Агентство За_Кордон

За_Кордон

на layboard.com с 24.09.2020

Украина
Подписаться
Контактное лицо: Михаил
Телефон: +380983969680 , +380983969680
Telegram +380501350501
WhatsApp +380983969680
Сайт:

https://www.zakordon.net.ua/

Тип компании: Агентство
Страна: Украина
Город: Івано-Франківськ
Адрес: Героїв Крут, 12
:

https://www.zakordon.net.ua/

Фірма «За_Кордон» — надійний та відповідальний партнер у справах працевлаштування за кордоном чи виїзду за кордон на проживання. У цій сфері компанія працює вже тривалий час, сформувавши професійну команду, здобувши вагомий досвід, добре вивчивши нюанси оформлення документів.

Ми допомогли вже багатьом українцям успішно працевлаштуватися за кордоном. Звертайтеся й ви, якщо цінуєте якість та оперативність послуг.

Пропонуємо:

  • роботу за кордоном — підберемо для вас оптимальну вакансію, яка відповідатиме вашим вмінням та навичкам;
  • допомогу в отриманні Карти Поляка;
  • допомогу в отриманні ВНЖ Угорщини;
  • страхування;
  • запис на чергу;
  • виготовлення чеської дворічної карти;
  • допомогу в оформленні віз.
Фірма «За_Кордон» — надійний та відповідальний партнер у справах працевлаштування за кордоном чи виїзду за кордон на проживання. У цій сфері компанія працює вже тривалий час, сформувавши професійну команду, здобувши вагомий досвід, добре вивчивши нюанси оформлення документів. Ми допомогли вже багатьом українцям успішно працевлаштуватися за кордоном. Звертайтеся й ви, якщо цінуєте якість та оперативність послуг. Пропонуємо: роботу за кордоном — підберемо для вас оптимальну вакансію, яка відповідатиме вашим вмінням та навичкам; допомогу в отриманні Карти Поляка; допомогу в отриманні ВНЖ Угорщини; страхування; запис на чергу; виготовлення чеської дворічної карти; допомогу в оформленні віз.
☎: +380983969680 ✉: [email protected]