Staff in отзывы

Staff in
2.67

на layboard с 20.01.2020

Украина
Подписаться
Оставить отзыв
Оценка:
Cортировать по:
Марина
Посмотрела на плохие комментарии и хочу сказать, что лично я ничего плохого о стаффин сказать не могу. Заработная плата приходила вовремя, вопросов по ней не было. Жила в квартире с удовлетворительными условиями. С координатором я не много общалась, но если нужно было, то девочки отвечали на вопросы всегда. Работала на складе заландо. Вот жду воеводу и буду ехать туда же с сестрой.
Lilia
Якби можна було поставити оцінку нижче поставила б 0. Це просто жах якійсь координатор Анна при нашому приїзді сказала йти на офіс при тому, що там був вихідний, а вона включила дурочку і зі словами : "Ой я не знала, що ви (я і хлопець) приїдете в неділю" - відправила нас в хостел. При тому, що під час поїздки хлопець постійно з неї зв'язувався і казав, що ми доїжаємо і вона знала, що коли і як. Потім ми не могли знайти наш хостел замерзли (бо це був початок лютого), а Аня, як завжди просто ігнорувала і не брала трубку. Коли ми вже були приблизно біля хостелу ми знову до неї позвонили, тому що завдання не з легких було знайти той будинок, то у відповідь почули: "Ну ви там походіть пошукайте я сама не знаю де це, в мене тільки є адреса" я була мягко кажучи в шоці, я вам більше скажу я вже навіть плакала, ми були в дорозі більше 24 годин втомлені з сумками на дворі мороз, а куди нам йти ми не знаємо.
Далі був далеко не кінець, коли ми вже знайшли нарешті той хостел і сиділи на карантині (я вже мовчу, що кількість днів яких ми мали пробути на карантині постійно змінювали) то від цих людей які були з нами на карантині чи просто тих хто чекав роботу дізналися, що вони по 2 тижні і більше сидять і чекають на роботу. З тих всіх 10-ти людей хто був в хостелі лише 1 пішла на роботу всі інші просто не стали більше чекати дива і поїхали в пошуках роботи самостійно.
Ми залишились одні, так як в нас, ще був карантин, координатор нас ігнорувала, потім і зовсім нас перекинула на другого координатора і теж на Анну, ця особа нічого про нас не знала і все про, що ми говорили і домовлялися з попередньою Анею зійшло на ні, тому що ця Аня вже зовсім інші умови нам диктувала (і знову таки вона нас ігнорувала постійно)
Після закінчення карантину ми прийшли на їх офіс там була якась так скажемо жінка, в якої ми питали про нашого координатора Аню, на що вона сказала, що її немає і нам звертатися до неї (до цієї, що була), а знаєте чому я її не називаю по імені, тому що вона до нас весь час фиркала і на питання, як її звати почули у відповідь: "Яка різниця, я не Аня", але потім як ми дізналися від людей які там були то напевне, скоріше всього її звати Юля. Вона нам вже розповідала зовсім інше, ми розказали все те, що нам розповідала Анна про роботу, але на це ми почули які ми "дурні" і, що нам такого не могли сказати і взагалі на роботу в цьому тижні ви вийдете в п'ятницю і то МОЖЕ. Ми не стали вагатися і нам довелося власними зусиллями шукати собі другу роботу. Одим словом з нашими працювати це суцільний жах, кругом не компитентні українці! Люди не ведіться на цей ЛОХОТРОН вони тримають вас у хостелі, щоб заробити, тому що в тому хостелі, що ми були хазяїном був чоловік одної з Анн! А роботи на заводах немає!
Инна
Робота хрень. На зарплату кинули . Украинци которие много лет там работают унижают новеньких . Сканера плохие. Зарплату говорили и премию хорошую но в итоге не дали ни копейки . Люди не видитесь на этот лохотрон . Шахраи
Владимир
Ага, высокая зарплата, если 2200 это высокая(обещали 3600нетто), то остановите, я выйду! я уверен что вы остались падлецами( куратор новый но нутро прежнее). Сами только себе и пишете отзывы!
Марина
Здравствуйте! Приехала от этого агенства два месяца назад .
