Частные работодатели в Казахстане

Найдено 7 компаний

WorkDubaiKz
Требуются девушки в Дубай в эскорт з.п до 7млн тг за месяц жильё переезд все включено
WorkDubaiKz
Требуются девушки в Дубай в эскорт з.п до 7млн тг за месяц жильё переезд все включено
Western
Компания «Western» предоставляет профессиональные транспортные услуги. 
Western
Компания «Western» предоставляет профессиональные транспортные услуги. 
evgenii0111139678

Кл-во вакансий: 2

на layboard.com с 03-02-2023

Job in UK-EU

Кл-во вакансий: 4

на layboard.com с 03-02-2023

PRO-FORCE-LTD

Кл-во вакансий: 2

на layboard.com с 02-02-2023

Dinah139658

Кл-во вакансий: 0

на layboard.com с 02-02-2023

WorkKing

Кл-во вакансий: 10

на layboard.com с 02-02-2023

WorkTogetherUK

Абу

Не верте этим *#!асам разводят на деньги суки *#!аси всё хорошие комментарии они сами пишут
DvlRecruitment-Limited

Арс

Здраствуйте, благодарен за трудоустройство, сначала было много сомнений, но пошел на риск и оплатил оформление документов, сделали приглашение за 2 дня и подали документы на визу, визу получил через 3 недели, с жильем помогли. спасибо еще раз.
DvlRecruitment-Limited

Макс

Доверился этой компании, и даже не зря. Читая отзывы, боялся что реально кидалово какое-то. После оплаты части услуг смог посмотреть что мои документы сделаны. А уже после полной оплаты получил свои документы и меня зарегистрировали на очередь в визовый центр. В общем довольный остался и работаю здесь уже втором месяц, не жалуюсь. Спасибо Александре, что так тщательно разжевала что и зачем делать. Может у кого то и был негативный опыт, считаю что по вине самых людей. Не бойтесь делать оплату, ребята реально работают, не мошенники!
DAP sp. z o. o. sp. k.

Дима

Відгук, отзывы, отзыв Роман @vyyzd Увага, скамить людей, кидає на гроші @vyyzd Пропунує свої послуги за 30000 грн, і бере передоплату 6000 ви відправите на номер телефону який він дасть 3000 грн +3000грн і вам більше ніхто не буде відповідати Дозвіл водія-волонтера. Шлях "Консультує з питання виїзду в цей час, оформити дозвіл волонтера та виїзд за кордон для водіїв" ось таке оголошення і йому подібне залишає https://t.me/vyyzd На олх публікує в різний час і від різних користувачів (адже він має багато сімкарт) @vyyzd дивіться коли був останній раз онлайн на olx, всюди різні числа. Відгуки від усіх хто ніби "скористався послугою" фейкові, всі ці люди приховують коли останній раз були в мережі, написавши любій людині яка ніби "виїхала" вам відпише власник каналу замість цієї людини, з з фейкового каналу, а через деякий час видалить цю переписку. Погодтесь придбати сім картку за 20-30 грн на олх не важко і створити скільки завгодно телеграм каналів і самому собі писати відгуки раз в 2-4 дні. Зате які гроші можна заробити на людях які довіряться @vyyzd Тому будьте уважні https://t.me/vyyzd @vyyzd обманює вас, взявши предоплату і віддавши свої документи ви більше нічого не отримаєте. Неофіційно допомагаємо виїхати за кордон Відгуки: @vyyzd_vidguky = всі відгуки фейк !!! Неофіційно допомагаємо виїхати за кордон скам @vyyzd Оформляємо волонтером у міжнародну волонтерську організацію https://bezpiecznywschod.org/ у Вас буде бронь від мобілізації та посвідчення з номерами, email та офіційним сайтом. Прикриваються цією організацією. теги: ChatGPT, wall-e ai, DALL·E 2 AI system + DALL-E 2
Pro-Force

Олег

Мошенники