IMV

IMV
IMV
прямий роботодавець
Чехия
5

на layboard с 19.06.2021

Написати
Контактна особа: Best Work
Сайт:

imvagency.cz

Країна: Чехия
Місто: Praha
Адрес: Dlouhá 705/16, Staré Město
Сайт:

imvagency.cz

Naše společnost působí na trhu od roku 2012. Máme rozsáhlé zkušenosti s personalistikou a systémem řízení jednotlivých procesů. Využíváme kvalitních softwarových nástrojů pro optimalizaci administrativy a evidenci zaměstnanců. Naším cílem je navázání dlouhodobé spolupráce, která umožňuje dobře poznat firemní kulturu klienta a jeho požadavky, abychom mohli okamžitě reagovat na veškeré jeho potřeby.

Opíráme se o profesionalitu našeho týmu a dlouholeté zkušenosti, které jsme získali během působení v oboru personalistiky a lidských zdrojů Jsme připraveni Vás kdykoliv navštívit, osobně zodpovědět Vaše případné otázky a ujistit Vás o našem seriózním zájmu spolupracovat s Vaši společností.

Naše společnost působí na trhu od roku 2012. Máme rozsáhlé zkušenosti s personalistikou a systémem řízení jednotlivých procesů. Využíváme kvalitních softwarových nástrojů pro optimalizaci administrativy a evidenci zaměstnanců. Naším cílem je navázání dlouhodobé spolupráce, která umožňuje dobře poznat firemní kulturu klienta a jeho požadavky, abychom mohli okamžitě reagovat na veškeré jeho potřeby. Opíráme se o profesionalitu našeho týmu a dlouholeté zkušenosti, které jsme získali během působení v oboru personalistiky a lidských zdrojů Jsme připraveni Vás kdykoliv navštívit, osobně zodpovědět Vaše případné otázky a ujistit Vás o našem seriózním zájmu spolupracovat s Vaši společností.
☎: +420(774)435-059 ✉: [email protected]