Координатор и менеджеры новые , после их прихода в Блони в агенстве все стало идти на лучшее. Условия жилья очень хорошие, а не хостелы на 50 человек . Там такого нету . По зарплате вопросов не было , всё вовремя и ещё выдают авансы . Спасибо менеджерам , пояснили даже в 8 вечера , как доехать ! Спасибо , за помощь ! Кстати , рекомендую вакансию на Склад Ауди , зарплата высокая
Нина
Хочу написать об этом абсолютно не благонадёжном агенстве, чтобы кто-то не попал в такую же ситуацию как я и многие другие люди. Ехала от этого агенства на работу по визе. Во-первых, координаторы ужасные , в частности, молодой мальчик Константин - хам и полный ноль в общении с людьми. Во-вторых, селят на карантин, связи с агенством никакой. По истечении карантина практически всем людям, находящимся на тот момент в хостеле , сказали, что работы нет и оставили в свободном плавании. Звонки и смс игнорируют. Полное кидалово по работе.
Larisa
Про агенцію праці,умови і роботу надану мені і чоловіку нічого поганого не скажу,все прозоро ясно,але рекрутерів які помагають українцям за кордоном,вибирайте краще. Анна ,Новий Томисл,не тільки не надасть професійної консультації,вона просто ігнорить всіх хто їй не корисний,хіба молоді хлопці симпатичні або хто з,,вдячністю,,, як кажуть з хама в пана,оце про неї. Пише скидає графіки прийому працівників сама недотримується їх, пише в телефонному режимі-сама ігнор на всі дзвінки і смс.Хамство, крик і нуль допомоги,а ще наклепи і сплєтні на працівників власникам хостела щоб вселити нових людей,відповідно їй вигідних,а ти потім доказуй поляку,що це неправда,він звичайно повірить їй бо має вигоду від фірми. Українці в неї дибіли необразоване. Маючи дві вищі освіти мене на Україні вчили австрійці обслуговуванню європейського зразка,і так склались мої обставини що я поїхала за кордон працювати,надіялась зустріти європейське відношення, а зіткнулась зі звичайною,,дідовщиною,,українців за кордоном .
Люди, якщо зустрінете на шляху рекрутера Анну,або готуйте бабки платити,або просто кине на призволяще,нема ні виховання ні цінностей ні тим паче професійності!

Славик
Шарлатаны ! Обманули с зарплатой! Выплатили не то что я честно заработал!!! Представьте себе что задержка зарплаты еше и была целый месяц! Никогда не связывайтесь с ними!
Valeria
Хороша компанія! По зарплаті все вчасно і ніразу не обманули . Завжди приходить виписка скільки отримали .
Житло нове , після ремонту . Рекомендую цю компанію всім друзям ! Окреме дякую менеджеру Катерині , провела консультацію і Віталій в неділю ввечері зустрів на вокзалі з сумками . Ці люди віддають себе роботі повністю
Евгений
работаю уже год на Интеркарс . Всё нравится с зп не кидали никогда . Менеджеры всегда на связи , даже в выходные, чего нету на других фирмах ! Работа не сложная, работать можно
Володимир
Фірма яка на кожному кроці хоче тебе надурити, поселили в хостел в якому з стелі капала вода і таракани на кухні бігали! А про зарплату взагалі мовчу, коли вже на Україні то можуть знати за будь що, так як в мене -250 злотих за нібито аванс який я не брав! Не зв'язуйтесь з цими шахраями
Mykyta
Работаю карщиком через стафин на интеркарсе, условия работы и оплата достойные, (самая большая за всю жизнь). Отдельное спасибо координатору Станиславу за отзывчивость и помощь с устройством и жильем.
