Потрібні швачки до 60 років на виробництво елементів автомобільної оббивки (для крісел).
Національність:
Україна, Молдова, Білорусь.
Локалізація:
Польща, Лодзь
https://www.google.com.ua/maps/place/Польща+Лодзь
Заробітня плата:
20.19 зл нетто. 25.00 зл нетто для студентів до 26 років. Можливість отримати премію до 400 зл брутто.
Виробничий процес складається з плетіння, нагрівання елементів оббивки високими частотами, різання тканин і шиття готових елементів оббивки автомобіля.
Робота полягає в пошитті чохлів на автомобільні крісла. Швеї працюють на машинках човникового стібка і машинках з подвійною голкою.
УВАГА! Кандидати спочатку проходять співбесіду на заводі, в рамках якого перевіряється вміння шити і обслуговувати швейну машину – тільки після підтвердження керівником зміни є можливість працевлаштувати кандидата.
Графік роботи:
5-6 днів на тиждень, по 8-10 годин на день.
Тільки в денні зміни (6-14, 14-22).
Близько 200-220 годин.
Три перерви, дві по 5 хвилин та одна 20 хвилин.
Проживання.
Приймаються лише кандидати зі своїм житлом у Лодзі. Транспорт на роботу-по стороні працівника (завод за адресою Ul. Senatorska 70, Łódź).
Агентство, після підтвердження кандидата клієнтом, може допомогти з пошуком житла – середня вартість оренди кімнати це 700-900 зл/місяць.
Немає компенсації за власне житло.
Додаткова інформація.
Одяг:
Працівники в основному працюють у власному
одязі (обов'язково повинні бути штани з
довгими штанинами і закриті плечі). Працівники
безкоштовно отримують на заводі Захисне
взуття.
Контакти:
+380662714326 Аліна, є Вайбер, Телеграм, Ватсап.
показы: 11.2K
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии.