Bisar отзывы

Тип компании: Агентство

Категория: Кадровые агентства

Контактное лицо: Bisar.ro

Румыния, Bucharest

+40744562556, +40744562556

https://bisar.pl

Про компанию:

Просмотры 8059
Вакансии 10
Подписчики 5
Отзывы 10

Соц.Сети

Viber Telegram WhatsApp
k
5
Bisar
(Отзывы: 10)

Румыния, Bucharest

10
8059
10

Cортировать по:
Татьяна Мазур 10

на layboard.com c 01-07-2024

НЕ ВИПЛАЧУЮТЬ ЗАПЛАТУ , ВЖЕ 3 МІСЯЦІ ЧЕКАЄМО , НАС 4 ЛЮДЕЙ , А СКВЛЬКИ ЩЕ ТАКИХ ,НАВІТЬ НЕ ХОЧУ УЯВЛЯТИ КОМПНАНІЯ нормальна , АЛЕ ДИРЕКТОР ВЛАДИСЛАВ У РУМУНІЇ, НАВІТЬ НЕ ХОЧУ НІЧОГО КАЗАТИ . Я ВВАЖАЮ ЩО ВІН ПРОСТО БЕРЕ СОБІ ГРОШІ
К
Ксенія

Аноним

Доброго дня, Тетяно! Мене звуть Ксенія. Я представник Міжнародної асоціації захисту робітників. Ми надаємо правову допомогу постраждалим від шахрайських компаній. Опишіть вашу ситуацію більш детально на пошту support@iapwr.com
N
Natalia

Аноним

Твари которые пользуется нашими кровными . За что люди работают? Чтоб вы карманы набивали. Не в одной фирмы нет такого чтоб последнию зарплату не давали . Уроды . Люди кто читае , не верте им ваши деньги будут ихними.
К
Ксения

Аноним

Наталия, здравствуйте! Опишите детальнее вашу ситуацию на почту support@iapwr.com
Мы помогаем людям, которые попали на недобросовесных работодателей.
А
Анна

Аноним

Каазлы !!! Гниды и мрази конченые !!! Дай Бог закроют вашу шарашкину контору !!!
Ю
Юля

Аноним

Привіт котики , не рекомендую цю фірму лише за відношення координатора. Працюю в Стрикові на ID Logistik , де працювала попередньо від агенції BAXT.
Координатор не дає відпуск на новорічні свята , вихідні та тому подібно . Графік відправляється в останню чергу , якщо хтось нагадає цій координаторці якщо це можна назвати.

Одним словом оминайте цю агенцію 10 дорогою якщо збираєтесь працюіати на ID.
К
Катя

Аноним

Диана,Коля и муж Дианки-корыстные твари.Эта противная карлиха много себе позволяла и еле выплатила последнюю зарплату,не идите к ним работать,они наебывают людей
Я
Ян

Аноним

Вполне согласен. Фирма проверенная, то что надо!
О
Олег

Аноним

Фирма проверенная. Работал с ними ранее
larisa kurkanka 10

на layboard.com c 26-03-2025

Рекомендую. Два раза работала от них и мне всё нравится. Хорошо посчитали, вообще супер
Kateryna Belka 10

на layboard.com c 15-03-2024

Отличная агенцыяпо трудоустройству. Понимающие и адекватное начальство
Y
Yuliia

Аноним

Працюю від цієї фірми 7 місяць, можу сказати, що я задоволена, порівнюючи з іншими агенціями які я знаю Bisar-найкращий. Перший раз коли їхала дуже переживала бо читала багато негативних відгуків, але враження про цю компанію в мене склалось хороше. Знайома з багатьма людьми які співпрацюють з Bisar декілька років, і задоволенні. Зарплата вчасно, стосовно житла якщо тобі щось не працюю без проблем можуть тебе переселити, дають вихідні коли попросиш (головне не нагліти) Звісно є мінуси але їх не так багато як в інших агенцій. Рекомендую!
Місце роботи Бидгощ склад LPP (Sinsay)

Bisar отзывы

Тип компании: Агентство

Категория: Кадровые агентства

Контактное лицо: Bisar.ro

Румыния, Bucharest

+40744562556, +40744562556

https://bisar.pl

Про компанию:

Просмотры профиля 8059
Вакансии 10
Подписчики 5
Отзывы 10

Соц.Сети

Viber Telegram WhatsApp

Популярные компании



Не пропусти вакансии за границей

Подпишись на наш телеграм-канал @layboard

Bisar – це загальнонаціональне кадрове агентство, яке має міжнародне охоплення. Наша команда складається з працівників, що мають більш ніж 10-річний досвід в сфері управління кадрами, в логістиці людських ресурсів та питаннях, що пов’язані з кадрами оподаткування. Ми співпрацюємо як з великими корпораціями, так і з фірмами з сектора малих і середніх підприємств, пропонуючи професійний консалтинґ та обслуговування Клієнта на кожному етапі співпраці, працюючи відповідно до загальносвітових стандартів і місцевого законодавства
☎: +40744562556
1 5 3 10
НЕ ВИПЛАЧУЮТЬ ЗАПЛАТУ , ВЖЕ 3 МІСЯЦІ ЧЕКАЄМО , НАС 4 ЛЮДЕЙ , А СКВЛЬКИ ЩЕ ТАКИХ ,НАВІТЬ НЕ ХОЧУ УЯВЛЯТИ КОМПНАНІЯ нормальна , АЛЕ ДИРЕКТОР ВЛАДИСЛАВ У РУМУНІЇ, НАВІТЬ НЕ ХОЧУ НІЧОГО КАЗАТИ . Я ВВАЖАЮ ЩО ВІН ПРОСТО БЕРЕ СОБІ ГРОШІ
Твари которые пользуется нашими кровными . За что люди работают? Чтоб вы карманы набивали. Не в одной фирмы нет такого чтоб последнию зарплату не давали . Уроды . Люди кто читае , не верте им ваши деньги будут ихними.
Каазлы !!! Гниды и мрази конченые !!! Дай Бог закроют вашу шарашкину контору !!!
Привіт котики , не рекомендую цю фірму лише за відношення координатора. Працюю в Стрикові на ID Logistik , де працювала попередньо від агенції BAXT. Координатор не дає відпуск на новорічні свята , вихідні та тому подібно . Графік відправляється в останню чергу , якщо хтось нагадає цій координаторці якщо це можна назвати. Одним словом оминайте цю агенцію 10 дорогою якщо збираєтесь працюіати на ID.
Диана,Коля и муж Дианки-корыстные твари.Эта противная карлиха много себе позволяла и еле выплатила последнюю зарплату,не идите к ним работать,они наебывают людей
Вполне согласен. Фирма проверенная, то что надо!
Фирма проверенная. Работал с ними ранее
Рекомендую. Два раза работала от них и мне всё нравится. Хорошо посчитали, вообще супер
Отличная агенцыяпо трудоустройству. Понимающие и адекватное начальство
Працюю від цієї фірми 7 місяць, можу сказати, що я задоволена, порівнюючи з іншими агенціями які я знаю Bisar-найкращий. Перший раз коли їхала дуже переживала бо читала багато негативних відгуків, але враження про цю компанію в мене склалось хороше. Знайома з багатьма людьми які співпрацюють з Bisar декілька років, і задоволенні. Зарплата вчасно, стосовно житла якщо тобі щось не працюю без проблем можуть тебе переселити, дають вихідні коли попросиш (головне не нагліти) Звісно є мінуси але їх не так багато як в інших агенцій. Рекомендую! Місце роботи Бидгощ склад LPP (Sinsay)