Europe Service відгуки

Тип компанії: Агенція

Контактна особа: Алина

Про компанію:

Перегляди 11882
Вакансії 122
Підписники 7
Відгуки 456

Соц.Мережі

Facebook YouTube
7
Europe Service
(Відгуки: 456)

Україна, Киев, Ул. сичовых стрильцов 77, офис № 612а

122
11882
456

Сортування по:
В
Віталій

Анонім

Менеджер Діма дуже оперативно відповів на всі мої запитання, допоміг підібрати вакансію та навіть надіслав свої документи.Я був приємно здивований такою чесністю та порядністю.
Д
Дарина

Анонім

Документи були оформлені дуже швидко, пропонувались чудові вакансії, і всі мої запитання отримали відповіді.
Я
Яна

Анонім

Компанія працює дуже професійно і організовано, що забезпечує ефективну та чітку роботу. Я впевнена, що ще не раз скористаюся їхніми послугами.
І
Іван

Анонім

Оформлення всіх документів відбулося швидко,що для мене було дуже важливо. Менеджер надавав повний супровід на кожному етапі.
М
Максим

Анонім

Особливо потішила постійна підтримка менеджера Вероніки, яка завжди була на зв'язку і допомагала у вирішенні будь-яких питань.
Д
Давид

Анонім

Відмінна компанія Europe Service! Я задоволений співпрацею з ними. Завдяки їхній допомозі я знайшов роботу на виробництві DR. SCHNEIDER у Польщі. Умови роботи та проживання повністю відповідають моїм очікуванням.
М
Микола

Анонім

Їхній сервіс на
самому високому рівні, тож можете з упевненістю вирушати у подорож.
Т
Тетяна

Анонім

Під час своєї поїздки до Польщі через Europe Service, я мала можливість переконатися, що сервіс у них на найвищому рівні. Я маю з чим порівнювати, оскільки подорожувала не раз.
Я
Ярослав

Анонім

Велике спасибі команді "ЄвропаСервіс" за те, що вони мене підтримують, допомагають і навчають. Особлива вдячність менеджеру Олені за її професіоналізм та підхід до роботи з клієнтами.
Н
Назар

Анонім

Компанія Europe Service знайшла для мене дійсно чудову роботу, врахували всі мої побажання та координували процес від початку до кінця.Дякую за допомогу!
М
Максим

Анонім

Займаються не працевлаштуванням, а шахрайством!
С
Святослав

Анонім

Низький рівень обслуговування
А
Анастасия

Анонім

Працюю на складі одягу IMILE. Все дуже сподобалося. Документи оформили швидко. Менеджер повністю супроводжував під час оформлення документів та відкриття візи.
N
N.

Анонім

Заплатила 5000 грн. Коли в мене плани помінялися, то я захотіла щоб повернули якусь суму. Бо не вся робота була зроблена. На що мені відповіли, що не повертають і нічого зробити не можуть. До того ж вони дають неіснуючі вакансії. Тому не ведіться на цей розводняк. Бо в Європі за їхніми візами - це нелегально.
Т
Татьяна

Анонім

Добрый день, поделюсь своим опытом сотрудничества с этой компанией. В марте я нашла вакансию горничной в Греции, на начало апреля. Заранее купила билеты, отправила все документы и сразу же менеджер Юрий попросил предоплату в размере 100 евро за бронирование вакансии (!). Исходя из хороших отзывов, договорились заплатить 50/50, половину сразу, половину по приезду в Грецию. Сама вакансия была на острове Родос. За неделю до отъезда изменились сроки работы, должна была приступать 10 апреля, а уже оказалось с 20-го числа. Сказали пожить в Афинах (!) до 20-го, билеты куплены на 9-е число и авиакомпания не возвращает деньги, только 20% от стоимости билета. Написала менеджеру Юрию, что меня такое ...
Еще
Т
Тетяна

Анонім

Брехливі шахраї,беруть гроші за липові вакансії,а тоді ні грошей,ні вакансії,люди,не вздумайте платить за цю херню,шукайте безкоштовні вакансії,це все лохотроніще
Т
Тетяна

Анонім

Що я можу сказати,я заплатила цій агенції 800 гривень і почалось,вакансія не актуальна,за яку я заплатила,тоді подзвонили ,чи я можу приїхати до Чехії завтра,а тоді запропонували чорті й що,гроші не повернули,гамнюки
И
Илья

Анонім

Контора мошенников
O
Olena

Анонім

Взяли предоплату 50€ за вакансию. Итог ни денег, ни работы! Хотя сказали что нужно быстро бронировать место, а на следующий день работы в этом городе не было и деньги никто не вернул!
Я
Яна

Анонім

Люди не ведіться на них це тупо розвод ШАХРАЇ!!!!
В мене подруга декілька днів назад поїхала до Німеччини через них заплатила за вакансію 4 тисячі на хвилиночку немала сума!!
Спочатку все було ніби нормально дали їй адресу сказали , що про неї вже знають там , але вона як приїхала там ніхто не зустрів її ніхто не знав навіть.
Вона телефонувала а вони тупо збивали дзвінки а на смс не відповідали що за приколи блін
Потім ще за умови казали все необхідне є а по факту ніфіга там нема🤬просто ванна кімната кухні немає їсти нема де готувати просто немає слів на це все 🤦
Це жесть!!!!!!!!

