Вакансия "Склады KAUFLAND, от 3000 зл" - Польша

Склады KAUFLAND, от 3000 зл
Другое
Договорная eur
Польша
08-05-2019
Контактное лицо: Sergej
Телефон: -

№1235-4321-цуе


Робота на складі від мережі супермаркетівKAUFLAND

(місцевості -Wola Krzysztoporska, Gliwice, Bydgoszcz)

Опис роботи:комплектування замовлень вручну, фоліювання на складі, праця на вилковому автонавантажувачі(«рохля»).Склад від мережі супермаркетів (схожий наAshan) з харчовими продуктами, побутовою хімією, деякими продуктами для дому. Кілька відділів: наприклад безалкогольні напої, консерви, пиво, печиво, холодний відділ (молочні продукти). Тиждень – нічна, тиждень – денна зміна.

Робота на нічних і денних змінах по 8,рідко по 12 годин.

Години змін на підприємстві:

-od6.00do14.30

- od 6.00 do 17.30

- od 9.00 do 17.30

- od 18.00 do 2.30

- od 18.00 do 5.30

Розклад змін складається на підприємстві.

Протягом перших тижнів новий працівник працює в ранкові години по 8. Протягом першого тижня він закріплений за досвідченим працівником, який стежить за його навчанням.

Термін приїзду – вівторок, вихід на роботу – понеділок.

Вимоги:

-чоловіки, вік від 18 до 45 років.

-Національна польська віза від 3,5 місяців, перебування на основі біометричного паспорту (повні 3 місяці), віза на основі зезволеня від воєводи або карта побиту.

-Бажання та можливість працювати.

Досвід роботи на складах польський сертифікат на користування автонавантажувачами.

Умови працевлаштування:

Вид умови: Umowa o pracętymczasową

Заробітня плата:основна ставка (близько 2100zł)+ премія

Основна ставка – це оплата за обов’язкову кількість годин до пропрацювання (близько 168 годин на місяць), тобто приблизна ставка за годину – це 12,70złnetto(«на руки»).

Премія нараховується відповідно до продуктивності працівника (товари, що знаходяться на складі, поділені на групи, кожна з яких має свої норми – наприклад кількість скомплектованих опакувань на годину.

Обід за рахунок підприємства. На підприємстві є кава, чай.

Якщо працедавець буде задоволений працівником та його продуктивністю, то такий працівник може отримати умову зKaufland без посередників.

Оплати:

300 zł –одноразова оплата за курс з користування автонавантажувачами (якщо особа не має сертифікату польського) та медичне обстеження до нього.Вираховується з першої зарплати, сертифікат можна забрати після першої зарплати. 2 роки такий сертифікат точно дійсний – дає право працювати на автонавантажувачах певного типу на інших підприємствах теж.

Близько 100zł –одноразова оплата за виконання аналізів для санітарної книжки.

Рекрутація зорієнтована на людей, які в майутньому мають намір самостійно наймати житло і проживати в Польщі, а тому оплачує житло за перший місяць працедавець, а з другого місяця людина має винайняти житло самостійно або координатор допомагає підшукати і найняти квартиру (часто нові праціники просто знаходять вільні кімнати у квартирах, де вже живуть їхні колеги). Додатково близько 100zł – щомісячна оплата за транспорт на роботу (ціна залежить від відстані між квартирою і роботою, доїзд автобусом).


+38-067-474-84-82 вайбер


Связаться с работодателем
Отзывы 0

У этой вакансии пока нет отзывов. Вы можете быть первым!

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии.

Последние добавленые вакансии.
Связаться с работодателем
Похожие вакансии.
19000 грн.
Польша
29-10-2019
упаковка печенья на пр-во Dr. Gerard.
Требования: Требования к кандидату: • Женщины, пары • Возраст 18-47 лет • Наличие биометрического паспорта (2 чел) или визы от 5 мес Где работать? Заезд на 04.11.2019, 12.11.2019 г. Мендзыжец Подласки и Радзень Подласки Условия работы: Работники на ...
1100 $
Польша
02-10-2019
международники -водителя категории в
Требования: мужчины Где работать? по Европе Условия работы: водителя на следующие даты : 07.10, 14.10, 21.10. Машины новые, укомплектованные Renault Master do 3,5 t, тентованые. Обязательно должна быть открыта виза, можно без знания языка и без опыта работы по Европе. ...
Договорная eur
Польша
12-05-2019
Требуется лесоруб, лесничество в Польше с проживанием
Место работы лесничество в Поморском воеводстве,недалеко от Быдгощи. Легальное трудоустройство. Бесплатная вакансия! Прямой работодатель. В лесничество требуются рабочие для вырубки деревьев. Опыт работы с электропилой. Желание работать,знание языка не требуется. Ставка :15 ...

Не пропусти вакансии за границей.

Подпишись на наш телеграм-канал @layboard

Не пропусти вакансии за границей.

Подпишись на наш телеграм-канал @layboard