Вакансия "Упаковщики цветов/Теплица JMP Flowers для мужчин и женщин" - Польша

Упаковщики цветов/Теплица JMP Flowers для мужчин и женщин
30000 грн.
Польша
25-09-2020
Контактное лицо: Алина Коломойская
Телефон: +380672356441

Як ми робимо візу, пишу детально, тому почитайте все від початку до кінця, тут всі відповіді на ваші питання.

Ми відкриваємо візу на 6 міс з коридором 3 міс. Це значить: 3 місяці працюєте, до 3 міс вдома, і назад 3 міс працюєте або ж відразу 6 міс працюєте.І далі робимо воєводське або карту побиту – безкоштовно (1-3 роки)

Віза без прив’язки до вакансії (ЧОМУ?оскільки за місяць завод знайде собі людей, і вакансія буде закрита, тому вакансію по вашим вподобанням підбираю коли візу відкриваю, а оскільки ми найбільша компанія то вакансії є завжди, НЕ ВАЖКІ І НЕ ШКІДЛИВІ і їх дуже багато)

Крок 1. Направляєте фото документів, ми перевіряємо. Якщо все нормально сплачуєте 300грн. за реєстрацію і відправку.Направляєте чек щоб я завірила в бухгалтерії. ВСЕ! ЧЕКАЄТЕ 3-4ТИЖНІ ПОКИ МИ РОБИМО ПАКЕТ.

Крок 2. Через 3-4тиж, до вас наберуть адміністратори і запитають адресу нової пошти. Ми Вам відправимо пакет (Ми робимо пакет : ЗАПРОШЕННЯ ВІД ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ, СТРАХОВИЙ ПОЛІС, ЗАПОВНЕНА АНКЕТА на польській мові ДО ВІЗОВОГО ЦЕНТУ, СІМ КАРТА НА 5 ЗЛОТИХ бонусом).По факту отримання (відкрили, почитали прямо на пошті наложеним платежем платите 2300грн за пакет.

Крок 3. Платите візовий збір державі (14 євро в гривнях) просто підходите в Кредо або Ідеа банк і кажете хочу сплатити збір на піврічну візу, з укр.та закорд.паспортами. ТІЛЬКИ ВИ ОСОБИСТО

Крок 4. До вас самі наберуть після сплати збору через 1-2дні і назначать вам подачу до візового центру по місту прописки. З нашими документами їдете і на ту дату подаєтеся (через 5-7днів віза у вас)

Крок 5. Підбираємо вам вакансію коли відали документи у візовий центр і +- знаємо готовність візи.

Оскільки це не швидкий процес – ви можете вже зараз направляти документи і сплату, сьогодні вони й поїдуть о Польщі.

Про вакансії - https://worklife.com.ua/vakansii/

У нас є суто жіночі, чоловічі, або ж для пар (живете і працюєте разом).

Вакансії: упаковка: кава, чай, солодке, йогурти, піца, автомобільні заводи, де все автоматизоване, лего,свічки, комп.техніка, снеки,чіпси, косметика, побутова техніка, мебельні елементи, стаканчики, мюслі, канцелярія. і т.д. Ми є найбільшою компанією по працевлаштуванню. Вакансії в нас не важкі, оскільки вакансії до 60 років, польську знати не обов’язково, оскільки всі українці і координатор також. ФОТО ЖИТЛА ТАКОЖ НАПРАВЛЮ. ПРОЖИВАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ. Житло з хорошими євро умовами.

Є суто чоловічі вакансії: карщики, зварювальники, шліфувальники , слюсарі.

ВАЖЛИВО!!! Ви маєте не просто візу від нас, ви маєте 100% гарантії того, що ви дійсно матимете роботу (безкоштовне працевлаштування)

У НАС Є ЛІЦЕНЗІЯ №1074 https://www.msp.gov.ua/documents/1586.html відзиви, сертифікат, МИ Є «КОМПАНІЯ РОКУ 2018» по працевлаштуванню в Польщі, Оплата по факту отримання документів, повернення 2-х суми на послуги, при відмові консульством у отриманні візи, підтримка клієнта 24/7 – персональний менеджер +3(067)235-64-41 – Я, АЛІНА, Груповий виїзд зі Львову до місця роботи, Безкоштовне житло, Робота в компаніях відомих брендів, Офіційне працевлаштування по контракту.

Связаться с работодателем
Все вакансии от "Ворк Лайф" ⟶

показы: 2.2K

Связаться с работодателем

Ворк Лайф

https://worklife.com.ua

на layboard с 12.08.2019

Отзывы 0

У этой вакансии пока нет отзывов. Вы можете быть первым!

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии.

Ворк Лайф

https://worklife.com.ua

на layboard с 12.08.2019

Связаться с работодателем
Похожие вакансии.
3200-4000 злотых
Польша
12 минут назад
Производство бетонной арматуры
Разнорабочий на производство бетонной арматуры 5 мужчин ИЛИ 3 мужчины и 1 семейная пара Оформление во Вроцлаве. Работа в Кемпно (75 км от Вроцлава) – к месту работу везет координатор Вид работы: -скручивание, нарезка и плетение металлического прута с использованием специализированн...
Разнорабочие - Рабочие специальности - Персонал для дома
Подробнее
4000-4700 злотых
Польша
18 минут назад
Работник мебельной фабрики
Тапицер. Работник на мебельной фабрике (М, Ж, М+Ж до 55 лет) Оформление во Вроцлаве Работа в г. Baranow (~85 км от Вроцлава) Вид работы: Предприятие занимается производством, сборкой, обивкой и доставкой мебели (полный цикл). • Обивка мебели (в том числе обивка пеной). • ...
Разнорабочие - Рабочие специальности - Персонал для дома
Подробнее
14-15 злотых
Польша
19 минут назад
Работник продукции(Сборщик)
Работник продукции (сборщик) Место работы: г. Легница ( недалеко от г. Вроцлав) Предприятие звнимается производством атокресел. Требования: муж\жен до 55 лет Обязанности: Монтаж маленьких элементов к автомобилям График работы: 8-10 ч, 6 - 7 дней. 3 смены Зарплата: 14,22 зл\час р...
Разнорабочие - Рабочие специальности - Персонал для дома
Подробнее

Пользователи также части ищут в этих городах:

Работа в Вроцлаве 5246 Работа в Варшаве 3214 Работа в Гданьске 1873 Работа в Познане 1840 Работа в Лодзе 1349

Не пропусти вакансии за границей.

Подпишись на наш телеграм-канал @layboard

Не пропусти вакансии за границей.

Подпишись на наш телеграм-канал @layboard