Агенція Ecojob Sp Z O O

Перевірена компанія
Ecojob Sp Z O O
4.08

на layboard.com с 22.06.2020

Подписчики
2
Польща
Підписатися
Контактна особа: Лидия
Телефон: +48605560241 , +380958277471
Сайт:

ecojob.pl

Тип компанії: Агенція
Країна: Польща
Місто: Poznań
Адрес: ul. Garbary 35/5 61-868
:

ecojob.pl

Jesteśmy doświadczoną kadrą, która zdobywała doświadczenie w znanych agencjach pracy tymczasowej w Polsce i poza jej granicami. Łączą nas wspólne pasje i wizja pracy w zgodzie z naturą.

Znamy wartość pracy i pracownika. Rozumiemy potrzeby, minimalizujemy formalności po stronie Klienta. Współpracę opieramy na przejrzystych i transparentnych warunkach. Z równym szacunkiem i zaangażowaniem podchodzimy zarówno do firmy zatrudniającej dziesiątki fachowców, jak i do pojedynczego pracownika, który ceni swój czas i swoje umiejętności.

Jesteśmy doświadczoną kadrą, która zdobywała doświadczenie w znanych agencjach pracy tymczasowej w Polsce i poza jej granicami. Łączą nas wspólne pasje i wizja pracy w zgodzie z naturą. Znamy wartość pracy i pracownika. Rozumiemy potrzeby, minimalizujemy formalności po stronie Klienta. Współpracę opieramy na przejrzystych i transparentnych warunkach. Z równym szacunkiem i zaangażowaniem podchodzimy zarówno do firmy zatrudniającej dziesiątki fachowców, jak i do pojedynczego pracownika, który ceni swój czas i swoje umiejętności.
☎: +48605560241 ✉: [email protected]