Job Service отзывы

Job Service

Оценка: 4.63

на layboard с 03.12.2019

Добавить отзыв
Демченко юра*гр
(Перекладено сервісом Google) Звертався сюди вперше. Сподобався сервіс і професійний підхід. Повернули до життя мій побачив багато iPhone 6s десь протягом години. Незважаючи на графік роботи до 19-00, затрималися через мене, щоб закінчити …Більше(Перекладено сервісом Google) Звертався сюди вперше. Сподобався сервіс і професійний підхід. Повернули до життя мій побачив багато iPhone 6s десь протягом години. Незважаючи на графік роботи до 19-00, затрималися через мене, щоб закінчити роботу. Спасибі, тепер буду рекомендувати вас.(Оригінальний відгук)Обращался сюда впервые. Понравился сервис и профессиональный подход. Вернули к жизни мой повидавший многое iPhone 6s где-то в течение часа. Несмотря на график работы до 19-00, задержались из-за меня, чтобы закончить работу. Спасибо, теперь буду рекомендовать вас.
Давид Олифиренко
(Перекладено сервісом Google) Прийшов замінити розбитий екран на iPhone 7. Всі зробили швидко і акуратно, екран стоїть як рідний. В цей сервісний центр прихожу не вперше, тому в якості виконаної роботи впевнений, до того ж є рік гарантії. …Більше(Перекладено сервісом Google) Прийшов замінити розбитий екран на iPhone 7. Всі зробили швидко і акуратно, екран стоїть як рідний. В цей сервісний центр прихожу не вперше, тому в якості виконаної роботи впевнений, до того ж є рік гарантії. Дуже адекватне ставлення до клієнта, нормальні ціни і немає відчуття, що на тобі хочуть заробити понад міру. Велике спасибі, так тримати!(Оригінальний відгук)Пришел заменить разбитый экран на iPhone 7. Все сделали быстро и аккуратно, экран стоит как родной. В этот сервисный центр прихожу не впервые, поэтому в качестве выполненной работы уверен, к тому же есть год гарантии. Очень адекватное отношение к клиенту, нормальные цены и нет ощущения, что на тебе хотят заработать сверх меры. Большое спасибо, так держать!
Виктор Ортамонов
(Перекладено сервісом Google) Міняв тут скло на айфон 8, зробили протягом дня, дали гарантію і напоїли смачним кава !! Дружина користується вже кілька тижнів, нарікань не було !! 5 * за сервіс і ціну …Більше(Перекладено сервісом Google) Міняв тут скло на айфон 8, зробили протягом дня, дали гарантію і напоїли смачним кава !! Дружина користується вже кілька тижнів, нарікань не було !! 5 * за сервіс і ціну(Оригінальний відгук)Менял здесь стекло на айфон 8, сделали в течении дня, дали гарантию и напоили вкусным кофе!! Жена пользуется уже несколько недель, нареканий не было!! 5* за сервис и цену
Alexander Savkin
(Перекладено сервісом Google) Грівся iMac. Приніс на чистку, так як 2 роки не чистили і став сильно грітися. Чистка - 1200 грн. Через пару днів прийшов забрав. iMac грітися відчутно менше не став, але я списав на те, що може бути я не …Більше(Перекладено сервісом Google) Грівся iMac. Приніс на чистку, так як 2 роки не чистили і став сильно грітися. Чистка - 1200 грн. Через пару днів прийшов забрав. iMac грітися відчутно менше не став, але я списав на те, що може бути я не пам'ятаю, як повинно бути і завданнями навантажив. Через кілька днів, коли включив відео і попався темний кадр, виявив по периметру маленькі засвічені плями - очевидно, перетягнули гвинти кріплення матриці до корпусу. Ще через пару днів весь екран покрився артефактами. Відвіз в інший СЦ в AvePlaza. Виявилося iMac всередині нереально брудний (хоча тиждень тому його начебто як за 1200 грн. Грунтовно почистили), і як підсумок перегріву - пошабашити відеокарта. Є стійке відчуття, що чистка полягала в тому, що його розібрали, зібрали і взяли гроші. Усе.(Оригінальний відгук)Грелся iMac. Принес на чистку, так как 2 года не чистили и стал сильно греться. Чистка - 1200 грн. Через пару дней пришел забрал. iMac греться ощутимо меньше не стал, но я списал на то, что может быть я не помню, как должно быть и задачами нагрузил. Через несколько дней, когда включил видео и попался темный кадр, обнаружил по периметру маленькие засвеченные пятна - очевидно, перетянули винты крепления матрицы к корпусу. Еще через пару дней весь экран покрылся артефактами. Отвез в другой СЦ в AvePlaza. Оказалось iMac внутри нереально грязный (хотя неделю назад его вроде бы как за 1200 грн. основательно почистили), и как итог перегрева - пошабашила видеокарта. Есть стойкое ощущение, что чистка заключалась в том, что его разобрали, собрали и взяли деньги. Все.
