Angelis Group отзывы

Angelis Group
Angelis Group
Прямой работодатель
Украина
2.7

на layboard с 11.08.2020

Написать
Оставить отзыв
Оценка:
Cортировать по:
Егор
Не кому не советую
Владислав
Егор ,почему не советуете?
Макс
Как можно с вами связатся?
Maxim
Ви з Романом напевно були в одній бригаді!!!?
еще (+1)
Дмитрий
Мужики не ведитесь на эту замонуху! Вложил на визу, робу, дорогу 500 евро! Отработали две недели и отправили обратно домой бригаду из шести человек! Мол вы не специалисты!
Олександр
Как с тобой связаться нас тоже кинули?может вместе порешаем
Дмитрий
Вайбер, вайцап +380997941930
Паша
Дмитрий Жуков из Запорожской области!С Вами Серёга работал,рассказывал,что Вы работали,как в первый раз на стройке,таких никто не будет долго держать,сами понимать должны!И дорога 500 евро-это ложь,океан пересекали или Польскую границу?Написали бы правду,а то все специалисты,а доходит до дела,руки не от туда растут!
еще (+1)
Андрей
Не связывайтесь!!! Меня кинули!!!
Андрей
Андрей как с тобой связаться?
Андрей
Андрей
?
еще (+1)
Паша
Якщо чесно,смішно читати коменти тих,хто пише кидалово та щось подібне!Я особисто працював з одним з цих,хто пише,гнила людина,яка робить подлості в житті кожному,кому може.До праці ніяке,весь час щось би крав,ломав та писав!
Спробую навчити розбиратися трохи в людях.Коли работадавець кидає,він бере гроші та людина навіть на об'єкті не працює,а тут всі працюють,один пише був в одному місті,другий та третій також в різних місцях працювали!Фірми,які кидають,навіть не тратять кошти та незаморачюються,не довозять до місця роботи та ненадають її зовсім!Зі мною розрахувалися,я не пияка,як деякі та чесно працюю!
Нормальна фірма,є робочі моменти,але вони вирішили все,молодці!
Сергій
Паша,Ти так пишеш,Вони гади мене з товаришом тільки обіцянками кормили,ігнорували дзвінки,і як їх після цего називати? Я звернувся до інших людей і через 2 неділі уїхав в Голондію,дуже задоволений.
Паша
Понимаю,каждый ищет то место,где ему лучше,это правильно,значит что-то пошло не так.Кому-то сразу не подошло,другие приспособились и едут второй и третий раз!Лично меня раздражают те,кто нигде и никуда не ездил,но пишут полный бред,один из них написал в комментариях,я его лично знаю,работать никогда не хотел и не мог,только ныть и жаловаться на всё умеет,сейчас работает в Польше,и там всем не доволен!Каждому своё!Всем мира и желаю всегда и везде,оставаться людьми!
Дмитрий
Паша я понимаю что ты работаешь на этой конторе переводчиком! Но сильно много совпадения в комментариях от людей! И про тебя много наслышано,!!!
еще (+1)
Петро
Хто їздив Чер них відпишіться
Дмитрий
Кинули на деньги и теперь не отвечают на звонки!!!
Сергій
Кинули.Хлопаки потрібно всім договоритись і приїхати в їхній офіс в Камянець-Подільському і винести сук на вилах,по іншому ніяк.
Володимир
Согласин я готовий їхати в липню і виносити їх на вилах.то за звоніть +380976251969 бо теж кіданули 1700євро .і нас таких 9 чоловіків.
Максим
Кидалово полное работали город Херенберг приехал цоль всех депортировали.3 месяца не отдают зарплату .
Игорь
Максим как с тобой созвониться
Макс
А почему кидалово?
Ирина
Кидалово. Гроші беруть ,а через два тижні людей з роботи за години вигоняють
Василий
Отзывы несправедливые. У меня положительный опыт с этой канторой.
Игорь
Василий хотел бы узнать про эту конторуЭЭ
Рома
Василь ти брехун, вони тобі заплатили, або катували.
Влад
И я хочу узнать про эту фирму?
Vasia
