Допоміжний працівник у виробництві продуктів харчування (обробка кишкової сировини) – 800-1000Є/міс нетто
Робота в Словаччині (Нітрянський край)
Не має неприємного запаху!!! сировина вже підготовлена!
Ставка: 5 Є/нетто. на годину на руки.
Запрошуємо на роботу фізично здатних чоловіків, віком 18 - 50 років. (фізична робота на ногах повязана з обробкою кишкової сировини тварин)
Графік: пн-суб. , (200-240 годин роботи на місяць. )
Тільки 1 зміна, по 8-10 годин на день + понаднормові.
Обов'язки:
- обробка кишкової сировини, яка в подальшому використовується для виготовлення ковбасних виробів;
- очищення, миття, сортування та охолодження кишкової сировини.
- засолювання та фасування.
Проживання: безкоштовно, по 2-3 людини в кімнаті. (платиться тільки прибиральниці*)
Робочий одяг та взуття фірма забезпечує
Оплачуємо витрати, пов'язані із заявкою на перебування та оформлення документів ВНЖ в Словаччині на 2 роки – з зарплати стягуватиметься по 50 Є/міс за документи протягом першого року!
Документи необхідні від вас для оформлення карти побуту:
1. Обов'язково наявність біометричного паспорту
2. Довідка про несудимість та апостель з України
3. Фото 3*3,5 2 шт.
4. Довідка про несудимість та апостель (з країни ЄС якщо в такій працювали чи мали побут)
5. Решту документів до поліції готуємо ми.
Все вакансии от "ФЛП Лисовец Татьяна" ⟶Все вакансии на портале ДОЛЖНЫ предусматривать только виды трудовой деятельности, не нарушающие законодательство страны осуществления деятельности, и содержать исчерпывающий перечень трудовых обязанностей. В случае выявления в объявлении несоответствия таким требованиям — сообщите Администратору, и если ваша жалоба подтвердится — соответствующее объявление будет удалено, а его автор получит предупреждение или будет заблокирован при систематическом нарушении. Администратор не несет ответственности за поведение работодателя и фактическое выполнение им обязательств.
показы: 4.6K
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии.