Агентство Intensive Group

Intensive Group

на layboard.com с 07.08.2019

Польша
Подписаться
Контактное лицо: Марина Силякова
Телефон: +48570985912 , +48603720743
Viber +48603720743
Сайт:

intensive-group.pl

Тип компании: Агентство
Страна: Польша
Город: Lublin
Адрес: ul. 1-go Maja 16A
:

intensive-group.pl

Na bazie wieloletnich doświadczeń w świadczeniu usług związanych z szerokorozumianym zarzadzaniem zasobami ludzkimi zbudowaliśmy Grupę firm pod marką Intensive, oferującą kompleksowe wsparcie kadrowo-płacowe, profesjonalne pośrednictwo pracy oraz usługi pracy tymczasowej i outsourcingu pracowniczego.

W Intensive Grupie dbamy, by efektem partnerskiej współpracy z Przedsiębiorcami był sukcesywny wzrost i rozwój ich firm. Dzięki połączeniu odpowiednio wykwalifikowanych pracowników z potrzebami Klientów, przyczyniamy się do utrzymania ciągłości procesów u naszych Kontrahentów.

Najważniejszą wartością jest dla nas dotrzymywanie zobowiązań, zarówno w relacjach z Przedsiębiorcami, jak i Pracownikami. Rzetelność i kompetencja w realizacji codziennych zadań to absolutny fundament naszej pracy. Dzięki niemu możemy rozwijać kooperacje z Firmami tak, by nie tylko realizować, ale także wyprzedzać ich oczekiwania i przewidywać przyszłe potrzeby.

Mamy świadomość, że Intensive Group jako marka związana z branżą rekrutacji i doradztwa personalnego ma wpływ na kształt lokalnych rynków pracy na wszystkich obszarach objętych jej działalnością. Jako

agencja pracy tymczasowej

upowszechniamy dobre praktyki, ułatwiając najważniejszym podmiotom rynku pracy – Przedsiębiorcom i Pracownikom – nawiązywanie współpracy i realizację założonych celów.

Na bazie wieloletnich doświadczeń w świadczeniu usług związanych z szerokorozumianym zarzadzaniem zasobami ludzkimi zbudowaliśmy Grupę firm pod marką Intensive, oferującą kompleksowe wsparcie kadrowo-płacowe, profesjonalne pośrednictwo pracy oraz usługi pracy tymczasowej i outsourcingu pracowniczego. W Intensive Grupie dbamy, by efektem partnerskiej współpracy z Przedsiębiorcami był sukcesywny wzrost i rozwój ich firm. Dzięki połączeniu odpowiednio wykwalifikowanych pracowników z potrzebami Klientów, przyczyniamy się do utrzymania ciągłości procesów u naszych Kontrahentów. Najważniejszą wartością jest dla nas dotrzymywanie zobowiązań, zarówno w relacjach z Przedsiębiorcami, jak i Pracownikami. Rzetelność i kompetencja w realizacji codziennych zadań to absolutny fundament naszej pracy. Dzięki niemu możemy rozwijać kooperacje z Firmami tak, by nie tylko realizować, ale także wyprzedzać ich oczekiwania i przewidywać przyszłe potrzeby. Mamy świadomość, że Intensive Group jako marka związana z branżą rekrutacji i doradztwa personalnego ma wpływ na kształt lokalnych rynków pracy na wszystkich obszarach objętych jej działalnością. Jako agencja pracy tymczasowej upowszechniamy dobre praktyki, ułatwiając najważniejszym podmiotom rynku pracy – Przedsiębiorcom i Pracownikom – nawiązywanie współpracy i realizację założonych celów.
☎: +48570985912 ✉: [email protected]