Агентство Altertechnika

Altertechnika

на layboard.com с 26.09.2019

Польша
Подписаться
Контактное лицо: Кристина
Телефон: +48511529472 , +48511529472
Viber +48511529472
Сайт:

altertechnika.pl

Тип компании: Агентство
Страна: Польша
Город: Warszawa
Адрес: ul. Racławicka 146
:

altertechnika.pl

Abyś mógł stworzyć ekipę swoich marzeń...

…właśnie taka jest myśl przewodnia firmy Altertechnika. Nasza działalność to zdecydowanie coś więcej, niż tylko outsourcing kadr – to także swego rodzaju misja, aby realizację różnego rodzaju projektów budowlanych czy też przemysłowych wprowadzić na nowy, wyższy poziom. Z pewnością zgodzisz się z nami, że podstawą sukcesu w tej dziedzinie jest właśnie zespół złożony z wybitnych specjalistów w poszczególnych dziedzinach.

Z tego powodu tworząc ekipę idealną do realizacji ważnego projektu, warto nam zaufać i postawić na naszych fachowców, którzy przez lata doskonalili swój fach, by obecnie osiągnąć w nim perfekcję. Oferujemy wynajem wykwalifikowanych specjalistów, co określa się obecnie mianem outsourcingu kadrowego. Nasza baza obejmuje pracowników mających bogate doświadczenie we wszelakich pracach montażowych, spawalniczych, remontowo-budowlanych, a także wykończeniowych.

Abyś mógł stworzyć ekipę swoich marzeń... …właśnie taka jest myśl przewodnia firmy Altertechnika. Nasza działalność to zdecydowanie coś więcej, niż tylko outsourcing kadr – to także swego rodzaju misja, aby realizację różnego rodzaju projektów budowlanych czy też przemysłowych wprowadzić na nowy, wyższy poziom. Z pewnością zgodzisz się z nami, że podstawą sukcesu w tej dziedzinie jest właśnie zespół złożony z wybitnych specjalistów w poszczególnych dziedzinach. Z tego powodu tworząc ekipę idealną do realizacji ważnego projektu, warto nam zaufać i postawić na naszych fachowców, którzy przez lata doskonalili swój fach, by obecnie osiągnąć w nim perfekcję. Oferujemy wynajem wykwalifikowanych specjalistów, co określa się obecnie mianem outsourcingu kadrowego. Nasza baza obejmuje pracowników mających bogate doświadczenie we wszelakich pracach montażowych, spawalniczych, remontowo-budowlanych, a także wykończeniowych.
☎: +48511529472 ✉: [email protected]