Ужас не раджу нікому. Поїхали з братом через цю фірму заплатили по 100євро за вакансію і 300 євро за дорогу. Роботу дали взагалі не ту яку обіцяли, умови житла просто ужасні .Кажуть що роблять документи ніби офіційно. НЕ ВІРТЕ В ЦЕ! Прийшов zoll на будову нам всім сказали тікати швидко бо ми нелегально працюємо. Подзвонив на фірму запитати чого ми тікали, сказали не подобається щось можете їхати додому. Ми сказали , щоб нас розрахували і тоді ми поїдемо(чекали так ми два тижні і ніхто нас не розрахував). Ми звідти поїхали і ще 3 хлопців з нами, але гроші ми так свої і не забрали і ні від кого трубку не беруть. Хто з таким вже стикався бачу по відгуках що багато кого кинули вже так як нас? Може якось зберемось всі разом щоб ці нелюди більше не кідали людей!
Максим
Давайте збиратися
Ирина
Кидалово чоловік вліз в борги ,а заробив ноль.
Олександр
Не вірте їм коментарі пишуть їх працівники і спеціальні боти.Хлопці з Рівного вже 1,5 року чекають на зарплату працювали на моноліті .Ми працювали в Херенбергу і вони нас так само ошукали .Нам ще пощастило втекти від них,а хто залишився тих цоль депортував цілий день посиділи в кпз і дали 24 години щоб покинути територію Німеччини.Серед них був сам племінник директора Каськов володя .Вони їздили в Львів в консульство Німеччини показували довідку що виїхали з території.Причиною депортації цоль пояснила відсутність візи ван дер ельст. По польській візі і страховці А 1 не можна працювати .якщо ви такі наївні і хочете втратити свої кошти можете їхати.Ми так само їм вірили
Дмитрий
Приехали под Кёльн, на бетонные работы! Отработали две недели и говорят что вы не специалисты, собирайтесь домой причём Срочно! Аванса, зарплаты нет... Теперь не отвечают на звонки! Буду обращаться в суд!!!
Максим
Как связаться с тобой мы работали в херенбергу тоже кинули?
Igor
Доброго вечора хто хоче поіхати на роботу в німетчину то незвиртайтись в ангеліс груп обманюють по чорні силі людей відправляють а гроші неплатять уних відмазка німці неплатять це неправда кожен тиждень розрахунок з фірмою люди відпрацювали три місяці за аванс 450 є грошей немає а ви хлопці години пишіть і висилайте ігнор на дзвінки коротше для них ми раби безкоштовні но нічого наних єтоже рада .
Максим
Як рішали з ними
Микола
Пацани ви мені скидайте адреси об'єктів і номера німецькі роботодавців .треба закрити цю кантору.мій вайбер +380979416179 в любий час звоніть
Ігор
Не ведітся на цю фірму, кидалово конкретне,я працював від них в Германії зарплату чекаю 1,5 роки, нас там було багато.
Анастасія
Конституцією України кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань (стаття 34). Разом з тим, відповідно до статті 68 Конституції України кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Праву на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань відповідає обов’язок не поширювати про особу недостовірну інформацю та таку, що ганьбить її гідність, честь чи ділову репутацію. Пунктом 15 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 27.02.2009 за № 1 «Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи» (далі по тексту- ППВСУ) встановлено, що недостовірною вважається інформація, яка не відповідає дійсності або викладена неправдиво, тобто містить відомості про події та явища, яких не існувало взагалі або які існували, але відомості про них не відповідають дійсності (неповні або перекручені). Відповідно до п.19 ППВСУ якщо суб'єктивну думку висловлено в брутальній, принизливій чи непристойній формі, що принижує гідність, честь чи ділову репутацію, на особу може бути покладено обов'язок відшкодувати моральну шкоду. У разі поширення недостовірної інформації в мережі Інтернет відповідачем у справі є автор відповідного інформаційного матеріалу та власник веб-сайта (п.12 ППВСУ). Таким чином, за поширення недостовірної інформації особу може бути притягнуто до цивільно-правової відповідальності, а в окремих випадках і до адміністративної відповідальності (ст.173-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Вказана інформація розміщена в загальному доступі, доводиться до відома відвідувачів, користувачів сайтів, сторінок ТОВ «Ангеліс Груп» для забезпечення неухильного виконання вимог цивільного та адміністративного законодавства, а також попередження настання наслідків юридичної відповідальності за розміщення недостовірної інформації відносно діяльності вказаного Товариства.
