Агентство ABaiteN

Тип компании: Агентство

Контактное лицо: anastasiademia

Украина, ,

+380672090391, Viber/Telegram

https://arbeit-de.com.ua/

Про компанию:

Просмотры 426
Вакансии 4
Подписчики 0
Отзывы 0

Описание

ARBEITEN – ресурс для безпечного та швидкого пошуку роботи за межами України в таких країнах:

  • Німеччина
  • Бельгія
  • Нідерланди

Ми знаємо, як складно знайти омріяну роботу в якійсь із цих країн, тому уже понад 5 років допомагаємо вам у цьому! Ми співпрацюємо виключно з перевіреними підприємствами в Європі та маємо  великий вибір актуальних вакансій! Усі їх щодня ми отримуємо напряму від перевірених роботодавців, що, в свою чергу, дозволяє якомога швидше підібрати ідеальну для вас роботу.

ARBEITEN – це:

  • надійність – ми ретельно обираємо пропозиції працевлаштування та пропонуємо вам лише надійні варіанти від наших постійних партнерів та роботодавців;
  • швидкість – за 5 років роботи ми по максимуму налагодили кожен етап роботи. Після того, як ви залишите свій контакт, наш менеджер якомога швидше зв’яжеться з вами та на основі вашого запиту підбере найбільш оптимальний для вас варіант роботи;
  • широкий вибір – база ARBEITEN налічує сотні вакансій! Сфера обслуговування, садівництво, робота на складах, в харчовій промисловості – у цих та у багатьох інших напрямках точно вдасться знайти ідеальну для вас вакансію.

Агентство ABaiteN

Тип компании: Агентство

Контактное лицо: anastasiademia

Украина, ,

+380672090391, Viber/Telegram

https://arbeit-de.com.ua/

Про компанию:

Просмотры профиля 426
Вакансии 4
Подписчики 0
Отзывы 0
ARBEITEN – ресурс для безпечного та швидкого пошуку роботи за межами України в таких країнах: Німеччина Бельгія Нідерланди Ми знаємо, як складно знайти омріяну роботу в якійсь із цих країн, тому уже понад 5 років допомагаємо вам у цьому! Ми співпрацюємо виключно з перевіреними підприємствами в Європі та маємо  великий вибір актуальних вакансій! Усі їх щодня ми отримуємо напряму від перевірених роботодавців, що, в свою чергу, дозволяє якомога швидше підібрати ідеальну для вас роботу. ARBEITEN – це: надійність – ми ретельно обираємо пропозиції працевлаштування та пропонуємо вам лише надійні варіанти від наших постійних партнерів та роботодавців; швидкість – за 5 років роботи ми по максимуму налагодили кожен етап роботи. Після того, як ви залишите свій контакт, наш менеджер якомога швидше зв’яжеться з вами та на основі вашого запиту підбере найбільш оптимальний для вас варіант роботи; широкий вибір – база ARBEITEN налічує сотні вакансій! Сфера обслуговування, садівництво, робота на складах, в харчовій промисловості – у цих та у багатьох інших напрямках точно вдасться знайти ідеальну для вас вакансію.
☎: +380672090391 ✉: [email protected]