SAS LOGISTIC отзывы

Тип компании: Агентство

Контактное лицо: Vitalii

Польша, Варшава, ul.Zagadki 21

+48 502 831 965, +48 504 484 964

https://saslogistic.pl

Про компанию:

Просмотры 8229
Вакансии 26
Подписчики 12
Отзывы 17
12
SAS LOGISTIC
(Отзывы: 17)

Польша, Варшава, ul.Zagadki 21

26
8229
17

Cортировать по:
V
Vitek

Аноним

Агенція як і всі інші агенції, є свої плюси і мінуси.
Але найбільше, що мені не подобається, це коли відмовляють у документах, для самостійної подачі на карту часового побиту.
Обгрунтуваної відповіді немає.
Мовляв, ти через нас працюєш значить плати нам і більше нікому, якось так це виглядає збоку.
Ще один значний мінус, при звільненні працівник має відпрацювати 3 тижні, якщо 3 тижні людина не відпрацьовувала, то отримує штраф в розмірі 1000 зл, добре ,що це в документах вказана ця інформація про це, коли підписуєш.
Хоча по закону має бути 14 днів, як мені відомо.
SAS LOGISTIC

ответ компании

Доброго дня, дякуємо за ваш відгук. Стосовно карти побиту, то ситуація виглядає так що ми як агенція несемо повну відповідальність за наших працівників перед держ.установами та нашими партнерами. Якщо людина не матиме всіх потрібних документів для легального перебування та роботи то в першу чергу ми несемо відповідальність за такого працівника. Ми самі подаємо наших працівників на карту тому що тільки в тому випадку ми можемо повністю проконтролювати весь процес виготовлення карти, вчасно відповідати на визвання з ужондів, та в разі відмови складати апеляції. Стосовно штрафу то так все вірно, потрібно попереджати за 3 тижні перед звільненням, це нормальний термін за який ми повинні знайти заміну для вас на роботі. Це умова злецення, в законі немає конкретних термінів при звільнені, роботодавець сам вирішує скільки повинен відпрацювати працівник.
V
Vitek

Аноним

Яку відповідальність ви несете, що ви говорите??? Я питав в людей, які працювали через вашу агенцію за документи на карту побиту, які довірили вам свої кошти та час , і знаєте що??? Агенція тільки взяла кошти за таку "надважливу" місію, сума інколи сягала 2000 зл!!! , і нічого не робила абсолютно . Люди гроші проплатили, а віз як стояв на місці, так і стоїть. Чому інші агенції дають документи людям документи на самостійну карту побиту, а SAS - ні??? Ви чимось особливі від інших фірм??? Чи можливо хочеться візитів інспекції праці та юристів???
SAS LOGISTIC

ответ компании

До чого тут інші фірми? Кожна фірма робить по своєму, кому не подобаються умови той і не подається від нас на карту,тут все просто. Як ви можете стверджувати що ми брали гроші і абсолютно нічого не робили? Якщо ви не знаєте як ро*#!ться карти то почитайте в інтернеті. У нас все чисто і прозоро, тому не лякайте інспекціями.
B
Bob

Аноним

Не советую работать на эту фирму, координатору не дозвониться, если получишь карту побыту и захочешь уволиться дадут штраф в 3000 злотых, и анулируют карту побыту жильё по 4-6 человек семейный пары по 4 человека в комнате, часов нету максимум 200, банковскую карту можно ждать два месяца, недоволен этой фирмой
SAS LOGISTIC

ответ компании

Чим ви аргументуєте свій коментар? Напишіть де працювали,хто ваш координатор. А то виглядає як коментар від конкурентів щоб понизити оцінку. По-перше, штрафів у розмірі 3000зл у нас ніколи не було, звідки взята ця цифра не зрозуміло. По-друге, ми завжди попереджаємо стосовно житла, які умови і тд., у Вас завжди є вибір, можете знімати самі житло, 4-6 людей в кімнаті це нормально, а якщо Ви хотіли жити сам чи вдвох ну тоді знімайте самі житло, в чому проблема?
B
Bob

Аноним

Работа была в Гожуве, Кординатор Павел, штраф 2000 злотых и анулирували карту побыту , на работу добираться 2 часа и 30 минут это туда и обратно , в комнате 6 человек это только в комнате, что бы сходить в душ надо стоять в очереди по часу так же и с кухней, можете приехать на работу а вам говорят идите домой вы выходные, или во время работы могут отправить домой и ждёте автобус 2-3 часа и так был очень много раз, и это было не только со мной а с вашей фирмой в целом, хотя другие фирмы домой не отправили
Т
Татьяна

Аноним

Добрый день. Интересуют вакансии на май 2022. Желательно на складе
В
Виталий

Аноним

Добрый день, напишите пожалуйста на вайбер +48 504 484 964
Mardonbek 40

на layboard.com c 02-06-2022

привет мия работа Нада
К
Кристи

Аноним

Координатор Вова від SAS звільняє людей з роботи без пояснень. і влаштовує на гіршу роботу, де не вистачає працівників. Якщо людина хоче звільнитись, то мусить виплатити штраф! Недоплачують зарплату. Говорять гарно, а знімають гроші ще краще!
SAS LOGISTIC

