ТОП ВАКАНСИИ

ТОП ВАКАНСИИ

на layboard с 19.11.2021

Украина
Подписаться
Контактное лицо: ТОП ВАКАНСИИ
Телефон: +380660732416 , +380730732416
Сайт:

topvakansii.com.ua

Тип компании: Агентство
Страна: Украина
Город: Гостомель
Адрес: ул. Вербицкого
Сайт:

topvakansii.com.ua

ТОП ВАКАНСІЇ ВІД НАЙКРАЩИХ РОБОТОДАВЦІВ У ЄВРОПІ - Тільки перевірені роботодавці

Прозоро: Ми пропонуємо лише перевірені вакансії, працюємо лише з кращими компаніями, які проявили себе як гідні.

Легально: Працюємо лише легально роблячи кандидатам документи для відкриття візи, і відправляємо до тих роботодавців, яких узгодив роботодавець за кордоном.

Чесно: Наша компанія не прикрашає пропозиції краще, ніж вони є. Ми передаємо тільки ту інформацію, яку нам надав роботодавець.

Професійно: Вже 5 років як ми працюємо на ринку України и допомогли тисячам українців, отримати роботу і измінити своє життя на краще. 

Про компанію

Топ вакансії – компанія, яка була створена із метою допомоги українцям. Основа задача, в нашій діяльності – це допомогти якомога більшій кількості людей знайти перевірену роботу в Європі, дати кожному Українцю змінити своє життя на краще , та втілити свої мрії за кордоном.

ТОП ВАКАНСІЇ ВІД НАЙКРАЩИХ РОБОТОДАВЦІВ У ЄВРОПІ - Тільки перевірені роботодавці Прозоро: Ми пропонуємо лише перевірені вакансії, працюємо лише з кращими компаніями, які проявили себе як гідні. Легально: Працюємо лише легально роблячи кандидатам документи для відкриття візи, і відправляємо до тих роботодавців, яких узгодив роботодавець за кордоном. Чесно: Наша компанія не прикрашає пропозиції краще, ніж вони є. Ми передаємо тільки ту інформацію, яку нам надав роботодавець. Професійно: Вже 5 років як ми працюємо на ринку України и допомогли тисячам українців, отримати роботу і измінити своє життя на краще.  Про компанію Топ вакансії – компанія, яка була створена із метою допомоги українцям. Основа задача, в нашій діяльності – це допомогти якомога більшій кількості людей знайти перевірену роботу в Європі, дати кожному Українцю змінити своє життя на краще , та втілити свої мрії за кордоном.
☎: +380660732416 ✉: [email protected]