Агентство Ditola sp. z o.o.

Ditola sp. z o.o.
3.93

на layboard.com с 15.06.2020

Польша
Подписаться
Контактное лицо: Илья
Телефон: +48728859155 , +48728859155
Viber +48728859155
Сайт:

ditola.pl

Тип компании: Агентство
Страна: Польша
Город: Warszawa
Адрес: ul. Ks. Juliana Chrościckiego 25 lok.4
:

ditola.pl

Pozwól nam podjąć wraz z Tobą właściwą decyzję, skorzystaj z naszej oferty !

Firma Ditola Sp. z o. o. działa na Polskim rynku od 2012. roku. Jako Agencja Pośrednictwa Pracy wyróżniamy się wysoce wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrą. Przykładamy ogromną wagę do jakości obsługi, zarówno firm, z którymi współpracujemy jak i naszych potencjalnych klientów. Staramy się poznać potrzeby naszych kontrahentów, aby jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom. 

Wierzymy, że największą siłą i wartością każdej firmy jest człowiek, dlatego oprócz zadowolenia naszych klientów dbamy również o komfort pobytu sprowadzanych przez nas pracowników oraz dopasowanie ich oczekiwań do potrzeb potencjalnego pracodawcy. 

Gwarantujemy naszym usługobiorcom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie oraz dyspozycyjność 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pozwól nam podjąć wraz z Tobą właściwą decyzję, skorzystaj z naszej oferty ! Firma Ditola Sp. z o. o. działa na Polskim rynku od 2012. roku. Jako Agencja Pośrednictwa Pracy wyróżniamy się wysoce wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrą. Przykładamy ogromną wagę do jakości obsługi, zarówno firm, z którymi współpracujemy jak i naszych potencjalnych klientów. Staramy się poznać potrzeby naszych kontrahentów, aby jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom.  Wierzymy, że największą siłą i wartością każdej firmy jest człowiek, dlatego oprócz zadowolenia naszych klientów dbamy również o komfort pobytu sprowadzanych przez nas pracowników oraz dopasowanie ich oczekiwań do potrzeb potencjalnego pracodawcy.  Gwarantujemy naszym usługobiorcom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie oraz dyspozycyjność 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.
☎: +48728859155 ✉: [email protected]