Alexander Donchik
(Перекладено сервісом Google) Звертався вже кілька разів, змінював батарею, а після і камеру на 7 плюс. Робота була виконана якісно і вчасно. Ціни не розірвані, хлопці порядні, рекомендую! …Більше(Перекладено сервісом Google) Звертався вже кілька разів, змінював батарею, а після і камеру на 7 плюс. Робота була виконана якісно і вчасно. Ціни не розірвані, хлопці порядні, рекомендую!(Оригінальний відгук)Обращался уже несколько раз, менял батарею, а после и камеру на 7 плюс. Работа была выполнена качественно и вовремя. Цены не задраны, ребята порядочные, рекомендую !
Leo Pride
(Перекладено сервісом Google) З моїм телефоном сталася дивна, стала з'являтися мережа.Віддала його на діагностику в Job's Service. …Більше(Перекладено сервісом Google) З моїм телефоном сталася дивна, стала з'являтися мережа.Віддала його на діагностику в Job's Service.Перед тим як віднести, читала відгуки тому без сумнівів вибрала цю компанію.Перед закриттям віддала телефон, в обід наступного дня мені зателефонували:сказали, що поломку не знайшли і якщо я дам добро, то буде дивитися материнську плату, але тут можливо телефон перетвориться на цеглу. В край злякавшись, я відмовилася, сказала що ввечері заберу.Йшла за телефоном і подумки прощалася і думала, що робити далі. Як тільки я зайшла, мені повідомили, що з телефоном все в порядку, його почистили, заново зібрали і це допомогло !!!Радості моїй не було меж !!! На питання, що я вам повинна, майстер сказав, що фактично він нічого не зробив і ще потрібно поспостерігати за роботою телефону і нічого з мене не взяв.Перше, що здивувало це порядність і чесність співробітників, зараз таке рідко зустрінеш. Телефон ще тестую (поки все ок), але точно можу сказати, що не дай бог, що піду туди знову.Спасибі Job's Service.(Оригінальний відгук)С моим телефоном произошло странное , стала мелькать сотовая сеть .Отдала его на диагностику в Job's Service .Перед тем как отнести , читала отзывы поэтому без сомнений выбрала эту компанию.Перед закрытием отдала телефон, в обед следующего дня мне позвонили : сказали, что поломку не нашли и если я дам добро , то будет смотреть материнскую плату, но тут возможно телефон превратится в кирпич. В край испугавшись , я отказалась , сказала что вечером заберу.Шла за телефоном и мысленно прощалась и думала, что делать дальше. Как только я зашла , мне сообщили , что с телефоном все в порядке , его почистили , заново собрали и это помогло !!!Радости моей не было границ !!! На вопрос , что я вам должна , мастер сказал, что фактически он ничего не сделал и еще нужно пронаблюдать за работой телефона и ничего с меня не взял.Первое , что удивило это порядочность и честность сотрудников, сейчас такое редко встретишь. Телефон еще тестирую( пока все ок ), но точно могу сказать, что не дай бог , что пойду туда снова. Спасибо Job's Service .