Europe Service відгуки

Тип компанії: Агенція

Контактна особа: Алина

Про компанію:

Перегляди профілю 11882
Вакансії 122
Підписники 7
Відгуки 456

Соц.Мережі

Facebook YouTube

Популярні компанії



Не пропусти вакансії за кордоном

Підпишись на наш телеграм-канал @layboard

Кадрове агенство «Europe Service» гарантовано допоможе знайти роботу за кордоном в одній із солідних компаній. Ми можемо гарантувати абсолютно легальне працевлаштування в Польщі та стабільну заробітну плату. Ми беремо на себе оформлення запрошень від працедавців та інших документів, за вами лишається тільки вибір однієї з запропонованих вакансій. Телефоны: +380633339078  
☎: 0 800 33 02 80
0 5 3.9 456
Менеджер Діма дуже оперативно відповів на всі мої запитання, допоміг підібрати вакансію та навіть надіслав свої документи.Я був приємно здивований такою чесністю та порядністю.
Документи були оформлені дуже швидко, пропонувались чудові вакансії, і всі мої запитання отримали відповіді.
Компанія працює дуже професійно і організовано, що забезпечує ефективну та чітку роботу. Я впевнена, що ще не раз скористаюся їхніми послугами.
Оформлення всіх документів відбулося швидко,що для мене було дуже важливо. Менеджер надавав повний супровід на кожному етапі.
Особливо потішила постійна підтримка менеджера Вероніки, яка завжди була на звязку і допомагала у вирішенні будь-яких питань.
Відмінна компанія Europe Service! Я задоволений співпрацею з ними. Завдяки їхній допомозі я знайшов роботу на виробництві DR. SCHNEIDER у Польщі. Умови роботи та проживання повністю відповідають моїм очікуванням.
Їхній сервіс на самому високому рівні, тож можете з упевненістю вирушати у подорож.
Під час своєї поїздки до Польщі через Europe Service, я мала можливість переконатися, що сервіс у них на найвищому рівні. Я маю з чим порівнювати, оскільки подорожувала не раз.
Велике спасибі команді ЄвропаСервіс за те, що вони мене підтримують, допомагають і навчають. Особлива вдячність менеджеру Олені за її професіоналізм та підхід до роботи з клієнтами.
Компанія Europe Service знайшла для мене дійсно чудову роботу, врахували всі мої побажання та координували процес від початку до кінця.Дякую за допомогу!
Займаються не працевлаштуванням, а шахрайством!
Низький рівень обслуговування
Працюю на складі одягу IMILE. Все дуже сподобалося. Документи оформили швидко. Менеджер повністю супроводжував під час оформлення документів та відкриття візи.
Заплатила 5000 грн. Коли в мене плани помінялися, то я захотіла щоб повернули якусь суму. Бо не вся робота була зроблена. На що мені відповіли, що не повертають і нічого зробити не можуть. До того ж вони дають неіснуючі вакансії. Тому не ведіться на цей розводняк. Бо в Європі за їхніми візами - це нелегально.
Добрый день, поделюсь своим опытом сотрудничества с этой компанией. В марте я нашла вакансию горничной в Греции, на начало апреля. Заранее купила билеты, отправила все документы и сразу же менеджер Юрий попросил предоплату в размере 100 евро за бронирование вакансии (!). Исходя из хороших отзывов, договорились заплатить 5050, половину сразу, половину по приезду в Грецию. Сама вакансия была на острове Родос. За неделю до отъезда изменились сроки работы, должна была приступать 10 апреля, а уже оказалось с 20-го числа. Сказали пожить в Афинах (!) до 20-го, билеты куплены на 9-е число и авиакомпания не возвращает деньги, только 20% от стоимости билета. Написала менеджеру Юрию, что меня такое не устраивает и запросила возврат средств. Итого с 1 апреля деньги никто не возвращает (сегодня 25 апреля). Юрий сообщения игнорирует, обратилась к собственнику компании Литвину Игорю Владимировичу со всеми квитанциями, пообещал возврат, но до сих пор никто ничего не вернул. На сообщения не реагирует, не читает. Не советую связываться с этой компанией, уж тем более платить предоплату.
Брехливі шахраї,беруть гроші за липові вакансії,а тоді ні грошей,ні вакансії,люди,не вздумайте платить за цю херню,шукайте безкоштовні вакансії,це все лохотроніще
Що я можу сказати,я заплатила цій агенції 800 гривень і почалось,вакансія не актуальна,за яку я заплатила,тоді подзвонили ,чи я можу приїхати до Чехії завтра,а тоді запропонували чорті й що,гроші не повернули,гамнюки
Контора мошенников
Взяли предоплату 50€ за вакансию. Итог ни денег, ни работы! Хотя сказали что нужно быстро бронировать место, а на следующий день работы в этом городе не было и деньги никто не вернул!
Люди не ведіться на них це тупо розвод ШАХРАЇ!!!! В мене подруга декілька днів назад поїхала до Німеччини через них заплатила за вакансію 4 тисячі на хвилиночку немала сума!! Спочатку все було ніби нормально дали їй адресу сказали , що про неї вже знають там , але вона як приїхала там ніхто не зустрів її ніхто не знав навіть. Вона телефонувала а вони тупо збивали дзвінки а на смс не відповідали що за приколи блін Потім ще за умови казали все необхідне є а по факту ніфіга там нема🤬просто ванна кімната кухні немає їсти нема де готувати просто немає слів на це все 🤦 Це жесть!!!!!!!!