СРОЧНО!!! ДВА ЧЕЛОВЕКА❗Сотрудники на логистический склад BMW и AUDI ❗ ✅Umowa o prace ?Приглашаем мужчин , женщин и семейные пары в город Zakroczym Закрочим (~ 40 км от Варшавы) ?‍♀Из документов требуется актуальная польская рабочая виза от 4х месяцев. Приступаем к работе через 2 ДНЯ после приезда. ?‍♀В Ваши обязаности будет входить: ✅контроль качества и сортировка отправляемых запчастей; ✅поддержка современного производственного оборудования; ✅сбор автомобильных запчастей для отправки (с помощью сканера); ✅работа со сканером на польскомроссийском языке Мы предлагаем?‍♀ ❗Для лиц недостигших 26 лет к ставке прибавляется ~ 1 złnetto❗ Оплата 2500-4200 NETTO. Первый месяц-учебный,поэтому зарплата ниже,но +200зл премии брутто.(на руки чистыми 2300зл в среднем) Трудовой договор: Umowa o pracę, что дает вам : ✅+50% к ставке при сверхурочных ✅+20% к ставке при работе в ночные смены ✅+100% к ставке при работе в неделю или праздники Оплата до 10-го числа каждого месяца на карту ? можно взять аванс после отработанной недели? Есть возможность взять аванс после отработанной недели. ?График работы: 3 смены по 8 часов (6:00-14:00,14:00-22:00, 22:00-6:00), 6 дней в неделю, есть возможность работать сверхурочные после обучения; ?Проживание: 250злмесяц, хорошие условия, все необходимое для комфортной жизни имеется, 3-4 человекa в комнате (если пара, то по 2 пары в комнате). ❗При засилении в наше жильё оплачивается кауция 100зл,которую Вам возвращают по окончанию договора❗. .Жилье в городах Błonie, Leszno, Nowy Dwór. ??Если у Вас свое жилье возвращаем + 250 зл. каждый месяц до зарплаты. ?БЕСПЛАТНЫЙ проезд. ?Помощь в изготовлении karty pobyty и Воевудской визы.
☎: +380634840478 ✉: [email protected]
1 5 2.67 12
Посмотрела на плохие комментарии и хочу сказать, что лично я ничего плохого о стаффин сказать не могу. Заработная плата приходила вовремя, вопросов по ней не было. Жила в квартире с удовлетворительными условиями. С координатором я не много общалась, но если нужно было, то девочки отвечали на вопросы всегда. Работала на складе заландо. Вот жду воеводу и буду ехать туда же с сестрой.
Якби можна було поставити оцінку нижче поставила б 0. Це просто жах якійсь координатор Анна при нашому приїзді сказала йти на офіс при тому, що там був вихідний, а вона включила дурочку і зі словами : Ой я не знала, що ви (я і хлопець) приїдете в неділю - відправила нас в хостел. При тому, що під час поїздки хлопець постійно з неї звязувався і казав, що ми доїжаємо і вона знала, що коли і як. Потім ми не могли знайти наш хостел замерзли (бо це був початок лютого), а Аня, як завжди просто ігнорувала і не брала трубку. Коли ми вже були приблизно біля хостелу ми знову до неї позвонили, тому що завдання не з легких було знайти той будинок, то у відповідь почули: Ну ви там походіть пошукайте я сама не знаю де це, в мене тільки є адреса я була мягко кажучи в шоці, я вам більше скажу я вже навіть плакала, ми були в дорозі більше 24 годин втомлені з сумками на дворі мороз, а куди нам йти ми не знаємо. Далі був далеко не кінець, коли ми вже знайшли нарешті той хостел і сиділи на карантині (я вже мовчу, що кількість днів яких ми мали пробути на карантині постійно змінювали) то від цих людей які були з нами на карантині чи просто тих хто чекав роботу дізналися, що вони по 2 тижні і більше сидять і чекають на роботу. З тих всіх 10-ти людей хто був в хостелі лише 1 пішла на роботу всі інші просто не стали більше чекати дива і поїхали в пошуках роботи самостійно. Ми залишились одні, так як в нас, ще був карантин, координатор нас ігнорувала, потім і зовсім нас перекинула на другого координатора і теж на Анну, ця особа нічого про нас не знала і все про, що ми говорили і домовлялися з попередньою Анею зійшло на ні, тому що ця Аня вже зовсім інші умови нам диктувала (і знову таки вона нас ігнорувала постійно) Після закінчення карантину ми прийшли на їх офіс там була якась так скажемо жінка, в якої ми питали про нашого координатора Аню, на що вона сказала, що її немає і нам звертатися до неї (до цієї, що була), а знаєте чому я її не називаю по імені, тому що вона до нас весь час фиркала і на питання, як її звати почули у відповідь: Яка різниця, я не Аня, але потім як ми дізналися від людей які там були то напевне, скоріше всього її звати Юля. Вона нам вже розповідала зовсім інше, ми розказали все те, що нам розповідала Анна про роботу, але на це ми почули які ми дурні і, що нам такого не могли сказати і взагалі на роботу в цьому тижні ви вийдете в пятницю і то МОЖЕ. Ми не стали вагатися і нам довелося власними зусиллями шукати собі другу роботу. Одим словом з нашими працювати це суцільний жах, кругом не компитентні українці! Люди не ведіться на цей ЛОХОТРОН вони тримають вас у хостелі, щоб заробити, тому що в тому хостелі, що ми були хазяїном був чоловік одної з Анн! А роботи на заводах немає!
