Милиці представляють собой вид реабілітаційного обладнання який необхідний для пересування людини після травм ніг або операцій. Під час використання милиць основне навантаження переноситься з ніг на плечовий пояс та верхні кінцівки.
Милиці можуть бути виготовлені з алюмінію, дерева, сталі та деяких сплавів. Найлегшими вважаються милиці з алюмінію.
Взагалі вони бувають пахвові та підлокітні. Пахвові милиці складаються з:
Якщо мова йде про телескопічні милиці, то вони мають можливість регулювання за допомогою спеціальних затискачів та гвинтів. Одним з пом'якшуючих елементів на пахвових милицях є м'які накладки які розташовані в області пахв і рукояток. За їх допомогою, можна мінімізувати оніміння верхніх кінцівок, натирання. Щоб не було болісних відчуттів в плечових суглобах, такі милиці не варто використовувати більше 2-3 місяців.
Милиці які мають опору під лікоть складаються з:
Такі милиці повністю не забирають на себе навантаження з нижніх кінцівок, тому їх варто застосовувати вже після того, як людина пройде процес реабілітації з пахвовими милицями. Також такі милиці лікарі рекомендують використовувати при тривалих проблемах опорно-рухового апарату, або для людей похилого віку яку потребують підтримку навіть просто в положенні стоячи.
Такий варіант милиць може бути регульованим і статична їх довжина буде залежати від вашого зросту.
Звісно пересування на милицях полегшує процес руху при наявності проблем з ногами, але разом з цим використання милиць має і декілька мінусів. Плюси використання підпахвових костилів:
Що стосується мінусів при використанні, то є можливість передавлювання нервово-судинного каналу, але це може відбутися при неправильно підібраній висоті.
До плюсів використання підлокотних милиць можна віднести:
Є і мінуси у використанні. Серед них:
Проте, без перебільшення можна сказати, що саме милиці допомагають скоріше повернутися до нормального життя після травм нижніх кінцівок.
Як ми вже говорили існують телескопічні милиці які можна регулювати під власний ріст. Комфортна функція яка позбавить вас від дискомфорту при їх використанні. Налаштовуючи милиці під себе варто пам'ятати, що якщо випрямити спину та опустити руки, то важливо щоб край рукоятки відповідав лінії сгибу зап'ястя. Також, коли ви знаходитесь в процесі пересування, то підлокотник не повинен бути дуже тісним або вільним. Важливо щоб руці було комфортно знаходитись на цій перекладині, не було ніяких передавлювань, важливо уникати появу мозолистості.
В каталозі компанії Ortomedica ви можете знайти все необхідне для швидкого одужання після отриманих травм і переломів. Наша команда бажає вам не хворіти, але якщо вже трапилась така неприємність, то швидкого одужання та відновлення сил!
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии.