Recruit Agency отзывы

Recruit Agency

Оценка: 4.71

на layboard с 10.06.2020

Добавить отзыв
polanka
студпрограмма - германия работой довольны. по условиям какк в прошлом году в принципе ничего не поменялось. думали карантин сильно повлиякет но все хорошо славабогу))
Юрій Котвицький
дивись все добре по ощущєніям потяну роботу. склади інтернет магазина великого то там все автоматом проходить, але буває на ленті тяжко працювать та я в огороді більш хоботився ніж тут ))))) можу рекомендувать їхати до мене це амазон гамбург!!
Urgalskiy
если бы не менеджер который звонил иногда и в 8 утра то поставил бы пятерку, а так все устроило, условия в норме!
Avdeev
в нас нема претензий до фирмы, оформляли годовые пригоашения на польшу и сделали в срок. цены везде разные нотут уже вы сами решаете у нас получилось найти эту фирму и с ними работали. во всеуже входило документы и страховка с анкетой. спасибо
Софія
Вельми вдячна за надану роботу на фабриці. У мене була складна ситуація в житті і агентство пішло мені на зустріч, розділивши оплату за послуги (50% на початку, решта перед виїздом). Радує програма полегшує тривале оформлення робочих віз в Німеччині для Українців, зараз необхідно вивчити мову, після чого можна пробувати податися на цю програму. Спасибі вам велике!
Ор
так, ми виїхали теж на працю, до німця. в нас склади амазон, а у девчат ресторан десь при місті, всі задоволені!
Georg
Вітаю, залишаю відгук по фінляндіі, приїхали одні з перших після епідемії, все добре працюємо, дякую!

У вас есть вопросы? Получите бесплатную консультацию от нашего менеджера по подбору желаемой страны и вакансии!

☎: +38 (050) 134 70 97 ✉: [email protected]