Максим
Як звязатися з тобою нас також кинули?
Ірина
Напишіть будь ласка хто там працював ,чим все закінчилось....
Maxim
Я працював вже два раза і навесні знов їду,вже роблю документи
Саша
Я працював в анжеліс груп 5 місяців, зімною розрахувались правда була затримка.
Андрій Груповий
Люди, чого ви пишете коментарі без прізвищ з якимись лівими іменами, дурний, хто вірить. Фірма дала документи і роботу, яку не можна мати в Україні. Заробітки тяжкі, але за 3 місяці маю на рік. Алкашів не люблять, зразу виганяють.
Микола
Німецький номер ніде не вказаний Маю велике бажання здати цю фірму вZoll щоб не обманювали більше
Володимир
Не ведіться на цю фірму кідають як можуть кинули на 1700євро 9 чоловіків відробили півтора місяці .і тепер просто морозяться ,кого ще кинули звертайтеся будемо вибивати ті гроші думаю чи мало нас назбирається така фірма не може працюввти і заніматися шахрайством.вони там гарно розказують що можна 5000євро заробити за тримісяці.можна але не робочий ,
Максим
0689496106
Міша
Не скідайте нівякому разі їм гроші це кідалово розвдняк і так дальше,скінули гроші обіцяли вакансії коли вже була готова віза з‘ясувалося що такої вакансії взагалі немає, роботи немає, ігнорять збивають трубку не скідайте гроші не ведіться
Maксим
Як з тобою зв'язатися?
Вадім
Гроші беруть, а роботи не дають
Сергій
Я теж попав через них.
Віка
Мій чоловік їздить постійно і ми задоволені, не знаю які у вас можуть проблеми, може це з вами щось не так, одна проблема черги на виїзді з України довгі через епідемію
Олександр
А ти спеціально сюди заходиш щоб за свого чоловіка написати і відгуки почитати?Мені здається ти одна з тих які там працюють
Роман
Ездил от этой фирмы, приехал 2 месяца назад, мне все понравилось, хотя немного было не то что говорили, работали не по 10 часов, а по 11. Но это и к лучшему, так как я ехал заработать, а так все что обещали так и было. Все время со мной на связи были ребята, все вопроси какие возникали при работе решали. Очень благодарен фирме, сейчас планирую поехать ещё, но уже со своими ребятами.
Василь
Можна якось звязатись поговорити яка насправді ця фірма хочу їхати до них
Владимир
Фирма нормальная.При возникновении проблем по каким то рабочим вопросам,моментам бистро помогают решить.Главное своевременно сообщить координатору или человеку которий изначально звонил вам. Работой обеспечивают,платили столько, как обещали. Вцелом, рекомендую
Дмитрий
Приехали на объект, нет кухни, плиты, микроволновки, стиралки, вай-фай тоже нет. Аванса, зарплаты тоже нет!!! Мало??? Не пью не курю!!!
Рома
Це найобка, не ведіться
Maxim
Доброго вечора,чому ти так пишеш,я наприклад їхав від цьоі фірми вже два рази,все так як говорили,зарплату виплачували, правда трохи з затримкою, десь 5 днів но нічого страшного,виплачували за всі години які відпрацював.Конечно були такі хлопці які бухали і потім не виходили на роботу,може ти з тих?!? Конечно в них були проблеми і з зарплатою і з фірмою!все залежить не тільки від фірми а й від людей які працюють на об'єктах.не знаю як хто но я вже в третє оформлюю документи і буду їхати від них на роботу,тому що мені саме головне що робиться все офіційно.

