Агентство Foreign Personnel Servicе (FPS)

Foreign Personnel Servicе (FPS)
5

на layboard.com с 07.10.2019

Украина
Подписаться
Контактное лицо: Александра
Телефон: +380959010091 , +380987055546
Telegram +380987055546
WhatsApp +380987055546
Сайт:

fps.com.ua

Тип компании: Агентство
Страна: Украина
Город: Киев
Адрес: вул. Мечникова, 14/1, оф. 405
:

fps.com.ua

ТОВ "ФОРЕЙН ПЕРСОНАЛ СЕРВІС" – УКРАЇНСЬКЕ РЕКРУТИНГОВЕ АГЕНТСТВО, ЩО СПРИЯЄ ОФІЦІЙНОМУ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ В ПОЛЬЩІ РІЗНОРОБОЧОГО ПЕРСОНАЛУ, ТА ФАХІВЦІВ ВУЗЬКОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ. 

ЗАСНОВНИКОМ АГЕНТСТВА Є ПОЛЬСЬКА КОМПАНІЯ FOREIGN PERSONNEL SERVICE SP. Z O.O. HTTP://FPS-WORK.PL/, ЩО МАЄ ВЕЛИКИЙ ДОСВІД РОБОТИ В НАДАННІ ПОСЛУГ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ, А ТАКОЖ ЗНАЧНУ КІЛЬКІСТЬ ОФІЦІЙНИХ ДОГОВОРІВ З ПОЛЬСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ ПРО СПІВПРАЦЮ В СФЕРІ ПІДБОРУ ПЕРСОНАЛУ. 

НАШ ПАРТНЕР – ПОЛЬСЬКА КОМПАНІЯ GREYGOOSE OUTSORCING ВЕДЕ ВСЮ РОБОТУ, ПОВ'ЯЗАНУ З УПРАВЛІННЯМ ПЕРСОНАЛОМ, ВКЛЮЧАЮЧИ ОФОРМЛЕННЯ, НАВЧАННЯ, ПРОЖИВАННЯ, НАРАХУВАННЯ ТА ВИПЛАТУ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ. FOREIGN PERSONNEL SERVICE (УКРАЇНА) ЗАЙМАЄТЬСЯ РЕКРУТАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ТА ЇХ ОФІЦІЙНИМ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ. 

ФАКТИЧНО, МИ ВИСТУПАЄМО ПРЯМИМ РОБОТОДАВЦЕМ, З ЯКИМ КАНДИДАТ УКЛАДАЄ ОФІЦІЙНИЙ ДОГОВІР ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В ПОЛЬЩІ.
ЛІЦЕНЗОВАНА ДІЯЛЬНІСТЬ.

ДІЯЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ ПЕРЕДБАЧАЄ ОБОВ'ЯЗКОВЕ ЛІЦЕНЗУВАННЯ.
МИ ПРАЦЮЄМО ПО ЛІЦЕНЗІЇ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ №642 ВІД 10.06.2016

ТОВ "ФОРЕЙН ПЕРСОНАЛ СЕРВІС" – УКРАЇНСЬКЕ РЕКРУТИНГОВЕ АГЕНТСТВО, ЩО СПРИЯЄ ОФІЦІЙНОМУ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ В ПОЛЬЩІ РІЗНОРОБОЧОГО ПЕРСОНАЛУ, ТА ФАХІВЦІВ ВУЗЬКОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ.  ЗАСНОВНИКОМ АГЕНТСТВА Є ПОЛЬСЬКА КОМПАНІЯ FOREIGN PERSONNEL SERVICE SP. Z O.O. HTTP:FPS-WORK.PL, ЩО МАЄ ВЕЛИКИЙ ДОСВІД РОБОТИ В НАДАННІ ПОСЛУГ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ, А ТАКОЖ ЗНАЧНУ КІЛЬКІСТЬ ОФІЦІЙНИХ ДОГОВОРІВ З ПОЛЬСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ ПРО СПІВПРАЦЮ В СФЕРІ ПІДБОРУ ПЕРСОНАЛУ.  НАШ ПАРТНЕР – ПОЛЬСЬКА КОМПАНІЯ GREYGOOSE OUTSORCING ВЕДЕ ВСЮ РОБОТУ, ПОВ'ЯЗАНУ З УПРАВЛІННЯМ ПЕРСОНАЛОМ, ВКЛЮЧАЮЧИ ОФОРМЛЕННЯ, НАВЧАННЯ, ПРОЖИВАННЯ, НАРАХУВАННЯ ТА ВИПЛАТУ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ. FOREIGN PERSONNEL SERVICE (УКРАЇНА) ЗАЙМАЄТЬСЯ РЕКРУТАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ТА ЇХ ОФІЦІЙНИМ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ.  ФАКТИЧНО, МИ ВИСТУПАЄМО ПРЯМИМ РОБОТОДАВЦЕМ, З ЯКИМ КАНДИДАТ УКЛАДАЄ ОФІЦІЙНИЙ ДОГОВІР ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В ПОЛЬЩІ. ЛІЦЕНЗОВАНА ДІЯЛЬНІСТЬ. ДІЯЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ ПЕРЕДБАЧАЄ ОБОВ'ЯЗКОВЕ ЛІЦЕНЗУВАННЯ. МИ ПРАЦЮЄМО ПО ЛІЦЕНЗІЇ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ №642 ВІД 10.06.2016
☎: +380959010091 ✉: [email protected]