Вакансия "На произ-во поддонов.На произ-во фарша.На заводі виробів з гуми" - Польша

На произ-во поддонов.На произ-во фарша.На заводі виробів з гуми
Другие специальности
Договорная руб.
Польша
16-04-2019
Контактное лицо: Светлана
Телефон: 375298566390

Робота на фабриці по виготовленню піддонів, скринь, дерев’яних упакувань - мужчини, віза мін 3 міс., біометрія).


Фабрика знаходиться 90 км від м. Познань (м. Могільно). Обслуговування машин і пристроїв для обробки дерева, виробництво дерев’яних піддонів, скринь, сушка, шліфування, термічнаобробка готової продукції, приготування до відправки. Робота в основоному в цеху, можлива робота на вулиці але під навісом.
Зарплата - 12 зл за год., робочий день пн-пт - 12 год, суботи - 8 год., в місяць 280-320 робочих год. Можливість брати надгодини, графік узгоджується. Витрати на житло - 250 зл. в місяць. Бажано мати свій спецодяг і взуття з металічною вставкою, якщо немає підприємство забезпечує, вираховує з першої зарплати. Витрати на медкомісію - 70 зл. з першої зарплати. В місяць чистими зарплата виходить в районі 1000 $!!!

2.


Чоловіки ( по візі від 4,5 місяців) МОЖНА 4 ХЛОПЦІ ПО БІМЕТРІЇ, до 50 років.
Робота під Варшавою на підприємстві яке виготовляє фарш.
Це не м’ясокомбінат, сучасна автоматизована лінія по виробництву брикетів курячого фаршу. На завод привозять вже готове, оброблене куряче м’ясо, убою немає.
Робота полягає в пакуванні готових брикетів фаршу до картонних упаковок, важенні товару і складання на піддони.
Зп: 12 зл за годину нетто
Витрати на житло 150 зл. в місяць, витрати на проїзд 150 зл в місяць. Робочий одяг надається безкоштовно! Потрібна наявність санкнижки, допомагаємо в виготовленні - 170 зл. з першої зарплати. + довідка від лікаря 70 злотих.
Робочий графік 12 год, є денні і нічні зміни, робочі суботи, 240-260 год в місяць. Графік узгоджується. Вираховується обід, загалом приблизно 40-60 хвилин протягом робочого дня.


3.

Робота на заводі виробів з гуми - чоловіки (відділ силікони, різноробочий) віза мін 4,5 місяці., до 45 р.
Робота під Познаню, завод по виготовленню виробів з гуми: шланги, труби для автомобілів. Формування і виробництво шлангів, труб з сировини. Робочий день пн-пт 8-12 год, можливі робочі суботи, в місяць 210-240 робочих год.
Зарплата 12 зл за год, додаток за нічні зміни +1,6 зл за годину, + премії від результату роботи (від + 1,5 до 2,5 зл до робочої години), витрати на житло 150 зл(житло 5 хв на пішо), витрати на медкомісію 70 зл. з зарплати.

4.


Робота на заводі виробів з гуми (відділ вулканізація) - мужчини, віза мін 4,5 місяці. до 45 років
Робота під Познаню, завод по виготовленню виробів з гуми: шланги, труби для автомобілів. Робота при промислових печах, потрібна фізична сила і витривалість. Бути готовим до важкої фізичної роботи. Перед прийомом на роботу кандидат проходить тест.
Зарплата 13.87 зл за год, додаток за нічні зміни +1,6 зл за годину, + премії від результату роботи (від + 2 зл до + 4 зл до робочої години), витрати на житло 150 зл. (житло 5 хв на пішо), витрати на медкомісію 70 зл. з першої зарплати.Связаться с работодателем
Отзывы 0

У этой вакансии пока нет отзывов. Вы можете быть первым!

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии.

Последние добавленые вакансии.
Разнорабочий в теплицы
55000 грн.
Нидерланды
41 минута назад
Подробнее
Связаться с работодателем
Похожие вакансии.
1200 $
Польша
4 дня назад
Разнорабочий|ЗП 4100zl |Без опыта+жилье
У нас всегда найдутся вакансии для девушек и женщин, парней и мужчин, семейных пар.вакансии с проживанием для специалистов, так и без опыта, легкая и без посредников. для сімейних пар, чоловіків і жінок на заводи фабрики та склади польща без посередників Netbox PL Sp. z o.o. специализируется на п...
Другие специальности
Подробнее
18 злотых
Польша
13-11-2019
Производство жевательной резинки
Познань (Poznań) , Польша На завод по производству жевательной резинки требуются мужчины и женщины .Работа связана с упаковкой и производством , не благоприятное воздействие могут оказать запах ментола не для аллергиков. Условия: Проживание бесплатное за счет работодателя- хостел (размещение ма...
Другие специальности
Подробнее
12 злотых
Польша
08-10-2019
Разнорабочие по производству шоколадных изделий
Требуются рабочие на линию по производству шоколадных изделий: оператор, контролер, упаковщик, обслуживание машин. Город - Познань. Обязанности - Работа не требует специальных знаний и знания языка и предназначена как для мужчин, так для женщин и семейных пар 20-35:лет Оплата - 12 злотых в ча...
Другие специальности
Подробнее

Не пропусти вакансии за границей.

Подпишись на наш телеграм-канал @layboard

Не пропусти вакансии за границей.

Подпишись на наш телеграм-канал @layboard