Прямой работодатель Nordstaff Sp. z o.o.

Проверенная компания
Nordstaff Sp. z o.o.
3.86

на layboard.com с 22.09.2020

Подписчики
35
Польша
Подписаться
Контактное лицо: Nordstaff
Viber +48696330066
Сайт:

nordstaff.pl

Тип компании: Прямой работодатель
Страна: Польша
Город: Warszawa
Адрес: Wąchocka 1F
:

nordstaff.pl

Nordstaff specjalizuje się w dostarczaniu pracowników z zagranicy.

Większość osób pochodzi z Rosji, Ukrainy, czy Mołdawii. Zarobkowy motyw przyjazdu sprawia, że pracują solidnie i stabilnie. Mając na uwadze nasze doświadczenie w rekrutacji, jesteśmy w stanie w krótkim czasie zapewnić brakujący personel i szybko dostosować go do specyfiki działalności Państwa firmy.

Pracujemy nie jako agencja pracy tymczasowej, czy firma leasingowa, a jako firma świadcząca usługi na zasadach outsourcingu. Oznacza to, że wszelkie formalności są po naszej stronie, a za pracę wykonaną przez nasz zespół pracowników dostajecie Państwo jedną fakturę.

Nordstaff specjalizuje się w dostarczaniu pracowników z zagranicy. Większość osób pochodzi z Rosji, Ukrainy, czy Mołdawii. Zarobkowy motyw przyjazdu sprawia, że pracują solidnie i stabilnie. Mając na uwadze nasze doświadczenie w rekrutacji, jesteśmy w stanie w krótkim czasie zapewnić brakujący personel i szybko dostosować go do specyfiki działalności Państwa firmy. Pracujemy nie jako agencja pracy tymczasowej, czy firma leasingowa, a jako firma świadcząca usługi na zasadach outsourcingu. Oznacza to, że wszelkie formalności są po naszej stronie, a za pracę wykonaną przez nasz zespół pracowników dostajecie Państwo jedną fakturę.
☎: +48 696 33 00 66 ✉: [email protected]