Вакансия "ОФІЦІЙНА РОБОТА В СИСТЕМНІЙ ГАСТРОНОМІЇ НА ТЕРИТОРІЇ НІМЕЧЧИНИ (МЕКЛЕНБУРГ-ПЕРЕДНЯ ПОМЕРАНІЯ)! ШУКАЄМО ЩЕ 1 ЛЮДИНУ (ЧОЛОВІКИ І ЖІНКИ)!" - Германия

ОФІЦІЙНА РОБОТА В СИСТЕМНІЙ ГАСТРОНОМІЇ НА ТЕРИТОРІЇ НІМЕЧЧИНИ (МЕКЛЕНБУРГ-ПЕРЕДНЯ ПОМЕРАНІЯ)! ШУКАЄМО ЩЕ 1 ЛЮДИНУ (ЧОЛОВІКИ І ЖІНКИ)!
Рестораны - Кафе - Гостиницы
1498 eur
Германия
27-11-2017
Контактное лицо: Ігор Олегович
Телефон: +380667178806
Вимоги: високий рівень знання німецької мови (не нижче B1), досвід роботи не обов'язковий, але вітається, без проблем зі здоров’ям, без судимостей, наявність дійсного закордонного паспорта, готовність перебувати в Німеччині як мінімум 6 місяців, жінки та чоловіки віком від 18 до 45 років. Умови роботи: Робота повністю легальна та підтверджена необхідними реквізитами Федеральної біржі праці! Після співбесіди з роботодавцем (телефоном) останній підписує для Вас трудовий контракт, завіряє його в Федеральній біржі праці, а оригінал пересилає в Україну. Ми допомагаємо у зборі решти документів та відкритті робочої візи. В залежності від рівня володіння німецькою пропонується два різновиди вакансій: касири та кухарі в системній гастрономії (це заклади швидкого харчування типу McDonald's, Burger King, SubWay та ін.). Німецьке трудове законодавство суворо регулює трудові відносини, тому робітники працюють за 9-годинним трудовим графіком з 0,5-годинною обідньою перервою, не більше 5 днів на тиждень. Загальний часовий виробіток складає близько 40−45 годин в тиждень (відповідно 160−180 годин в місяць). Прийнята на загальнофедеральному рівні мінімальна погодинна оплата праці з 01.01.2017 складає 8,84 євро (1498 євро в місяць). Крім того, до зарплати сумуються надбавки у вигляді нічних змін (15 % від погодинного окладу), а також за роботу у вихідні чи святкові дні. Роботодавець забезпечує житлом (вартість складає близько 200 євро) та надає безкоштовне харчування під час робочих годин.
Связаться с работодателем
Отзывы 0

У этой вакансии пока нет отзывов. Вы можете быть первым!

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии.

Последние добавленые вакансии.
Связаться с работодателем
Похожие вакансии.
1500 eur
Германия
08-07-2019
Персонал в рестораны Германии
Требования: Набор персонала в сеть ресторанов Китайской кухни в Германии Есть вакантные места для мужчин, женщин и семейных пар: 1) Помощник, уборщик на кухне В обязанности входит мойка посуды в посудомоечной машине, уборка в ресторане, помощь с разгрузкой продуктов для кухни и ...
Рестораны - Кафе - Гостиницы
Подробнее
1200 eur
Германия
30-04-2019
Женщины в Германию
Нужны две женщины. Для помощи на кухне в ресторан. 1200 евро. Для уборки дома 1100евро. Жильё и питания бесплатное. Только по паспортах ЕС.
Рестораны - Кафе - Гостиницы
Подробнее
1200 $
Германия
30-04-2019
Горничная
Женщины для работы в семьях. 1100 евро. Помощница на кухне в ресторан 1200 евро. Обязательно паспорт ес. Жильё и питания бесплатное.
Рестораны - Кафе - Гостиницы
Подробнее

Не пропусти вакансии за границей.

Подпишись на наш телеграм-канал @layboard

Не пропусти вакансии за границей.

Подпишись на наш телеграм-канал @layboard