Робота хрень. На зарплату кинули . Украинци которие много лет там работают унижают новеньких . Сканера плохие. Зарплату говорили и премию хорошую но в итоге не дали ни копейки . Люди не видитесь на этот лохотрон . Шахраи
Ага, высокая зарплата, если 2200 это высокая(обещали 3600нетто), то остановите, я выйду! я уверен что вы остались падлецами( куратор новый но нутро прежнее). Сами только себе и пишете отзывы!
Здравствуйте! Приехала от этого агенства два месяца назад . Координатор и менеджеры новые , после их прихода в Блони в агенстве все стало идти на лучшее. Условия жилья очень хорошие, а не хостелы на 50 человек . Там такого нету . По зарплате вопросов не было , всё вовремя и ещё выдают авансы . Спасибо менеджерам , пояснили даже в 8 вечера , как доехать ! Спасибо , за помощь ! Кстати , рекомендую вакансию на Склад Ауди , зарплата высокая
Хочу написать об этом абсолютно не благонадёжном агенстве, чтобы кто-то не попал в такую же ситуацию как я и многие другие люди. Ехала от этого агенства на работу по визе. Во-первых, координаторы ужасные , в частности, молодой мальчик Константин - хам и полный ноль в общении с людьми. Во-вторых, селят на карантин, связи с агенством никакой. По истечении карантина практически всем людям, находящимся на тот момент в хостеле , сказали, что работы нет и оставили в свободном плавании. Звонки и смс игнорируют. Полное кидалово по работе.
Про агенцію праці,умови і роботу надану мені і чоловіку нічого поганого не скажу,все прозоро ясно,але рекрутерів які помагають українцям за кордоном,вибирайте краще. Анна ,Новий Томисл,не тільки не надасть професійної консультації,вона просто ігнорить всіх хто їй не корисний,хіба молоді хлопці симпатичні або хто з,,вдячністю,,, як кажуть з хама в пана,оце про неї. Пише скидає графіки прийому працівників сама недотримується їх, пише в телефонному режимі-сама ігнор на всі дзвінки і смс.Хамство, крик і нуль допомоги,а ще наклепи і сплєтні на працівників власникам хостела щоб вселити нових людей,відповідно їй вигідних,а ти потім доказуй поляку,що це неправда,він звичайно повірить їй бо має вигоду від фірми. Українці в неї дибіли необразоване. Маючи дві вищі освіти мене на Україні вчили австрійці обслуговуванню європейського зразка,і так склались мої обставини що я поїхала за кордон працювати,надіялась зустріти європейське відношення, а зіткнулась зі звичайною,,дідовщиною,,українців за кордоном . Люди, якщо зустрінете на шляху рекрутера Анну,або готуйте бабки платити,або просто кине на призволяще,нема ні виховання ні цінностей ні тим паче професійності!
Шарлатаны ! Обманули с зарплатой! Выплатили не то что я честно заработал!!! Представьте себе что задержка зарплаты еше и была целый месяц! Никогда не связывайтесь с ними!
Хороша компанія! По зарплаті все вчасно і ніразу не обманули . Завжди приходить виписка скільки отримали . Житло нове , після ремонту . Рекомендую цю компанію всім друзям ! Окреме дякую менеджеру Катерині , провела консультацію і Віталій в неділю ввечері зустрів на вокзалі з сумками . Ці люди віддають себе роботі повністю
работаю уже год на Интеркарс . Всё нравится с зп не кидали никогда . Менеджеры всегда на связи , даже в выходные, чего нету на других фирмах ! Работа не сложная, работать можно
Фірма яка на кожному кроці хоче тебе надурити, поселили в хостел в якому з стелі капала вода і таракани на кухні бігали! А про зарплату взагалі мовчу, коли вже на Україні то можуть знати за будь що, так як в мене -250 злотих за нібито аванс який я не брав! Не звязуйтесь з цими шахраями
Работаю карщиком через стафин на интеркарсе, условия работы и оплата достойные, (самая большая за всю жизнь). Отдельное спасибо координатору Станиславу за отзывчивость и помощь с устройством и жильем.