FUTURE POŁUDNIE Sp. Z o.o.

FUTURE POŁUDNIE Sp. Z o.o.

на layboard.com с 25.11.2021

Польша
Подписаться
Контактное лицо: FUTURE
Телефон: +48(573)112-235 , +48(780)610-846
Тип компании: Прямой работодатель
Страна: Польша
Город: KĘDZIERZYN-KOŹLE
Адрес: Henryka Sienkiewicza 1/4A

Jesteśmy agencją pracy zajmującą się rekrutacją pracowników dla zakładów produkcyjnych w Polsce i Czechach. Posiadamy swoje oddziały na Ukrainie, które w dobie zmieniającej się sytuacji rynkowej pozwalają na skuteczniejszą rekrutację pracowników o poszukiwanych przez klientów kwalifikacjach dla różnych branż (produkcyjna, budowlana, spożywcza).

Posiadamy własne Hotele pracownicze mogące zakwaterować ponad 180 pracowników, pracownicy mogą odbyć w nich kwarantannę jak również zostać zakwaterowani.

Zapraszamy do kontaktu osoby poszukujące pracy oraz pracodawców poszukujących pracowników.

Firmy należące do grupy, założone przez Pana Krzysztofa Akonom, tj. Future Północ Sp. z o.o., Future Krzysztof Akonom, Hope AP Sp. z o.o. oraz Future Południe Sp. z o.o. i Legal Work Sp. z o.o. obejmują swoim działaniem teren całego kraju. Zapewniamy dobór pracowników o pożądanych kwalifikacjach dla wszystkich branż. Obecnie nasz potencjał to 1200 pracowników. Jesteśmy efektywni dzięki przeprowadzaniu skutecznej rekrutacji oraz profesjonalnej selekcji.

Nasza Firma to żywy organizm, który nieustannie pracuje na budowanie marki, a w roku 2020 zaufało nam ponad 3000 pracowników z Ukrainy. Posiadamy swoje oddziały na Ukrainie, które w dobie zmieniającej się sytuacji rynkowej pozwalają na skuteczniejszą rekrutację pracowników o poszukiwanych przez klientów kwalifikacjach dla różnych branż.

Przeprowadzamy rekrutację indywidualną dostosowaną ściśle do potrzeb naszego klienta, zapewniając dostarczenie pracownika spełniającego konkretne wymagania m.in. spawaczy i lakierników, pracowników produkcyjnych, pakowaczy itd.

Dysponujemy własnym transportem gwarantując terminową dostawę pracowników do Polski.

Dodatkowo wdrożyliśmy nowy projekt, dzięki któremu oferujemy naszym klientom rekrutację pracowników z Wietnamu, Nepalu, Bangladeszu oraz z Chin.

Pracownicy z Wietnamu rekrutowani są za aprobatą Ministerstwa a przy rekrutacji pracowników z Nepalu i Bangladeszu współpracujemy z pięcioma agencjami partnerskimi

Jesteśmy agencją pracy zajmującą się rekrutacją pracowników dla zakładów produkcyjnych w Polsce i Czechach. Posiadamy swoje oddziały na Ukrainie, które w dobie zmieniającej się sytuacji rynkowej pozwalają na skuteczniejszą rekrutację pracowników o poszukiwanych przez klientów kwalifikacjach dla różnych branż (produkcyjna, budowlana, spożywcza). Posiadamy własne Hotele pracownicze mogące zakwaterować ponad 180 pracowników, pracownicy mogą odbyć w nich kwarantannę jak również zostać zakwaterowani. Zapraszamy do kontaktu osoby poszukujące pracy oraz pracodawców poszukujących pracowników. Firmy należące do grupy, założone przez Pana Krzysztofa Akonom, tj. Future Północ Sp. z o.o., Future Krzysztof Akonom, Hope AP Sp. z o.o. oraz Future Południe Sp. z o.o. i Legal Work Sp. z o.o. obejmują swoim działaniem teren całego kraju. Zapewniamy dobór pracowników o pożądanych kwalifikacjach dla wszystkich branż. Obecnie nasz potencjał to 1200 pracowników. Jesteśmy efektywni dzięki przeprowadzaniu skutecznej rekrutacji oraz profesjonalnej selekcji. Nasza Firma to żywy organizm, który nieustannie pracuje na budowanie marki, a w roku 2020 zaufało nam ponad 3000 pracowników z Ukrainy. Posiadamy swoje oddziały na Ukrainie, które w dobie zmieniającej się sytuacji rynkowej pozwalają na skuteczniejszą rekrutację pracowników o poszukiwanych przez klientów kwalifikacjach dla różnych branż. Przeprowadzamy rekrutację indywidualną dostosowaną ściśle do potrzeb naszego klienta, zapewniając dostarczenie pracownika spełniającego konkretne wymagania m.in. spawaczy i lakierników, pracowników produkcyjnych, pakowaczy itd. Dysponujemy własnym transportem gwarantując terminową dostawę pracowników do Polski. Dodatkowo wdrożyliśmy nowy projekt, dzięki któremu oferujemy naszym klientom rekrutację pracowników z Wietnamu, Nepalu, Bangladeszu oraz z Chin. Pracownicy z Wietnamu rekrutowani są za aprobatą Ministerstwa a przy rekrutacji pracowników z Nepalu i Bangladeszu współpracujemy z pięcioma agencjami partnerskimi
☎: +48(573)112-235 ✉: [email protected]