Future-work отзывы

Future-work
3.97

на layboard.com с 27.02.2020

Словакия
Подписаться
Оставить отзыв
Оценка:
Cортировать по:
Приехали компанией на работу через агенство future work. Ехали через девушку Марию. Заселились в хостел ,сказали что нужно отсидеть на карантине две недели,уже сдали тест на covid 19 ,началась третья неделя. В итоге ничего до сих пор неизвестно,координатор с нами не связался,заплатили 100 евро за вакансию и сидим тут в ожидании чуда!!!P.S. Должны по идее работать на заводе Lear которая занимается производством автомобильных сидений. Оказалось что туда принимают только мужчин,об этом никто никто не сообщил,а мы девушки и отдали деньги за эту вакансию деньги. Если на этой неделе не решится вопрос и компания не поможет решить нам этот вопрос,придётся самим искать что-то другое Жаль потраченных денег,времени и нервов. Спасибо за «качественную работу «. Ждём обратной связи!
Future-work

ответ компании

Доброго дня, Яна. Про 2-х тижневий карантин ви були попереджені і про те,що вихід на роботу лише з ВНЖ. Попередньо нам підтвердили на вас робочі місця на заводі,про який з вами говорили. Чому вас відравили на інший завод нам невідомо. Це вирішує на місці координатор. Всі документи ми надали і роботу також.
Г
Ганна

Аноним

Доброго дня,чому ви виправдовуєтеся,ми також через вас приїхали 10 квітня,і так само відсиділи карантин а далі до нас так і не заявився наш так називаємий координатор Габріель.Я не розумію в чому суть,для чого так з людьми робити,люди дають вам останні кошти за вакансії в надії що заро*#!ть їх,а ви....подумайте що перед Богом потрібно буде відповідати,не вам, так вашим дітям!!!
А
Андрій

Аноним

Така ж ситуація, жінка вже третій місяць без роботи, кінули сучари.
Д
Дмитрий

Аноним

Хочет 200€ за вакансию...а хуху не хохо?
Добрый день, Дмитрий! Возможно Вы ошиблись и не туда написали свой отзыв, но у нас вакансии 100-120€ МАКСИМУМ! будьте внимательны!)) если ищете работу - обращайтесь. Буду рада помочь подобрать вакансию, которая подойдёт именно Вам! Хорошего дня!
Г
Ганна

Аноним

Яку роботу,ро що ви говорите!!!!Люди не ведіться,на це агенство,це Лохотрон!!!!
Б
Братішка

Аноним

Доброго дня , хотів потрапити на роботу на автозавод , фірма футур з своєї сторони гарантувала працевлаштування на 100% , вакансія 100 євро , дорога 150, вас везуть ви переходите пішки через кордон там далі на вас чекає інший бусік , за такий комфорт це цього не вартує , маєте можливість добирайтесь своїм ходом або шукайте іншого перевізника . В словаччині вам кинуть номер зовсім іншої людини яка просто дупля не ріже хто ви і що від неї хочете це типу буде ваш словацький координатор( увага це вже інша агенція) , будете їздити здавати тест на коронавірус за свій ще рахунок на громадському транспорті , так само на автозавод будете добиратися своїм ходом , там пані така вся на стилі або дійсно не знайома з цією агенцією або просто так вдає виду , менш з тим проходите тести там різні , показуєте на що здатні , з нас там було 10 чоловік 5 забракували і тупо сказали ви нам не підходите , ще було багато народу від різних фірм , на вигляд це іде як конвеєр вони просто людей переправляють і з цих усіх молодих пацанів віком 20-35 років є тупо ким перебирати, 100% гарантії що вас працевлаштують вам на словах дадуть а на ділі дуля , не їдьте через цю фірму бо обіццянок багато а толку нуль, не дарма на сайті тільки номера телефонів , а адреси немає бо напевно там би уже вікон не було і дверей , не витрачайте гроші і дорогоцінні нерви !!!! Хай щастить вдалих заробітків. Пані Таміла вам всього "найкращого"!!!
Кордон ви пройшли по словацьким документам,швидко ,як і обіцяли.По біометрії без офіційної виємки пройти зараз неможливо. Роботу всім нашим клієнтам надали,зустріли,поселили. Якщо людина не проходить співбесіду(по причині не справляється, Чи має не закрите внж,а не сказала)-пропонує роботодавець альтернативу завжди. А якщо людина починає перебирати,відмовляється прийти на тест,чи приходить в стані алкогольного сп'яніння-це вибір кожного.Це офіційні заробітки-а не туризм.Свої зобов'язання ми завжди виконуємо.Гарного дня!Таміла!
А
Аноним

Аноним

Компания и её работники ужасные.Звонить по каким-то вопросам к ним - бесполезная затея.Трубку не возьмут.Документов нет уже месяц,не знаю даже будут ли они вообще.

