Валерий Work EU

☎:
4
5
4.9
30
Работу получил без лишних заморочек, договор составил заплатил и больше ничем не занимался, подходит для тех у кого есть чем заниматься, вместо поездок туда сюда за бумагами
Працевлаштуванням задоволена, звісно хотілося б трошки подешевше за послуги, але дуже у Вас по вакансіях умови гарні, дякую.
Відмічу великий вибір вакансій без досвіду.
Звісно це все робото в основній масі складська, але на шо ще розраховувати якщо це моя перша робота, але перевага в тому що саме я зміг підібрати вакансію де як умога пенше буду витрачати грошей, на дорогу та житло. Загалом 5 зірок за гарну роботу менеджерів, та великий вибір роботи!
Работаю на фабрике фасовщиком.
Хорошая вакансия по зарплате и бытовым условиям(предоставили качественное жилье). По самому посреднику, все также хорошо, без неожиданных трат и задержек.
Единственный минус контракт только на 3 месяца. От меня 4 звезды.
Дуже гарні менеджери, все детально розповіли, приділили годину на першу розмову по телефону. На них і зупинилася, умови гарні, головне що з роботою!)
Довго ж знадобилося шукати нормальну агенцію, кругом або каторжні роботи, або кидали, які гроші отримують і телефони потім не беруть. Дуже дякую що все обіцяне виконали, та і у цілому за тиждень отримати роботу це дуже швидко, контакти знайомих обовʼязково відправлю як тільки вони дороблять свої контракти.
Очень достойные зарплаты на складе одежды, как для разнорабочего без опыта.
Да работать приходится много и раз в две недели в субботу, но оно того стоит, так как есть возможность не работать более 10 часов. Спасибо за хорошую вакансию.
Дуже дякую що знайшли вакансію для мене та мого молодого чоловіка, дуже хотіли працювати разом) Також дуже рада що ви до дрібниць все розповіли про працю, мені психологічно це дуже допомогло, більш за все що стосується стажування, воно дійсно тільки на папері.
Дякую що ви та хлопець мене заспокоювали, житло для пар дуже гарне, ми в захваті!)
Очень демократический ценник на услуги и вменяемые сроки. Бесплатное жилье, обычное общежитие, так что будьте к этому готовы, ну разве что ремонт освежили, из плюсов селят по двое. Зарплата вовремя, все по договору, минусов за первый месяц не нашла.
Дуже дякую що швидко допомогли з отриманням праці та заселенням до житла, бо треба було швидко зʼїхати з попереднього місця проживання, а жити в отелях ну дуже дорого. Рада що житло співпало з тим що ви скидали, трохи тіснувато, але чисто та затишно. Послугу виконали ідеально без нарікань, максимальна оцінка)