Агентство Pelekh Agency since 2002

Тип компании: Агентство

Контактное лицо: Pelekh Agency since 2002

Про компанию:

Просмотры 661
Вакансии 50
Подписчики 0
Отзывы 1

Описание

Більше 4,5 мільйона Українців тимчасово або постійно працюють в країнах Західної Европи. Ми українці, працьовитий і волелюбний народ. В найскрутніші часи ми завжди готові захистити і допомогти своїй родині, і у важкий для нашої країни період, ми готові працювати навіть далеко від рідного дому, але знати, що з нашими рідними все добре.

 

Кадрова агенція «Пелех» займається працевлаштуванням Українців вже більше 19 років. За цей час ми допомогли отримати роботу тисячам наших громадян по всій Україні. Виконуючи свою роботу, ми контролюємо кожний етап працевлаштування, починаючи від подачі документів для отримання візи, закінчуючи перепрацевлаштуванням працівників на місці ...
Еще

Агентство Pelekh Agency since 2002

Тип компании: Агентство

Контактное лицо: Pelekh Agency since 2002

Про компанию:

Просмотры профиля 661
Вакансии 50
Подписчики 0
Отзывы 1
Більше 4,5 мільйона Українців тимчасово або постійно працюють в країнах Західної Европи. Ми українці, працьовитий і волелюбний народ. В найскрутніші часи ми завжди готові захистити і допомогти своїй родині, і у важкий для нашої країни період, ми готові працювати навіть далеко від рідного дому, але знати, що з нашими рідними все добре.   Кадрова агенція «Пелех» займається працевлаштуванням Українців вже більше 19 років. За цей час ми допомогли отримати роботу тисячам наших громадян по всій Україні. Виконуючи свою роботу, ми контролюємо кожний етап працевлаштування, починаючи від подачі документів для отримання візи, закінчуючи перепрацевлаштуванням працівників на місці без необхідності виїзду до України. Наші партнери за кордоном це перевірені часом стабільні і надійні компанії.
☎: ✉: [email protected]