В комнате по 6 человек.в МАЛЕНЬКОЙ,абсолютно маленькой комнате за 350 злотых.6 человек.

Некомпетентная компания,ужасная и отвратительная. Была бы возможность,0 звёзд бы поставил.
Доброго дня. Ми не займаємось працевлаштуванням в Польщі!!! Ми працевлаштовуємо в Словаччині. Ви перепутали назву компанії. Наша назва future-work. Ось наш сайт https://future-work.com.ua
К
Коля

Аноним

Все брехня , не можна зараз по приїзду одразу працювати , є карантин так що будьте готові сидіти тижденнь без роботи і чекати тест на коронавірус , не вірти в казки коли вам говоруть, що на вас чекають там з відкритими обіймами і ви одразу станете до роботи !!! не платіть такі бешені гроші за роботу, вакансії в словаччині безкоштовні !!!
В
Вікторія

Аноним

Доброго дня,так правильно карантин у Словаччині 5 днів,потім Вас забирають на тести ковід 19.Ми завжди говоримо,що вихід на роботу після подачі документів.Ми веземо по офіційних запрошення від роботодавця.Відкриття ВНЖ гарантоване,але у зв`зку із ковідом терміни відкриття ВНЖ збільшилися(що від нас не залежить). В основному великі словацькі підприємства співпрацюють лише з агенціями.
Ехали уже второй раз через это агентство на фабрику багетов, заплатили 230 евро за вакансию и дорогу с документами.Зустрилы, выдали документы, прошли границу. Обсервация проходила на жилье, условия терпимые, менеджер Мария нам говорила и посылала фото, поэтому мы были готовы. Потом поехали, сдавали тест и теперь отправились в полицию, правительство труда. Через 3 недели вышли на работу. В основном вся информация была достовирною.Претензий не имеем.
А
Андрій

Аноним

Не треба пиздіти, ти ж курва матка Марія сама ж кідалово, мзда
Д
Дмитрий

Аноним

Люди даже не думайте ехать через это агенство,деньги вперед отдал за двоих 200 эвро и все по тел. никто не встречает не сопровождает и т.д. потом через границу првести не могут валят на перевозчиков которых сами предлагают жена неделю по хостелам жила,потраченых денег просто много и нервов,а результата нет ничего не решают перекладывают на агентуру в словакии,а она про нас и слышать не хочет,короче в итоге я сам нашел работу,после двух недель кочевания с женой это жесть,на вопрос возврата денег за ваканцию говорят что денег нет,люди если у вас есть лишние деньги то можете к ним обращаться,я настоятельно не рекомендую,всем добра.
Р
Роман

Аноним

Много обещание одно условия заплатите за вакансию которой нет...сами дальше думайте..
Писала быстро несколько раз повторилась)
відношенням агенства задоволений, кордон пройшли досить швидко, все показали - розказали, і через 2 дні після приїзду вже вийшли на роботу

загалом, робота не дуже важка, єдиний момент - незвично стояти увесь день на ногах, але то пройде
Поїхали з чоловіком вже другий раз від цієї фірми по біо на автозавод від future-work.Робота нормальна ,по 12 год,умови проживання також хороші.
Я
Яремко Рома

Аноним

Дякую! Влаштували мене працювати на автозавод шкода у Словаччині. Умови праці гарні, житлові умови теж нормальні. Чесно кажучі очікував гірших умов і був готовим до всього, товарищі багато розповідали, про те, як неспівпадає те, що обіцяли в агенції, і те що мали у підсумку. У мене з вами все інакше, раджу всім звертатись саме сюди, вам допоможуть.
S
Stas

Аноним

Мне помогли с трудоустройством и со всеми необходимыми документами. Я сейчас работаю заграницей в Венгрии. А сам из Луцка. Всем советую обращаться сюда!
Т
Толик

Аноним

Все как и обещали зарплата хорошая, жильем обеспечили.Благодарю за честность и терпение!
І
Ігор

Аноним

Дякую агенсії Future за виконану роботу.
Юля

Аноним

Їхали на багети з чоловіком від цієї агенції future work. Вже вийшли на роботу після карантину, роботою задоволені. Дякуємо Марії за консультацію.
Т
Тарас Коваленко

