Агенція Perfect People Sp. z o.o.

Тип компанії: Агенція

Контактна особа: Aleksander

Польща

+48 570 004 305, +48 570 004 305

https://www.perfectpeople.com.pl/

Про компанію:

Перегляди 2091
Вакансії 5
Підписники 0
Відгуки 1

Соц.Мережі

Viber
Perfect People Sp. z o.o.
(Відгуки: 1)

Польща

5
2091
1

Опис

Przestań szukać pracy – pozwól, aby to praca znalazła Ciebie. Setki wysłanych CV, dziesiątki odbytych rozmów i nadal nic? To nie znaczy, że coś robisz źle, po prostu jeszcze nie wiedziałeś o nas.

Perfect People jest agencją pośrednictwa pracy stworzoną właśnie dla takich ludzi jak Ty – ambitnych, pragnących się rozwijać i szukających zatrudnienia w Polsce w jednej z wielu renomowanych firm. Pomagamy osobom pochodzenia Ukraińskiego podjąć legalną i dobrze opłacaną pracę w Polsce. Otworzymy Ci drzwi do kariery, wyszkolimy i zaproponujemy ciekawą, rozwijającą pracę. Wszystko, co musisz zrobić to zgłosić się do nas. Od 2007 roku zatrudniliśmy i ...
Еще

Агенція Perfect People Sp. z o.o.

Тип компанії: Агенція

Контактна особа: Aleksander

Польща

+48 570 004 305, +48 570 004 305

https://www.perfectpeople.com.pl/

Про компанію:

Перегляди профілю 2091
Вакансії 5
Підписники 0
Відгуки 1

Соц.Мережі

Viber
Przestań szukać pracy – pozwól, aby to praca znalazła Ciebie. Setki wysłanych CV, dziesiątki odbytych rozmów i nadal nic? To nie znaczy, że coś robisz źle, po prostu jeszcze nie wiedziałeś o nas. Perfect People jest agencją pośrednictwa pracy stworzoną właśnie dla takich ludzi jak Ty – ambitnych, pragnących się rozwijać i szukających zatrudnienia w Polsce w jednej z wielu renomowanych firm. Pomagamy osobom pochodzenia Ukraińskiego podjąć legalną i dobrze opłacaną pracę w Polsce. Otworzymy Ci drzwi do kariery, wyszkolimy i zaproponujemy ciekawą, rozwijającą pracę. Wszystko, co musisz zrobić to zgłosić się do nas. Od 2007 roku zatrudniliśmy i pomogliśmy znaleźć pracę w Polsce kilku tysiącom osób. Zostań jedną z nich! Zajmujemy się ciągłą rekrutacją i doradztwem personalnym w zakresie rozwoju kariery. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej siatce kontaktów biznesowych działamy szybko, sprawnie i efektywnie. Dodatkowo zajmujemy się wszystkimi sprawami formalnymi związanymi z zatrudnieniem za granicą, w tym wizami i pozwoleniami na pracę. Ty nie musisz się niczym martwić. Po prostu czekaj na telefon od naszego przedstawiciela… i bądź gotowy do wyjazdu.
☎: +48 570 004 305 ✉: [email protected]