Андрей Григоренко
(Перекладено сервісом Google) Здавав свою 6-ку в цей сервіс, проблема була така (не бачив мережу, постійний пошук мережі і отсутсвовал прошивка модему в настройках телефону). …Більше(Перекладено сервісом Google) Здавав свою 6-ку в цей сервіс, проблема була така (не бачив мережу, постійний пошук мережі і отсутсвовал прошивка модему в настройках телефону).Вибрав цей сервіс, тому що пообіцяли зробити протягом дня. І я не помилився, вже ввечері був з справним апаратом)Спасибі вам за виконану роботу та надану гарантію.(Оригінальний відгук)Сдавал свою 6-ку в этот сервис, проблема была такая (не видел сеть, постоянный поиск сети и отсутсвовала прошивка модема в настройках телефона).Выбрал этот сервис, потому что пообещали сделать в течении дня. И я не ошибся, уже вечерем был с исправным аппаратом)Спасибо вам за проделанную работу и предоставленную гарантию.
Slava Melanko
(Перекладено сервісом Google) Не раз звертався за допомогою у виправленні айфона (заміна батареї і дисплея) і макбука (чистка і заміна "роздутою" батареї) - задоволений всім. Молодці! …Більше(Перекладено сервісом Google) Не раз звертався за допомогою у виправленні айфона (заміна батареї і дисплея) і макбука (чистка і заміна "роздутою" батареї) - задоволений всім. Молодці!(Оригінальний відгук)Не раз обращался за помощью в исправлении айфона (замена батареи и дисплея) и макбука (чистка и замена "вздутой" батареи) - доволен всем. Молодцы!
Лиза Никитина
(Перекладено сервісом Google) Відмінний сервіс.Сделалі все швидко і качественно🔥Змінювала скло на екрані + поклей-ка захисного скла. …Більше(Перекладено сервісом Google) Відмінний сервіс.Сделалі все швидко і качественно🔥Змінювала скло на екрані + поклей-ка захисного скла.(Оригінальний відгук)Отличный сервис.Сделали всё быстро и качественно🔥Меняла стекло на экране +поклей-ка защитного стекла.
Александр Авдеев
(Перекладено сервісом Google) Як - то раз купив на OLX годинник Apple watch series 3, радості не було меж! Але ейфорія пройшла через пару місяців коли екран почав піднімати від корпусу! Спочатку подумав що просто відклеївся екран від …Більше(Перекладено сервісом Google) Як - то раз купив на OLX годинник Apple watch series 3, радості не було меж! Але ейфорія пройшла через пару місяців коли екран почав піднімати від корпусу! Спочатку подумав що просто відклеївся екран від експлуатації, але проблема виявилася глибшою! Поніс в один із сервісних центрів в Харкові на проклейку або подклейку, не знаю як правильно! І там то мене і чекав сюрприз! Співробітники СЦ мені сказали що проблема не в екрані, а в батареї яка здулася від часу експлуатації! Попросив поміняти батарею і повернути годинник в колишній вигляд, на що почув що батарей на цей годинник у них немає! Приїхав на офіс, почав обдзвонювати всі СЦ в Харкові, і мій подив не було меж! Ні в одному сервісі не було батарей на одну з найпопулярніших моделей годин! На щастя знайшов в інстаграм СЦ Job's Service! Подзвонив, почув у відповідь приїжджайте сьогодні встановимо! Я кілька разів перепитав, Ви впевнені що у Вас є батарея саме на ці години? Так, звичайно відповів співробітник! Ок, кинувши все я поїхав до них на Пушкінську! Приїхав близько 5 вечора, а на наступний день в 10 ранку був вже з годинником і гарантією на батарею і проделаннаю роботу! Так тримати хлопці! Після такого wow ефекту не складно написати такий довгий, позитивний відгук(Оригінальний відгук)Как - то раз купил на OLX часы Apple watch series 3, радости небыло предела! Но эйфория