Аноним

Хочу выразить благодарность от лица моей мамы. Благодаря Вашему агентству Future она смогла уехать и устроиться, а главное легально. Все очень понравилось и отношение и качество проделанной работы. Документы оформили качественно. Она работала когда то в Польше, а вот решилась на Славакию и решение было верным. Данное агенство рекомендую и вскоре воспользуюсь сам
V
Vlad

Аноним

Скажу сразу, отзыв попросила меня оставить сотрудник агентства Future. Выражаю огромную благодарность Вике.Все как обещали, то и выполнили. И работой хорошей обеспечили, и жильем. Зарплата первый месяц, конечно была не та, что обещали, но со второго месяца работы зарплату подняли. Остался доволен вашим агентством, буду и дальше пользоваться вашими услугами! Спасибо за сотрудничество.
О
Ольга

Аноним

Їхали на завод Неуман, кордон пройшли швидко і без проблем, по приїзду у Словаччину зустрів нас координатор від завода, після карантину подали доки на ВНЖ і приступили до роботи. Все так, як нам і говорила менеджер Тетяна, все супер. Компанію рекомендує.
А
Анна

Аноним

Їхала через цю фірму з подружкою на вакансію Фосс.
Боялись,бо їхали перший раз.
Вакансія безкоштовна тому ризикнули.
Пройшли через словацький кордон.
Все організованно.
Вийшли на роботу на 15 день.
Дякую
Агентство «Future-work» пропонує громадянам України офіційну роботу в Європі з можливістю оформлення ВНЖ У нас є підписані прямі контракти з великими працедавцями Європи, що дає нам право гарантувати Вам офіційне працевлаштування з підписанням трудового контракту. Працевлаштування у Європі — складний процес, але наші спеціалісти допоможуть вам пройти цей шлях, надаючи грамотну і всесторонню підтримку на усіх етапах. Ми забезпечимо Вам повний супровід від початку оформлення документів і до розміщення та виходу на роботу на території Європи.
☎: +380966733652 ✉: [email protected]
1 5 3.97 35
Приехали компанией на работу через агенство future work. Ехали через девушку Марию. Заселились в хостел ,сказали что нужно отсидеть на карантине две недели,уже сдали тест на covid 19 ,началась третья неделя. В итоге ничего до сих пор неизвестно,координатор с нами не связался,заплатили 100 евро за вакансию и сидим тут в ожидании чуда!!!P.S. Должны по идее работать на заводе Lear которая занимается производством автомобильных сидений. Оказалось что туда принимают только мужчин,об этом никто никто не сообщил,а мы девушки и отдали деньги за эту вакансию деньги. Если на этой неделе не решится вопрос и компания не поможет решить нам этот вопрос,придётся самим искать что-то другое Жаль потраченных денег,времени и нервов. Спасибо за «качественную работу «. Ждём обратной связи!
Хочет 200€ за вакансию...а хуху не хохо?
Доброго дня , хотів потрапити на роботу на автозавод , фірма футур з своєї сторони гарантувала працевлаштування на 100% , вакансія 100 євро , дорога 150, вас везуть ви переходите пішки через кордон там далі на вас чекає інший бусік , за такий комфорт це цього не вартує , маєте можливість добирайтесь своїм ходом або шукайте іншого перевізника . В словаччині вам кинуть номер зовсім іншої людини яка просто дупля не ріже хто ви і що від неї хочете це типу буде ваш словацький координатор( увага це вже інша агенція) , будете їздити здавати тест на коронавірус за свій ще рахунок на громадському транспорті , так само на автозавод будете добиратися своїм ходом , там пані така вся на стилі або дійсно не знайома з цією агенцією або просто так вдає виду , менш з тим проходите тести там різні , показуєте на що здатні , з нас там було 10 чоловік 5 забракували і тупо сказали ви нам не підходите , ще було багато народу від різних фірм , на вигляд це іде як конвеєр вони просто людей переправляють і з цих усіх молодих пацанів віком 20-35 років є тупо ким перебирати, 100% гарантії що вас працевлаштують вам на словах дадуть а на ділі дуля , не їдьте через цю фірму бо обіццянок багато а толку нуль, не дарма на сайті тільки номера телефонів , а адреси немає бо напевно там би уже вікон не було і дверей , не витрачайте гроші і дорогоцінні нерви !!!! Хай щастить вдалих заробітків. Пані Таміла вам всього найкращого!!!