ответ компании

Доброго дня, дякуємо за відгук. Якщо Вас перевели з підприємства на інше то на це була причина, або ми не співпрацюємо вже з данним підприємством, і відповідно мусимо переводити людей, або інший варіант, підприємство не хоче працювати з вами і інформує агенцію,а не вас.Яка ситуація була у вас я не знаю.Інші агенції звільняють людей і не пропонують альтернативу,тому не знаю що краще. Що стосується штрафів то звичайно що вони є і прописані в договорі, без цього ніяк. Працівник мусить попередити що він звільняється заздалегіть, тому що потрібно знайти заміну, підготувати всі документи,обговорити з закладом. Якщо ви сьогодні надумали,а завтра звільнились то вибачайте,звичайно буде штраф, так всюди.
Т
ТАНЯ

Аноним

Хороша фірма, працюю уже 3 роки. Вчасна виплата коштів, виконання своіх обовязків, допомога з мешканнями і документами. Хороші координатри,рекрутери допомогли з підбором вакансіі. РЕКОМЕНДУЮ
SAS LOGISTIC

ответ компании

Благодарим за отзыв=)
О
Олег

Аноним

Старая проверенная компания. Всем рекомендую
SAS LOGISTIC

ответ компании

Спасибо за отзыв. Стараемся для Вас =)
А
Анастасия

Аноним

Умови проживання жахливі
Заробітня платня найнижча з роботодавців
До людей відносяться як до рабів
Координатор Денис ( м.Голенюв) людей які працюють не вважає собі рівними
Може дозволити собі в вашу сторону хамство та навіть кричати
На вас навішають всі можливі щтрафи
Залишають без останньої зарплати
Примушують людей ходити на роботу хворими .
Обходьте цю фірму 10 дорогою!!!
SAS LOGISTIC

ответ компании

Доброго дня, дякуємо за відгук. Цікаво, що в вашому розумінні означає ставлення "як до рабів"? Наврядчи вас на роботі били батугами та заставляли працювати по 18год на добу) Всі можливі штрафи, це штраф за розірвання договору без попередження, якщо ви 4дні тільки пропрацювали і втікли без попередження, то яку ви останню зарплату хотіли? Ніхто людей не примушує хворими ходити на роботу, якщо в вас є звільнення від лікаря.
Єлизавета 50

на layboard.com c 29-10-2021

Доброго вечора шукаю роботу ,маю європейські документи .
SAS LOGISTIC

ответ компании

Доброго дня. Залиште свій номер або зателефонуйте мені +48 504 484 964
Ю
Юлія

Аноним

Працювала на lg logistics в Гожуві не рекомендую ставлення не дуже, є багато нюансів, відпрацювали 3 місяці але за одяг всеодно зняли, був момент коли почувши за назву агенції душ 100 відправляли додому з зміни, інших не чіпали, плюс агенції в тому що швидке оформлення документів, пари в кімнаті живуть у двох, і штрафи знімають менші ніж другі агенції тий самий наприклад Human у людей з штрафу знімав майже всю зарлату.
Ю
Юлія

Аноним

+ До коментаря це скоріш винна не самої агенції, а не опитних координарів
А
Анатолий

Аноним

Как связаться с вами?
SAS LOGISTIC

ответ компании

Добрый день. Можете позвонить на мобильный либо вайбер - +48 504 484 964
О
Олег

Аноним

Дуже задоволений роботою, працюю в м.Рачібуж. Рекрутер Віталій все чесно розповів про вакансію.Дякую, буду радити друзям.
В
Виктор

Аноним

Фирма которую уже давно нужно закрыть а лучше перед закрытием оштрафовать за ложь и воровство денег у работяг.Напридумывали к умовам злецення анексов и если не подпишешь то уволен, без разговоров причем их не интересует что нужно время для поиска новой работы.
О
Олександра Чуб

Аноним

Працюю на цю агенцію не перший місяць і дуже задоволена.

Виплати вчасно. (на відміну від інших агенцій у SAS logistic одна з самих найвищих ставок.
Нормальні координатори.
Комфортне житло.

Хочу від себе сказати велике дякую за координатора Рому у Вроцлаві, допомогає з усим, в випадок якщо звільнять то допоможе знайти іншу роботу, якщо щось не влаштовує з житлом то може переселити, зупинки для доїзда на роботу робить близькі, завжди на зв'язку, житло близько до магазинів, ТЦ, заправок.

