Три Максимум отзывы

Три Максимум

Оценка: 4.36

на layboard с 26.09.2020

Добавить отзыв
Іванна Ковальчук
Поїхала з чоловіком на роботу у Польщу на автомобільний завод Hutchinson. Чоловік формував трубки з пластикових заготовок в спеціальні термоформи, а я контролювала якість продукції та пакувала. Роботою ми задоволені, адже за житло не платили, воно безкоштовне, оплата теж непогана 14,5 злотих за годину.З оформленням теж не було жодних проблем. Тому, якщо їхати у Польщу на роботу, то це непоганий варіант. На наступний рік плануємо з чоловіком їхати через цю компанію у Німеччину чи в Швецію, де ще більш оплачують.
Ольга Мельник
Дівчатка компетентні та привітні. Ніколи не відкажуть. Ще з Польщі до них писала на вайбер теж відписували. Роботою що порадили, довольна.
Denis 1989
Вдячний дуже дівчатам, дуже оперативно підготували мені усі документи для подачі на візу, ще й і подався швидко, попав що не було черг. Тримайте так і надалі.
Taisa Hrhor
Мене звати Таїса, навчаюся на 4 курсі в університеті. З подругою вирішили поїхати у Польщу на роботу по біометрії. Я собі хотіла заробити на оплату навчання, а подруга – до весілля підзаробити. Три Максимум нам порадив наречений подруги, він підсобником уже 2 роки їздить на заробітки, і гарно заробляє.Так ось, поїхали ми, і добре що на 3 місяці, бо так як вперше, ми трохи не привичні до таких умов. Працювати по 10 годин для нас виявилося трохи заважко, та умови проживання безкоштовні, ще й обіди гарячі теж безплатні. Три місяці пролетіли швидко... А в кишенях залишився гарний заробіток. Тож дякуємо Три Максимум, що благополучно нас працевлаштували і допомогли спробувати себе на заробітках.
hasparan hasparan
Цього літа вирішили з чоловіком їхати на заробітки. Адже цей коронавірус тільки до кризи призвів, а ще дитина поступає в університет, і треба зібрати на навчання. Тому з червня ми поїхали на сезонну роботу - збір малини. Робота несклада, забезпечили житлом. Я з чоловіком попрацювали по біометрії і оце у вересні повернемося знову в Україну. Залишилися задоволені, заробили кошти дочці на навчання і ще й можемо зробити ремонт в квартирі. Дякуємо компанії за допомогу та відповідальну роботу. Думаємо знову поїхати, тільки вже взимку.
Evgenlja Novosad
Шарашкіна контора,відправляли на одну роботу,а попали а іншу ,ще надури на гроші .рекомендую всім ніколи не звертатись до них ,тільки втрати гроші,і не малу суму
Vlad Vlad1996
работал в Польше, на машинной штукатурке. Работа харошая и платят прилично. Обращался в Три максимум по совету однокласника (Олег, спасибо). Также на осень собираюсь обратиться на фирму снова, может на склады какие-то на осень-зиму.
Наталія Макар
 Вартість, Оперативність, Професійність, Якість
Goo Googl
Уже 4 года открываю себе и родным визы только в «3 максимум». Девочки консультанты очень вежливые и приветливые, всегда все подскажут и расскажут, как границу пересекать, что на границе говорить. Рекомендую всем.
Elizaveta Smile
Питала про роботу в Європі - вакансії для жінок тільки в Польщі та Чехії. Більше нічого не запропонували. Шкода. А так, нормальна агенція, колись, роки три назад там візи з братом робили.
vlad shirko
Шарашкіна контора. Беруть з людей гроші і лишають їх в Польщі з проблемами сам на сам..... Ніколи більш з ними не матиму справу...
MAKS 86
Розкажу про свої подорожі як я поїхав від одного агентства на роботу в себе з Харкова, і попав не на ту роботу що хобів…( Потім поїхав на Німеччину і там все не так добре, я і так не офіційно знаходився там, щей в Польщі неофіційно, запрошення анулювали з попередньої роботи…. Безвихідь…І знайшов в інтернеті західну фірму з Рівного Три Максимум, робив запит по конткерній вакансії на готелі в м. Карпач Менеджер Тетяна мене впевнила що це офіційна робота . Звичайно схотіли оплату на перед за вакансію. Сумнівався чи не обмануть, але скинули договір, я скинув паспорт з візою, заповнив багато документів на цю роботу : анкету і підписався під їхніми всіма умовами. Чекав відповіді і мене затвердили. Після цього скинув уже аванс. Але то було ще не все мусив чекати 10 робочих днів запрошення…Приїхав на Україну , вже сумнівався чи отримаю я те запрошення бо назад я би не в’їхав. Знову все вирішили по телефону але вже не сумнівався в них, стільки часу як вони зі мною провозилися, скинув їм за вакансію остаток. Переслали запрошення по вайберу я роздрукував, удачно перетнув кордон, я то знаю які то проблеми вже не вперше їду. Дякую для них велике за те що виручили мене за кордоном. Попав на готель який хотів, шикарний 5 зірок. Я знаю мову тому від помічника офіціанта на який мене затвердили мене підвисили на кухні) Звичайно багато нюансів проблем з (доїздом) доберанням і поки то вийшов на роботу але то таке головне робота. Гірсколижний готельно ресторанний комплекс. Якраз маю ЗП отримати 15-20 числа. Напишу яка буде в сезон. Бо тут до польського різдва мають бути хороші премії до ставки. Кажуть корпоранти вечірки будуть. Побачим…А ще забув сказати користуюсь усіма удобствами: фуршети, тренажерні зали, басейни і тд тп..