Які вакансії ми пропонуємо?

Angelis group - міжнародна група компаній зареєстрованих в Німеччині, Польщі та Україні, яка є однією фінансовою організацією.

Пропонуємо працевлаштування у Німеччині:

Бетонні роботи:

В'язання арматури, заливка бетону, виставлення опалубок.

Мурувальні роботи / Каменярі:

Мурування цеглою, блоком, клінкер.

Внутрішні роботи:

Гіпсокартон, шпаклівка, плитка.

Angelis group – це можливість привезти додому 5000 € чистими за три місяці!

☎: +380976925998 ✉: [email protected]
1 5 2.7 37
Не кому не советую
Мужики не ведитесь на эту замонуху! Вложил на визу, робу, дорогу 500 евро! Отработали две недели и отправили обратно домой бригаду из шести человек! Мол вы не специалисты!
Не связывайтесь!!! Меня кинули!!!
Якщо чесно,смішно читати коменти тих,хто пише кидалово та щось подібне!Я особисто працював з одним з цих,хто пише,гнила людина,яка робить подлості в житті кожному,кому може.До праці ніяке,весь час щось би крав,ломав та писав! Спробую навчити розбиратися трохи в людях.Коли работадавець кидає,він бере гроші та людина навіть на об'єкті не працює,а тут всі працюють,один пише був в одному місті,другий та третій також в різних місцях працювали!Фірми,які кидають,навіть не тратять кошти та незаморачюються,не довозять до місця роботи та ненадають її зовсім!Зі мною розрахувалися,я не пияка,як деякі та чесно працюю! Нормальна фірма,є робочі моменти,але вони вирішили все,молодці!
Хто їздив Чер них відпишіться
Кидалово полное работали город Херенберг приехал цоль всех депортировали.3 месяца не отдают зарплату .
Отзывы несправедливые. У меня положительный опыт с этой канторой.
Ужас не раджу нікому. Поїхали з братом через цю фірму заплатили по 100євро за вакансію і 300 євро за дорогу. Роботу дали взагалі не ту яку обіцяли, умови житла просто ужасні .Кажуть що роблять документи ніби офіційно. НЕ ВІРТЕ В ЦЕ! Прийшов zoll на будову нам всім сказали тікати швидко бо ми нелегально працюємо. Подзвонив на фірму запитати чого ми тікали, сказали не подобається щось можете їхати додому. Ми сказали , щоб нас розрахували і тоді ми поїдемо(чекали так ми два тижні і ніхто нас не розрахував). Ми звідти поїхали і ще 3 хлопців з нами, але гроші ми так свої і не забрали і ні від кого трубку не беруть. Хто з таким вже стикався бачу по відгуках що багато кого кинули вже так як нас? Може якось зберемось всі разом щоб ці нелюди більше не кідали людей!
Не вірте їм коментарі пишуть їх працівники і спеціальні боти.Хлопці з Рівного вже 1,5 року чекають на зарплату працювали на моноліті .Ми працювали в Херенбергу і вони нас так само ошукали .Нам ще пощастило втекти від них,а хто залишився тих цоль депортував цілий день посиділи в кпз і дали 24 години щоб покинути територію Німеччини.Серед них був сам племінник директора Каськов володя .Вони їздили в Львів в консульство Німеччини показували довідку що виїхали з території.Причиною депортації цоль пояснила відсутність візи ван дер ельст. По польській візі і страховці А 1 не можна працювати .якщо ви такі наївні і хочете втратити свої кошти можете їхати.Ми так само їм вірили
Доброго вечора хто хоче поіхати на роботу в німетчину то незвиртайтись в ангеліс груп обманюють по чорні силі людей відправляють а гроші неплатять уних відмазка німці неплатять це неправда кожен тиждень розрахунок з фірмою люди відпрацювали три місяці за аванс 450 є грошей немає а ви хлопці години пишіть і висилайте ігнор на дзвінки коротше для них ми раби безкоштовні но нічого наних єтоже рада .
Не ведітся на цю фірму, кидалово конкретне,я працював від них в Германії зарплату чекаю 1,5 роки, нас там було багато.
Напишіть будь ласка хто там працював ,чим все закінчилось....
Люди, чого ви пишете коментарі без прізвищ з якимись лівими іменами, дурний, хто вірить. Фірма дала документи і роботу, яку не можна мати в Україні. Заробітки тяжкі, але за 3 місяці маю на рік. Алкашів не люблять, зразу виганяють.
Не ведіться на цю фірму кідають як можуть кинули на 1700євро 9 чоловіків відробили півтора місяці .і тепер просто морозяться ,кого ще кинули звертайтеся будемо вибивати ті гроші думаю чи мало нас назбирається така фірма не може працюввти і заніматися шахрайством.вони там гарно розказують що можна 5000євро заробити за тримісяці.можна але не робочий ,
Не скідайте нівякому разі їм гроші це кідалово розвдняк і так дальше,скінули гроші обіцяли вакансії коли вже була готова віза з‘ясувалося що такої вакансії взагалі немає, роботи немає, ігнорять збивають трубку не скідайте гроші не ведіться
Гроші беруть, а роботи не дають
Мій чоловік їздить постійно і ми задоволені, не знаю які у вас можуть проблеми, може це з вами щось не так, одна проблема черги на виїзді з України довгі через епідемію
Ездил от этой фирмы, приехал 2 месяца назад, мне все понравилось, хотя немного было не то что говорили, работали не по 10 часов, а по 11. Но это и к лучшему, так как я ехал заработать, а так все что обещали так и было. Все время со мной на связи были ребята, все вопроси какие возникали при работе решали. Очень благодарен фирме, сейчас планирую поехать ещё, но уже со своими ребятами.
Фирма нормальная.При возникновении проблем по каким то рабочим вопросам,моментам бистро помогают решить.Главное своевременно сообщить координатору или человеку которий изначально звонил вам. Работой обеспечивают,платили столько, как обещали. Вцелом, рекомендую
Це найобка, не ведіться