Один словом РЕКОМЕНДУЮ!
К
Катерина

Аноним

Користувалась послугами фірми неодноразово. Всім задоволена.
Цікавлять вакансії з травня червня 2022.
Mardonbek 40

на layboard.com c 02-06-2022

работа Нада
Т
Тетяна

Аноним

Адекватна фірма. координатор на звʼязку завжди, йдуть на уступки і аванси можна брати і вихідний , якщо потрібно. Багато допомогли в оформленні документів, щоб легально тут бути. Якщо нормально працюєш і ходиш на роботу, то проблем ніяких нема.
Раджу всім, хто шукає фірму хорошу для життя і роботи.
А
Акбар

Аноним

Rabota nado работа нужно

SAS LOGISTIC отзывы

Тип компании: Агентство

Контактное лицо: Vitalii

Польша, Варшава, ul.Zagadki 21

+48 502 831 965, +48 504 484 964

https://saslogistic.pl

Про компанию:

Просмотры профиля 8229
Вакансии 26
Подписчики 12
Отзывы 17
Ми гарантуємо Вам безпечний переїзд та легальне працевлаштування у Польщі. Допоможемо зібрати всі необхідні документи, а формальності владнаємо від Вашого імені. Нам довіряють близько 2000 людей.
☎: +48 502 831 965 ✉: [email protected]
1 5 3.71 17
Агенція як і всі інші агенції, є свої плюси і мінуси. Але найбільше, що мені не подобається, це коли відмовляють у документах, для самостійної подачі на карту часового побиту. Обгрунтуваної відповіді немає. Мовляв, ти через нас працюєш значить плати нам і більше нікому, якось так це виглядає збоку. Ще один значний мінус, при звільненні працівник має відпрацювати 3 тижні, якщо 3 тижні людина не відпрацьовувала, то отримує штраф в розмірі 1000 зл, добре ,що це в документах вказана ця інформація про це, коли підписуєш. Хоча по закону має бути 14 днів, як мені відомо.
Не советую работать на эту фирму, координатору не дозвониться, если получишь карту побыту и захочешь уволиться дадут штраф в 3000 злотых, и анулируют карту побыту жильё по 4-6 человек семейный пары по 4 человека в комнате, часов нету максимум 200, банковскую карту можно ждать два месяца, недоволен этой фирмой
Добрый день. Интересуют вакансии на май 2022. Желательно на складе
Координатор Вова від SAS звільняє людей з роботи без пояснень. і влаштовує на гіршу роботу, де не вистачає працівників. Якщо людина хоче звільнитись, то мусить виплатити штраф! Недоплачують зарплату. Говорять гарно, а знімають гроші ще краще!
Хороша фірма, працюю уже 3 роки. Вчасна виплата коштів, виконання своіх обовязків, допомога з мешканнями і документами. Хороші координатри,рекрутери допомогли з підбором вакансіі. РЕКОМЕНДУЮ
Старая проверенная компания. Всем рекомендую
Умови проживання жахливі Заробітня платня найнижча з роботодавців До людей відносяться як до рабів Координатор Денис ( м.Голенюв) людей які працюють не вважає собі рівними Може дозволити собі в вашу сторону хамство та навіть кричати На вас навішають всі можливі щтрафи Залишають без останньої зарплати Примушують людей ходити на роботу хворими . Обходьте цю фірму 10 дорогою!!!
Доброго вечора шукаю роботу ,маю європейські документи .
Працювала на lg logistics в Гожуві не рекомендую ставлення не дуже, є багато нюансів, відпрацювали 3 місяці але за одяг всеодно зняли, був момент коли почувши за назву агенції душ 100 відправляли додому з зміни, інших не чіпали, плюс агенції в тому що швидке оформлення документів, пари в кімнаті живуть у двох, і штрафи знімають менші ніж другі агенції тий самий наприклад Human у людей з штрафу знімав майже всю зарлату.
Как связаться с вами?
Дуже задоволений роботою, працюю в м.Рачібуж. Рекрутер Віталій все чесно розповів про вакансію.Дякую, буду радити друзям.
Фирма которую уже давно нужно закрыть а лучше перед закрытием оштрафовать за ложь и воровство денег у работяг.Напридумывали к умовам злецення анексов и если не подпишешь то уволен, без разговоров причем их не интересует что нужно время для поиска новой работы.
Працюю на цю агенцію не перший місяць і дуже задоволена. Виплати вчасно. (на відміну від інших агенцій у SAS logistic одна з самих найвищих ставок. Нормальні координатори. Комфортне житло. Хочу від себе сказати велике дякую за координатора Рому у Вроцлаві, допомогає з усим, в випадок якщо звільнять то допоможе знайти іншу роботу, якщо щось не влаштовує з житлом то може переселити, зупинки для доїзда на роботу робить близькі, завжди на звязку, житло близько до магазинів, ТЦ, заправок. Один словом РЕКОМЕНДУЮ!
Користувалась послугами фірми неодноразово. Всім задоволена. Цікавлять вакансії з травня червня 2022.
работа Нада
Адекватна фірма. координатор на звʼязку завжди, йдуть на уступки і аванси можна брати і вихідний , якщо потрібно. Багато допомогли в оформленні документів, щоб легально тут бути. Якщо нормально працюєш і ходиш на роботу, то проблем ніяких нема. Раджу всім, хто шукає фірму хорошу для життя і роботи.
Rabota nado работа нужно