Компания и её работники ужасные.Звонить по каким-то вопросам к ним - бесполезная затея.Трубку не возьмут.Документов нет уже месяц,не знаю даже будут ли они вообще. В комнате по 6 человек.в МАЛЕНЬКОЙ,абсолютно маленькой комнате за 350 злотых.6 человек. Некомпетентная компания,ужасная и отвратительная. Была бы возможность,0 звёзд бы поставил.
Все брехня , не можна зараз по приїзду одразу працювати , є карантин так що будьте готові сидіти тижденнь без роботи і чекати тест на коронавірус , не вірти в казки коли вам говоруть, що на вас чекають там з відкритими обіймами і ви одразу станете до роботи !!! не платіть такі бешені гроші за роботу, вакансії в словаччині безкоштовні !!!
Ехали уже второй раз через это агентство на фабрику багетов, заплатили 230 евро за вакансию и дорогу с документами.Зустрилы, выдали документы, прошли границу. Обсервация проходила на жилье, условия терпимые, менеджер Мария нам говорила и посылала фото, поэтому мы были готовы. Потом поехали, сдавали тест и теперь отправились в полицию, правительство труда. Через 3 недели вышли на работу. В основном вся информация была достовирною.Претензий не имеем.
Люди даже не думайте ехать через это агенство,деньги вперед отдал за двоих 200 эвро и все по тел. никто не встречает не сопровождает и т.д. потом через границу првести не могут валят на перевозчиков которых сами предлагают жена неделю по хостелам жила,потраченых денег просто много и нервов,а результата нет ничего не решают перекладывают на агентуру в словакии,а она про нас и слышать не хочет,короче в итоге я сам нашел работу,после двух недель кочевания с женой это жесть,на вопрос возврата денег за ваканцию говорят что денег нет,люди если у вас есть лишние деньги то можете к ним обращаться,я настоятельно не рекомендую,всем добра.
Много обещание одно условия заплатите за вакансию которой нет...сами дальше думайте..
Писала быстро несколько раз повторилась)
відношенням агенства задоволений, кордон пройшли досить швидко, все показали - розказали, і через 2 дні після приїзду вже вийшли на роботу загалом, робота не дуже важка, єдиний момент - незвично стояти увесь день на ногах, але то пройде
Поїхали з чоловіком вже другий раз від цієї фірми по біо на автозавод від future-work.Робота нормальна ,по 12 год,умови проживання також хороші.
Дякую! Влаштували мене працювати на автозавод шкода у Словаччині. Умови праці гарні, житлові умови теж нормальні. Чесно кажучі очікував гірших умов і був готовим до всього, товарищі багато розповідали, про те, як неспівпадає те, що обіцяли в агенції, і те що мали у підсумку. У мене з вами все інакше, раджу всім звертатись саме сюди, вам допоможуть.
Мне помогли с трудоустройством и со всеми необходимыми документами. Я сейчас работаю заграницей в Венгрии. А сам из Луцка. Всем советую обращаться сюда!
Все как и обещали зарплата хорошая, жильем обеспечили.Благодарю за честность и терпение!
Дякую агенсії Future за виконану роботу.
Їхали на багети з чоловіком від цієї агенції future work. Вже вийшли на роботу після карантину, роботою задоволені. Дякуємо Марії за консультацію.
Хочу выразить благодарность от лица моей мамы. Благодаря Вашему агентству Future она смогла уехать и устроиться, а главное легально. Все очень понравилось и отношение и качество проделанной работы. Документы оформили качественно. Она работала когда то в Польше, а вот решилась на Славакию и решение было верным. Данное агенство рекомендую и вскоре воспользуюсь сам
Скажу сразу, отзыв попросила меня оставить сотрудник агентства Future. Выражаю огромную благодарность Вике.Все как обещали, то и выполнили. И работой хорошей обеспечили, и жильем. Зарплата первый месяц, конечно была не та, что обещали, но со второго месяца работы зарплату подняли. Остался доволен вашим агентством, буду и дальше пользоваться вашими услугами! Спасибо за сотрудничество.
Їхали на завод Неуман, кордон пройшли швидко і без проблем, по приїзду у Словаччину зустрів нас координатор від завода, після карантину подали доки на ВНЖ і приступили до роботи. Все так, як нам і говорила менеджер Тетяна, все супер. Компанію рекомендує.
Їхала через цю фірму з подружкою на вакансію Фосс. Боялись,бо їхали перший раз. Вакансія безкоштовна тому ризикнули. Пройшли через словацький кордон. Все організованно. Вийшли на роботу на 15 день. Дякую