Агентство Intensive Group

Тип компании: Агентство

Контактное лицо: Марина Силякова

Польша, Lublin, ul. 1-go Maja 16A

+48570985912, +48603720743

https://intensive-group.pl

Про компанию:

Просмотры 1053
Вакансии 6
Подписчики 0
Отзывы 0

Соц.Сети

Viber
Intensive Group
(Отзывы: 0)

Польша, Lublin, ul. 1-go Maja 16A

6
1053
0

Описание

Na bazie wieloletnich doświadczeń w świadczeniu usług związanych z szerokorozumianym zarzadzaniem zasobami ludzkimi zbudowaliśmy Grupę firm pod marką Intensive, oferującą kompleksowe wsparcie kadrowo-płacowe, profesjonalne pośrednictwo pracy oraz usługi pracy tymczasowej i outsourcingu pracowniczego.

W Intensive Grupie dbamy, by efektem partnerskiej współpracy z Przedsiębiorcami był sukcesywny wzrost i rozwój ich firm. Dzięki połączeniu odpowiednio wykwalifikowanych pracowników z potrzebami Klientów, przyczyniamy się do utrzymania ciągłości procesów u naszych Kontrahentów.

Najważniejszą wartością jest dla nas dotrzymywanie zobowiązań, ...
Еще

Агентство Intensive Group

Тип компании: Агентство

Контактное лицо: Марина Силякова

Польша, Lublin, ul. 1-go Maja 16A

+48570985912, +48603720743

https://intensive-group.pl

Про компанию:

Просмотры профиля 1053
Вакансии 6
Подписчики 0
Отзывы 0

Соц.Сети

Viber
Na bazie wieloletnich doświadczeń w świadczeniu usług związanych z szerokorozumianym zarzadzaniem zasobami ludzkimi zbudowaliśmy Grupę firm pod marką Intensive, oferującą kompleksowe wsparcie kadrowo-płacowe, profesjonalne pośrednictwo pracy oraz usługi pracy tymczasowej i outsourcingu pracowniczego. W Intensive Grupie dbamy, by efektem partnerskiej współpracy z Przedsiębiorcami był sukcesywny wzrost i rozwój ich firm. Dzięki połączeniu odpowiednio wykwalifikowanych pracowników z potrzebami Klientów, przyczyniamy się do utrzymania ciągłości procesów u naszych Kontrahentów. Najważniejszą wartością jest dla nas dotrzymywanie zobowiązań, zarówno w relacjach z Przedsiębiorcami, jak i Pracownikami. Rzetelność i kompetencja w realizacji codziennych zadań to absolutny fundament naszej pracy. Dzięki niemu możemy rozwijać kooperacje z Firmami tak, by nie tylko realizować, ale także wyprzedzać ich oczekiwania i przewidywać przyszłe potrzeby. Mamy świadomość, że Intensive Group jako marka związana z branżą rekrutacji i doradztwa personalnego ma wpływ na kształt lokalnych rynków pracy na wszystkich obszarach objętych jej działalnością. Jako agencja pracy tymczasowej upowszechniamy dobre praktyki, ułatwiając najważniejszym podmiotom rynku pracy – Przedsiębiorcom i Pracownikom – nawiązywanie współpracy i realizację założonych celów.
☎: +48570985912 ✉: [email protected]