прошла через пару месяцев когда экран начал приподыматься от корпуса! Сначала подумал что просто отклеился экран от эксплуатации, но проблема оказалась глубже! Понес в один из сервисных центров в Харькове на проклейку или подклейку, не знаю как правильно! И там то меня и ожидал сюрприз! Сотрудники СЦ мне сказали что проблема не в экране, а в батарее которая вздулась от времени эксплуатации! Попросил поменять батарею и вернуть часы в прежний вид, на что услышал что батарей на эти часы у них нет! Приехал на офис, начал обзванивать все СЦ в Харькове, и моему удивлению небыло придела! Ни в одном сервисе небыло батарей на одну из самых популярных моделей часов! К счастью нашел в инстаграм СЦ Job’s Service! Позвонил, услышал в ответ приезжайте сегодня установим! Я несколько раз переспросил, Вы уверены что у Вас есть батарея именно на эти часы? Да, конечно ответил сотрудник! Ок, бросив все я поехал к ним на Пушкинскую! Приехал около 5 вечера, а на следующий день в 10 утра был уже с часами и гарантией на батарею и проделаннаю работу! Так держать парни! После такого wow эффекта не сложно написать такой длинный, позитивный отзыв
Nino Livliashvili
(Перекладено сервісом Google) Шукала сервіс біля роботи, вранці віддала на ремонт ввечері після роботи забрала готовий телефон. Спасибі за оперативність.Там же і замінила захисне скло. Вообщем вдячна хлопцям за роботу. …Більше(Перекладено сервісом Google) Шукала сервіс біля роботи, вранці віддала на ремонт ввечері після роботи забрала готовий телефон. Спасибі за оперативність.Там же і замінила захисне скло. Вообщем вдячна хлопцям за роботу.Ходжу більше місяця телефон працює справно, все добре (сподіваюся гарантія буде не потрібна)Ще додам, що дуже сподобався інтер'єр сервісу, прям взагалі постаралися, так акуратно і чисто.(Оригінальний відгук)Искала сервис возле работы, утром отдала на ремонт вечером после работы забрала готовый телефон. Спасибо, за оперативность. Там же и заменила защитное стекло. Вообщем благодарна ребятам за работу. Хожу больше месяца телефон работает исправно , все хорошо ( надеюсь гарантия будет не нужна ) Ещё добавлю ,что очень понравился интерьер сервиса , прям вообще постарались , так аккуратно и чисто.
Artem Kravchenko
(Перекладено сервісом Google) 5s в режимі очікування і все відключено, розряджався за кілька годин, в кращій майстерні м.Дружківка сказали акумулятор. Замовив один з кращих проблема осталась.Сказалі відправляй назад акумулятор, брак.Пріехал …Більше(Перекладено сервісом Google) 5s в режимі очікування і все відключено, розряджався за кілька годин, в кращій майстерні м.Дружківка сказали акумулятор. Замовив один з кращих проблема осталась.Сказалі відправляй назад акумулятор, брак.Пріехал в Jods Serbvice проблема вирішилася за кілька годин і батареї не менял.Спасібо(Оригінальний відгук)5s в режиме ожидания и все отключено, разряжался за несколько часов , в лучшей мастерской г.Дружковка сказали аккумулятор . Заказал один из лучших проблема осталась.Сказали отправляй назад аккумулятор, брак.Приехал в Jods Serbvice проблема решилась за несколько часов и батарейку не менял.Спасибо
Александра Кант