Artur 1991
Лучшее агентство, с которым мне приходилось сотрудничать! Очень вежливые и приветливые консультанты, документы сделали раньше обещанного срока. Супер!
Іванка Остапчук
Багато моїх знайомих їздять на заробітки до Пльщі Чехії , і мені вже давно говорили щоб не сиділа тут а поїхала з ними і заробила хороші гроші. От і наважилася - моя подруга дала мені номер агенції в яку вона постійно звертається – Три максимум, тому і я звернулася по рекомендаціях. Так як малю досід психолога, підібрали мені роботу піклувальника для людей похилого віку. Виготовили візу, трохи із затримкою але все добре, поїхала. На кордоні проблем не було, бо їхала по запрошеню на роботу, а от сама робота морально важка, навіть для мене психолога, але згодом звикла, допрацювала привезла трохи грошів додому поки що вирішіла трохи відпочити а згодом і знову поїхати .
Serhii Markov
Поїхав на роботу з братом від цієї компанії на роботу у Польщу. У нас досвід монтажників, тому нам відразу допомогли обрати вакансію згідно спеціалізації. Встановлювали у Польщі сонячні батареї на високих будинках. Отримували на початку від 18 злотих, далі роботодавець підвищив до 25. Так, як ми поїхали по візі, і залишилися на довший термін, то змогли непогано заробити. Залишилися задоволені!
Ліра Кучаріс
Вперше їхала на роботу закордон. Переживала і тривожилась. Сама проживаю у Рівному, тому прийшла на офіс до компанії, мене всі розповіли та детально проконсультували. Запропонували їхати по біометрії на склад канстоварів. Заплатила 500 грн. авансу і чекала запрошення. Як тільки прийшло запрошення дали номер водія і я доїхала без проблем одразу до роботи. Це дуже сподобалось, адже я ніде не робила пересадок. Дівчата які консультували мене відповідально відносяться до своєї роботи і до клієнтів. Сама робота звісно не проста ,але я їхала на заробітки , а не просто гуляти по місту. Тому спокійно рекомендую дану компанію.
nadia levchun
Мене звати Надя, я з Рівного і мені 25 років. У червні 2020 після коронавірусу я залишилася без роботи. Нової роботи з адекватною зарплатою знайти не змогла, тому звернулася в Три Максимум, щоб допомогли працевлаштувати десь закордоном. В компанії до моєї проблеми поставилися відповідальна, відразу підібрали декілька вакансій. Зараз пакую канцтовари на складі у Польщі, проживання безкоштовне, у кімнаті 3 осіб. Я дуже задоволена! Тепер буду тільки їхати через Три Максимум!
Микола Савчук
Працюємо вже майже місяць в Польщі. Нас направили на склад Хопі у Сохачеві. Даже не очікували від себе, що справимся з роботою. Познайомились тут з гарними людьми з України і Білорусії. Дякуєм фірмі за хорошу роботу.
Maria 1996
Довольно быстро подобрали мне работу на складе одежды. Я с этой работой была знакома. Работала в Словакии на аналогичной работе, поэтому никакие другие вакансии не интересовали. В Три Максимум мне предложили поехать на склад ЗАРА в Польше, и я согласилась. Вот вчера получила первую зарплату. Пока все условия выполняются. Могу рекомендовать эту фирму для тех, кто хочет работать в Польше.
Maryna Shashera
Работа на кондитерке под Варшавой понравилась. Особенно после опыта работы на нашей кондитерке. Платят нормально. Требуют много. Я это знала, когда ехала.

Это ваша компания?

Напишите нам - [email protected] (Мы передадим на вас права на страницу)


Агентство «Три Максимум» більше 5 років на ринку рекрутингу. З роками ми набуваємо досвід, що дозволяє нам працювати для людей, що хочуть знайти роботу за кордоном, та пропонувати достойні вакансії в різних країнах Європи.

ЧОМУ МИ ВИРІШИЛИ ПРАЦЮВАТИ НА РИНКУ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ:

  • Наразі це актуально, адже є попит на наших людей як працівників за кордоном;
  • Оплата праці за кордоном по спеціальностях середнього сегменту врази вища ніж в нашій країні;
  • Самі маємо досвід пошуку такої роботи і знаємо “підводні” камені кожного з етапів починаючи з отримання візи, обрання виду роботи і закінчуючи отриманням оплати та поверненням додому;
  • Є напрацьована база даних перевірених вакансій у Польщі, Чехії, Швеції, Литві.
☎: +380 98 601-71-21 ✉: [email protected]