Агентство CzechCenter

CzechCenter

на layboard.com с 31.01.2020

Чехия
Подписаться
Контактное лицо: czechcenter
Телефон: +380960597961 , 0960597961
Viber +0960597961
Сайт:

https://czech.center/

Тип компании: Агентство
Страна: Чехия
:

https://czech.center/

Ми рекрутингова компанія Czech.Center. Займаємось працевлаштуванням за кордоном понад 5 років.

      За весь час допомогли знайти роботу більше ніж 6 500 українцям по всій території України. Маємо злагоджену роботу з працедавцями в Чехії.

      Співпраця яка триває роками — дає гарантії в отриманні документів, роботи, заробітної плати. Завдяки такій роботі маємо — щотижневе оновлення вакансій, постійні та сезонні пропозиції, термінові набори за акційними цінами.

      Працюємо по всій території, документи передаємо “Новою Поштою”. Займаємось тільки офіційним працевлаштуванням. Надаємо роботу з заробітною платою від 1000 доларів.

      Команда наших менеджерів завжди надає відповіді на всі поставленні запитання, які стосуються роботи за кордоном. Оператори компанії надають повний опис вакансії, умов проживання, як добратись до роботи.

      Ми на зв’язку з клієнтом як в Україні так і в Чехії.

Ми рекрутингова компанія Czech.Center. Займаємось працевлаштуванням за кордоном понад 5 років.       За весь час допомогли знайти роботу більше ніж 6 500 українцям по всій території України. Маємо злагоджену роботу з працедавцями в Чехії.       Співпраця яка триває роками — дає гарантії в отриманні документів, роботи, заробітної плати. Завдяки такій роботі маємо — щотижневе оновлення вакансій, постійні та сезонні пропозиції, термінові набори за акційними цінами.       Працюємо по всій території, документи передаємо “Новою Поштою”. Займаємось тільки офіційним працевлаштуванням. Надаємо роботу з заробітною платою від 1000 доларів.       Команда наших менеджерів завжди надає відповіді на всі поставленні запитання, які стосуються роботи за кордоном. Оператори компанії надають повний опис вакансії, умов проживання, як добратись до роботи.       Ми на зв’язку з клієнтом як в Україні так і в Чехії.
☎: +380960597961 ✉: [email protected]