(Перекладено сервісом Google) Увечері пропав мобільний мережу на айфоне! За вай фаю знайшла цей сервіс, в 9 ранку була тут! Діагностику зробили на місці і безкоштовно! Відразу озвучили ціну! до вечора вже була на зв'язку! Що можу сказати, …Більше(Перекладено сервісом Google) Увечері пропав мобільний мережу на айфоне! За вай фаю знайшла цей сервіс, в 9 ранку була тут! Діагностику зробили на місці і безкоштовно! Відразу озвучили ціну! до вечора вже була на зв'язку! Що можу сказати, що не кидайте свої яблука хлопці, інакше цілий день будете без інстаграма)(Оригінальний відгук)Вечером пропала мобильная сеть на айфоне! По вай фаю нашла этот сервис, в 9 утра была здесь! Диагностику сделали на месте и бесплатно! Сразу озвучили цену! к вечеру уже была на связи! Что могу сказать, не роняйте свои яблоки ребята, иначе целый день будете без инстаграма)
Nonna Gevorgyan
(Перекладено сервісом Google) Хочу сказати, спасибі, що ви є. Уже кілька разів виручили мене, тепер я ваш постійний клієнт і всім рекомендую. Швиденько все зробили навіть не очікувала, що так можна. Хлопці, виручають і роблять все дуже …Більше(Перекладено сервісом Google) Хочу сказати, спасибі, що ви є. Уже кілька разів виручили мене, тепер я ваш постійний клієнт і всім рекомендую. Швиденько все зробили навіть не очікувала, що так можна. Хлопці, виручають і роблять все дуже якісно, ​​тепер за покупкою аксесуарів або все що пов'язано з технікою тільки до них. Спасибі, ваш постійний клієнт(Оригінальний відгук)Хочу сказать, спасибо, что вы есть. Уже несколько раз выручили меня , теперь я ваш постоянный клиент и всем рекомендую. Быстренько все сделали даже не ожидала , что так можно. Ребята ,выручают и делают все очень качественно , теперь за покупкой аксессуаров или все что связано с техникой только к ним. Спасибо, ваш постоянный клиент
Артем Молотко
(Перекладено сервісом Google) Хлопці просто молодці! Поміняли мені клавіатуру на Macbook PRO і почистили його всього за 4 години та ще й в суботу :)Дуже зручно якщо ремонт потрібно зробити на работчем ноут. …Більше(Перекладено сервісом Google) Хлопці просто молодці! Поміняли мені клавіатуру на Macbook PRO і почистили його всього за 4 години та ще й в суботу :)Дуже зручно якщо ремонт потрібно зробити на работчем ноут.Величезне дякую.(Оригінальний відгук)Ребята просто молодцы! Поменяли мне клавиатуру на Macbook PRO и почистили его всего за 4 часа да еще и в субботу :)Очень удобно если ремонт нужно произвести на работчем ноуте.Спасибо огромное.
Александр Крыловский
(Перекладено сервісом Google) Хочу подякувати співробітників сервісного центру Джобс сервіс! Я вже збився з рахунку скільки вони раз мене виручали! Буквально минулого тижня поміняли сенсорне скло на iPadе air у моєї дружини, (все працює …Більше(Перекладено сервісом Google) Хочу подякувати співробітників сервісного центру Джобс сервіс! Я вже збився з рахунку скільки вони раз мене виручали! Буквально минулого тижня поміняли сенсорне скло на iPadе air у моєї дружини, (все працює відмінно) а буквально на цьому тижні я примудрився розбити скло на iPhone 8 plus коли літав на квадрокоптера, айфон вискочив з пульта управління коптера і впав на асфальт, не було ні чохла ні скла на екрані. Загугли скільки коштує заміна дисплея і трохи засмутився від цін! Приїхав в Job's service на заміну Ерана, але хлопці сказали що можна обійтися заміною сенсорного скла, що на багато разів дешевше заміни всього дисплейного модуля! Підсумок: скло замінено, за часом 4 години, гроші зекономлені, результатом роботи задоволений! Хочу побажати хлопцям успіхів у справі, і адекватних клієнтів))))))))(Оригінальний відгук)Хочу поблагодарить сотрудников сервисного центра Джобс сервис! Я уже сбился со счета сколько они раз меня выручали! Буквально на прошлой неделе поменяли сенсорное стекло на iPadе air у моей жены, ( все работает отлично ) а буквально на этой