Orion Group

Orion Group
Orion Group
Агентство
Польша

на layboard с 04.05.2021

Проверенная компания
Написать
Контактное лицо: Celina
Телефон: +48(785)005-464
Сайт:

orionwork.pl

Страна: Польша
Город: Bydgoszcz
Адрес: Joachima Lelewela 27
Сайт:

orionwork.pl

Коли у 2008 році ми розпочали свою роботу на ринку HR, спрямовану на працевлаштування, нашою метою було створити новаторську організацію, яка забезпечила б можливість повноцінної легальної та безпечної роботи в Польщі на основі достовірної інформації та взаємної довіри.

З самого початку своєї роботи ми усвідомлювали величезну відповідальність, яку несемо. Ми бачили, що для багатьох наших клієнтів це не просто зміна роботи, а зміна цілого життя.

У компаніях нашої групи ми створили ефективну систему підбору персоналу. Організували безпечну роботу та легалізацію для перебування та роботи.  Довели, що можна діяти чесно та надійно на стику різноманітних людей та культур і, що кордони- це лише внутрішні обмеження.

Коли у 2008 році ми розпочали свою роботу на ринку HR, спрямовану на працевлаштування, нашою метою було створити новаторську організацію, яка забезпечила б можливість повноцінної легальної та безпечної роботи в Польщі на основі достовірної інформації та взаємної довіри. З самого початку своєї роботи ми усвідомлювали величезну відповідальність, яку несемо. Ми бачили, що для багатьох наших клієнтів це не просто зміна роботи, а зміна цілого життя. У компаніях нашої групи ми створили ефективну систему підбору персоналу. Організували безпечну роботу та легалізацію для перебування та роботи.  Довели, що можна діяти чесно та надійно на стику різноманітних людей та культур і, що кордони- це лише внутрішні обмеження.
☎: +48(785)005-464 ✉: [email protected]