Джоб Імпульс Україна

Джоб Імпульс Україна

на layboard с 22.06.2021

Украина
Подписаться
Контактное лицо: Larysa Levandivska
Телефон: +380(67)329-36-65
Сайт:

jobimpulse.com.ua

Тип компании: Агентство
Страна: Украина
Город: Львів
Сайт:

jobimpulse.com.ua

Job Impulse Polska (APT 3000) – це одна з провідних польських агенцій працевлаштування. Вже 15 років ми дбаємо про комфорт і позитивний досвід наших працівників, забезпечуючи їх стабільною роботою в надійних працедавців. Завдяки нам щороку знаходять роботу 30 000 працівників, також ми працевлаштовуємо людей з  інвалідністю в програмі TAKpełnosprawni. Нас рекомендують 99% працівників, а журнал Forbes визнав нас одним з 300 найкращих польських працедавців. Приєднуйтеся до наших задоволених працівників і дозвольте нам про вас подбати!

 

В Україні Job Impulse Polska представляє дочірня компанія  «Джоб Імпульс Україна», яка пропонує послуги з пошуку роботи для громадян України у закордонних компаніях.

Job Impulse Polska (APT 3000) – це одна з провідних польських агенцій працевлаштування. Вже 15 років ми дбаємо про комфорт і позитивний досвід наших працівників, забезпечуючи їх стабільною роботою в надійних працедавців. Завдяки нам щороку знаходять роботу 30 000 працівників, також ми працевлаштовуємо людей з  інвалідністю в програмі TAKpełnosprawni. Нас рекомендують 99% працівників, а журнал Forbes визнав нас одним з 300 найкращих польських працедавців. Приєднуйтеся до наших задоволених працівників і дозвольте нам про вас подбати!   В Україні Job Impulse Polska представляє дочірня компанія  «Джоб Імпульс Україна», яка пропонує послуги з пошуку роботи для громадян України у закордонних компаніях.
☎: +380(67)329-36-65 ✉: [email protected]