неделе я умудрился разбить стекло на iPhone 8 plus когда летал на квадрокоптере, айфон выскочил с пульта управления коптера и упал на асфальт, небыло ни чехла ни стекла на экране. Загуглил сколько стоит замена дисплея и немного расстроился от цен! Приехал в Job’s service на замену эрана, но ребята сказали что можно обойтись заменой сенсорного стекла, что на много раз дешевле замены всего дисплейного модуля! Итог: стекло заменено, по времени 4 часа, деньги сэкономлены, результатом работы доволен! Хочу пожелать ребятам успехов в деле, и адекватных клиентов))))))))
Роман Резник
(Перекладено сервісом Google) Хочу подякувати хлопцям за відновлення мого 7 айфона, спасибі що зробили в обумовлений термін, так як через 3 години потрібно було вже на Покзд, а в дорозі без телефону м'яко кажучи зовсім не дуже) …Більше(Перекладено сервісом Google) Хочу подякувати хлопцям за відновлення мого 7 айфона, спасибі що зробили в обумовлений термін, так як через 3 години потрібно було вже на Покзд, а в дорозі без телефону м'яко кажучи зовсім не дуже)(Оригінальний відгук)Хочу поблагодарить ребят за восстановление моего 7 айфона, спасибо что сделали в оговоренный срок, так как через 3 часа нужно было уже на покзд, а в дороге без телефона мягко говоря совсем не очень)
Александр Демченко
(Перекладено сервісом Google) Хороший сервіс в центрі міста. Порадував той факт, що хлопці працювали навіть в свята. Все зробили оперативно і плюс проконсультували як поводитися з телефоном далі. Також придбав чохол відмінної якості. …Більше(Перекладено сервісом Google) Хороший сервіс в центрі міста. Порадував той факт, що хлопці працювали навіть в свята. Все зробили оперативно і плюс проконсультували як поводитися з телефоном далі. Також придбав чохол відмінної якості. Вообщем, залишився задоволений і ціною і якістю. Рекомендую.(Оригінальний відгук)Хороший сервис в центре города. Порадовал тот факт, что ребята работали даже в праздники. Все сделали оперативно и плюс проконсультировали как обращаться с телефоном дальше . Также приобрёл чехол отличного качества. Вообщем , остался доволен и ценой и качеством. Рекомендую.
Виктория Мищенко
(Перекладено сервісом Google) Днями звернувся в цей сервісний центр-культура обслуговування на вищому рівні-жодного розлучення, ремонт за фактом поломки, рекомендації + поради ..Рекомендую .. …Більше(Перекладено сервісом Google) Днями звернувся в цей сервісний центр-культура обслуговування на вищому рівні-жодного розлучення, ремонт за фактом поломки, рекомендації + поради ..Рекомендую ..(Оригінальний відгук)На днях обратился в этот сервисный центр- культура обслуживания на высшем уровне- ни какого развода, ремонт по факту поломки , рекомендации + советы ..Рекомендую..
Мария Волга
(Перекладено сервісом Google) Хлопцям респект, не вдавалося відновити айфон після неправильно встановленого оновлення (так-так, це не я, він сам якось). Допомогли оперативно і недорого. Просто чарівники :) …Більше(Перекладено сервісом Google) Хлопцям респект, не вдавалося відновити айфон після неправильно встановленого оновлення (так-так, це не я, він сам якось). Допомогли оперативно і недорого. Просто чарівники :)(Оригінальний відгук)Ребятам респект, не удавалось восстановить айфон после неправильно установленного обновления (да-да, это не я, оно само как-то). Помогли оперативно и недорого. Просто волшебники:)

Фирма Job Service является польским агентством по трудоустройству.
Трудоустраиваем #легально и #бесплатно.

☎: +48 691-282-818 ✉: [email protected]