семейные пары от 18 до 55 лет; ответственность и порядочность желание работать и зарабатывать достойные деньги. Условия работы: Работа не сложная, не требующая особых навыков и опыта работы. На предприятии нет посторонних запа...
Другие специальности
Подробнее

Пользователи также части ищут в этих городах:

Работа в Франкфурте-на-Майне 1579 Работа в Берлине 1527 Работа в Гамбурге 992 Работа в Мюнхене 482 Работа в Нюрнберге 345

Не пропусти вакансии за границей.

Подпишись на наш телеграм-канал @layboard

Не пропусти вакансии за границей.

Подпишись на наш телеграм-канал @layboard