Виробництво лосося. Робота на лінії на 2 процесах. Чоловіки, жінки та пари до 60 років.
Локалізація:
Литва, Maceniai, 60 км до Клайпеди.
https://www.google.com.ua/maps/place/Литва+Maceniai
Заробітня плата 900-1000 євро нетто, з нічними змінами та додатковими годинами зарплата від 1000 євро нетто і вище.
Опис вакансії.
- Фінішна обробка чистого лосося (відрізання залишків хвоста та маленької частини на животі, зняття кісток за допомогою обладнання).
- Упаковка копченого та нарізаного лосося (підготовка продукції до упаковки, укладання рибних шматочків на лотки, зважування), упаковка готової продукції в коробки. Робота на цьому процесі може бути сидяча.
Температура на підприємстві від 5 до 15 градусів залежно від процесів, за рахунок відсутності вітру температура, яка відчувається набагато вище. На більшості процесів люди працюють або у тонких куртках або у флісових кофтах. На заводі чисто, більшість процесів проходить автоматично, є лише приємний запах кошеного лосося.
Яких кандидатів ми шукаємо: жінки, чоловіки, пари, до 60 років, досвід та знання мови не мають значення. Важлива хороша фізична форма та відсутність проблем зі здоров'ям, розвинена моторика рук. Приймаємо кандидатів, які на момент початку війни були в Україні і після приїзду отримають тимчасовий захист.
Графік роботи.
Зміни по 12 годин, два дні роботи/два дні відпочинку. З 7:00 до 19:00. Тільки денні зміни. Нічних змін немає у постійному графіці, але вони можуть бути за потреби при великому потоці роботи. Короткі перерви кожні 2 години, одна довга перерва на обід.
Проживання безкоштовно + безкоштовний доїзд до роботи.
Харчування безкоштовне та пара чашок гарячих напоїв протягом зміни.
Додаткова інформація.
Весь необхідний одяг та взуття (звичайні та теплі комплекти).
Виїзд зі Львова 15.07/22.07/29.07 ціна квитка 80 євро.
VICI
Контакти:
+380662714326 Аліна, є Вайбер, Телеграм, Ватсап.
+42212097545
показы: 55.5K
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии.