Future-work отзывы

Future-work
Future-work
Агентство
Словакия
3.57

на layboard с 27.02.2020

Написать
Оставить отзыв
Оценка:
Cортировать по:
Яна Усикова
Приехали компанией на работу через агенство future work. Ехали через девушку Марию. Заселились в хостел ,сказали что нужно отсидеть на карантине две недели,уже сдали тест на covid 19 ,началась третья неделя. В итоге ничего до сих пор неизвестно,координатор с нами не связался,заплатили 100 евро за вакансию и сидим тут в ожидании чуда!!!P.S. Должны по идее работать на заводе Lear которая занимается производством автомобильных сидений. Оказалось что туда принимают только мужчин,об этом никто никто не сообщил,а мы девушки и отдали деньги за эту вакансию деньги. Если на этой неделе не решится вопрос и компания не поможет решить нам этот вопрос,придётся самим искать что-то другое Жаль потраченных денег,времени и нервов. Спасибо за «качественную работу «. Ждём обратной связи!
Future-work

ответ компании

Доброго дня, Яна. Про 2-х тижневий карантин ви були попереджені і про те,що вихід на роботу лише з ВНЖ. Попередньо нам підтвердили на вас робочі місця на заводі,про який з вами говорили. Чому вас відравили на інший завод нам невідомо. Це вирішує на місці координатор. Всі документи ми надали і роботу також.
Ганна
Доброго дня,чому ви виправдовуєтеся,ми також через вас приїхали 10 квітня,і так само відсиділи карантин а далі до нас так і не заявився наш так називаємий координатор Габріель.Я не розумію в чому суть,для чого так з людьми робити,люди дають вам останні кошти за вакансії в надії що зароблять їх,а ви....подумайте що перед Богом потрібно буде відповідати,не вам, так вашим дітям!!!
Андрій
Така ж ситуація, жінка вже третій місяць без роботи, кінули сучари.
Дмитрий
Хочет 200€ за вакансию...а хуху не хохо?
Таміла
Добрый день, Дмитрий! Возможно Вы ошиблись и не туда написали свой отзыв, но у нас вакансии 100-120€ МАКСИМУМ! будьте внимательны!)) если ищете работу - обращайтесь. Буду рада помочь подобрать вакансию, которая подойдёт именно Вам! Хорошего дня!
Ганна
Яку роботу,ро що ви говорите!!!!Люди не ведіться,на це агенство,це Лохотрон!!!!
Братішка
Доброго дня , хотів потрапити на роботу на автозавод , фірма футур з своєї сторони гарантувала працевлаштування на 100% , вакансія 100 євро , дорога 150, вас везуть ви переходите пішки через кордон там далі на вас чекає інший бусік , за такий комфорт це цього не вартує , маєте можливість добирайтесь своїм ходом або шукайте іншого перевізника . В словаччині вам кинуть номер зовсім іншої людини яка просто дупля не ріже хто ви і що від неї хочете це типу буде ваш словацький координатор( увага це вже інша агенція) , будете їздити здавати тест на коронавірус за свій ще рахунок на громадському транспорті , так само на автозавод будете добиратися своїм ходом , там пані така вся на стилі або дійсно не знайома з цією агенцією або просто так вдає виду , менш з тим проходите тести там різні , показуєте на що здатні , з нас там було 10 чоловік 5 забракували і тупо сказали ви нам не підходите , ще було багато народу від різних фірм , на вигляд це іде як конвеєр вони просто людей переправляють і з цих усіх молодих пацанів віком 20-35 років є тупо ким перебирати, 100% гарантії що вас працевлаштують вам на словах дадуть а на ділі дуля , не їдьте через цю фірму бо обіццянок багато а толку нуль, не дарма на сайті тільки номера телефонів , а адреси немає бо напевно там би уже вікон не було і дверей , не витрачайте гроші і дорогоцінні нерви !!!! Хай щастить вдалих заробітків. Пані Таміла вам всього "найкращого"!!!
Таміла
Кордон ви пройшли по словацьким документам,швидко ,як і обіцяли.По біометрії без офіційної виємки пройти зараз неможливо. Роботу всім нашим клієнтам надали,зустріли,поселили. Якщо людина не проходить співбесіду(по причині не справляється, Чи має не закрите внж,а не сказала)-пропонує роботодавець альтернативу завжди. А якщо людина починає перебирати,відмовляється прийти на тест,чи приходить в стані алкогольного сп'яніння-це вибір кожного.Це офіційні заробітки-а не туризм.Свої зобов'язання ми завжди виконуємо.Гарного дня!Таміла!
Коля
Все брехня , не можна зараз по приїзду одразу працювати , є карантин так що будьте готові сидіти тижденнь без роботи і чекати тест на коронавірус , не вірти в казки коли вам говоруть, що на вас чекають там з відкритими обіймами і ви одразу станете до роботи !!! не платіть такі бешені гроші за роботу, вакансії в словаччині безкоштовні !!!
Вікторія
Доброго дня,так правильно карантин у Словаччині 5 днів,потім Вас забирають на тести ковід 19.Ми завжди говоримо,що вихід на роботу після подачі документів.Ми веземо по офіційних запрошення від роботодавця.Відкриття ВНЖ гарантоване,але у зв`зку із ковідом терміни відкриття ВНЖ збільшилися(що від нас не залежить). В основному великі словацькі підприємства співпрацюють лише з агенціями.
Мария (380966733652)
Ехали уже второй раз через это агентство на фабрику багетов, заплатили 230 евро за вакансию и дорогу с документами.Зустрилы, выдали документы, прошли границу. Обсервация проходила на жилье, условия терпимые, менеджер Мария нам говорила и посылала фото, поэтому мы были готовы. Потом поехали, сдавали тест и теперь отправились в полицию, правительство труда. Через 3 недели вышли на работу. В основном вся информация была достовирною.Претензий не имеем.
Андрій
Не треба пиздіти, ти ж курва матка Марія сама ж кідалово, мзда
Аноним
Компания и её работники ужасные.Звонить по каким-то вопросам к ним - бесполезная затея.Трубку не возьмут.Документов нет уже месяц,не знаю даже будут ли они вообще.

В комнате по 6 человек.в МАЛЕНЬКОЙ,абсолютно маленькой комнате за 350 злотых.6 человек.

Некомпетентная компания,ужасная и отвратительная. Была бы возможность,0 звёзд бы поставил.
Таміла
Доброго дня. Ми не займаємось працевлаштуванням в Польщі!!! Ми працевлаштовуємо в Словаччині. Ви перепутали назву компанії. Наша назва future-work. Ось наш сайт https://future-work.com.ua
Дмитрий
Люди даже не думайте ехать через это агенство,деньги вперед отдал за двоих 200 эвро и все по тел. никто не встречает не сопровождает и т.д. потом через границу првести не могут валят на перевозчиков которых сами предлагают жена неделю по хостелам жила,потраченых денег просто много и нервов,а результата нет ничего не решают перекладывают на агентуру в словакии,а она про нас и слышать не хочет,короче в итоге я сам нашел работу,после двух недель кочевания с женой это жесть,на вопрос возврата денег за ваканцию говорят что денег нет,люди если у вас есть лишние деньги то можете к ним обращаться,я настоятельно не рекомендую,всем добра.
Роман
Много обещание одно условия заплатите за вакансию которой нет...сами дальше думайте..
Анна
Їхала через цю компанію. Роботою їхньою задоволена. Досить швидко підібрали мені роботу і допомогли з документами. Як менеджер розказувала все так і сталося. 2 тижні була на карантині,потім за 10 днів отримала ВНЖ і вже спокійно працюю другий тиждень. Дякую компанії Future work за допомогу з роботою в Словаччині! Буду рекомендувати вас всім знайомим!
Саша
Їхав через цю компанію на автозавод .Зробили всі документи ,кордон пройшли за 30 хв без проблем. З понеділка виходжу на роботу .В цілому лишився довольний
Андрей
Їхав через компанію Future Work. Дуже задоволений їхніми послугами. Допомогли з виготовленням довідки про несудимість з апостилем, тестом на ковід та іншими документами. Швидко і оперативно підібрали мені вакансію. 2 тижні був на карантині,потім мене зареєстрували у відділі праці і поліції. З понеділка вже виходжу на роботу. Дуже дякую компанії за гарну роботу!
Яна Усикова
Писала быстро несколько раз повторилась)
Оксана
Мы как туристы, много где были, много где работали. На этот раз было очень трудно выехать из за справок о несудимости с Венгрии, которые мы ждали полтора месяца. Думали уже не ехать никуда, но благодаря команде Футуре, которая не дала опустить руки, которая была всё время с нами на связи и в многом помогла, подсказала и сориентировала, мы всё таки приехали в Словакию. Дорога и проход границы-без проблем. Жильё предоставили, нормальное. Отсидели карантин - неделю, и поехали сдавать ПЦР тест. Отношение к Украинцам - хорошое, незнание словацкого языка оказалось не проблем совсем!! Ждём следующих действий и выхода на завод. Передаём ваши контакты нашим знакомым, которые планируют к нам!! Ждите новых клиентов с Харькова:)) Спасибо!
Андрій
Переоформили ФОП.
Робота зараз 8 Евро в годину,навіть більше ніж говорили в вакансії.Вікторії премію за чітку роботу.
Пишу відгук,як обіцяв.Ще за дружину не забудьте мою,через місяць може приїхати.Вдячний!
Петро
Еду через эту компанию третий раз. Всем доволен, как расписано в вакансии так и есть, всегда подберут работу, помогут с документами. Границу прошли группой пешком за 10 мин., великолепно. Всем рекомендую!!
Алла
Всім привіт,їхала через Марію(Future-work)в Словаччину на фабрику бутербродів 16.12.Проїхали кордон швидко,
Попередили,що чекати 1 місяць,
Але все швидше пройшло,ФОП відкрили безкоштовно.Єдине ,що на камери сендвічі їсти не можна.
Житло зараз взагалі гуд,задоволенна.Довідку переробила через них,бо мала стару.Дякую!
Ваня Братасюк
відношенням агенства задоволений, кордон пройшли досить швидко, все показали - розказали, і через 2 дні після приїзду вже вийшли на роботу

загалом, робота не дуже важка, єдиний момент - незвично стояти увесь день на ногах, але то пройде
Вікторія
Поїхали з чоловіком вже другий раз від цієї фірми по біо на автозавод від future-work.Робота нормальна ,по 12 год,умови проживання також хороші.
Виктор
Устроили,поселили,4 дня карантина и вышли на работу .Mahle норм фабрика
Христина
Поїхала на роботу від цієї фірми на упаковку консерв
координатор зустрів все показав
житло роботу...
була приємно здивована...житло чисте і акуратне єдиний мінус це інтернет добре працював тільки в ночі...
на рахунок роботи думала що буде на багато важче але все що говорила менеджер Марія все відповідало реальності.

Агентство «Future-work» пропонує громадянам України офіційну роботу в Європі з можливістю оформлення ВНЖ

У нас є підписані прямі контракти з великими працедавцями Європи, що дає нам право гарантувати Вам офіційне працевлаштування з підписанням трудового контракту.

Працевлаштування у Європі — складний процес, але наші спеціалісти допоможуть вам пройти цей шлях, надаючи грамотну і всесторонню підтримку на усіх етапах. Ми забезпечимо Вам повний супровід від початку оформлення документів і до розміщення та виходу на роботу на території Європи.

☎: +380966733652 ✉: [email protected]
1 5 3.57 23
Приехали компанией на работу через агенство future work. Ехали через девушку Марию. Заселились в хостел ,сказали что нужно отсидеть на карантине две недели,уже сдали тест на covid 19 ,началась третья неделя. В итоге ничего до сих пор неизвестно,координатор с нами не связался,заплатили 100 евро за вакансию и сидим тут в ожидании чуда!!!P.S. Должны по идее работать на заводе Lear которая занимается производством автомобильных сидений. Оказалось что туда принимают только мужчин,об этом никто никто не сообщил,а мы девушки и отдали деньги за эту вакансию деньги. Если на этой неделе не решится вопрос и компания не поможет решить нам этот вопрос,придётся самим искать что-то другое Жаль потраченных денег,времени и нервов. Спасибо за «качественную работу «. Ждём обратной связи!
Хочет 200€ за вакансию...а хуху не хохо?
Доброго дня , хотів потрапити на роботу на автозавод , фірма футур з своєї сторони гарантувала працевлаштування на 100% , вакансія 100 євро , дорога 150, вас везуть ви переходите пішки через кордон там далі на вас чекає інший бусік , за такий комфорт це цього не вартує , маєте можливість добирайтесь своїм ходом або шукайте іншого перевізника . В словаччині вам кинуть номер зовсім іншої людини яка просто дупля не ріже хто ви і що від неї хочете це типу буде ваш словацький координатор( увага це вже інша агенція) , будете їздити здавати тест на коронавірус за свій ще рахунок на громадському транспорті , так само на автозавод будете добиратися своїм ходом , там пані така вся на стилі або дійсно не знайома з цією агенцією або просто так вдає виду , менш з тим проходите тести там різні , показуєте на що здатні , з нас там було 10 чоловік 5 забракували і тупо сказали ви нам не підходите , ще було багато народу від різних фірм , на вигляд це іде як конвеєр вони просто людей переправляють і з цих усіх молодих пацанів віком 20-35 років є тупо ким перебирати, 100% гарантії що вас працевлаштують вам на словах дадуть а на ділі дуля , не їдьте через цю фірму бо обіццянок багато а толку нуль, не дарма на сайті тільки номера телефонів , а адреси немає бо напевно там би уже вікон не було і дверей , не витрачайте гроші і дорогоцінні нерви !!!! Хай щастить вдалих заробітків. Пані Таміла вам всього "найкращого"!!!
Все брехня , не можна зараз по приїзду одразу працювати , є карантин так що будьте готові сидіти тижденнь без роботи і чекати тест на коронавірус , не вірти в казки коли вам говоруть, що на вас чекають там з відкритими обіймами і ви одразу станете до роботи !!! не платіть такі бешені гроші за роботу, вакансії в словаччині безкоштовні !!!
Ехали уже второй раз через это агентство на фабрику багетов, заплатили 230 евро за вакансию и дорогу с документами.Зустрилы, выдали документы, прошли границу. Обсервация проходила на жилье, условия терпимые, менеджер Мария нам говорила и посылала фото, поэтому мы были готовы. Потом поехали, сдавали тест и теперь отправились в полицию, правительство труда. Через 3 недели вышли на работу. В основном вся информация была достовирною.Претензий не имеем.
Компания и её работники ужасные.Звонить по каким-то вопросам к ним - бесполезная затея.Трубку не возьмут.Документов нет уже месяц,не знаю даже будут ли они вообще. В комнате по 6 человек.в МАЛЕНЬКОЙ,абсолютно маленькой комнате за 350 злотых.6 человек. Некомпетентная компания,ужасная и отвратительная. Была бы возможность,0 звёзд бы поставил.
Люди даже не думайте ехать через это агенство,деньги вперед отдал за двоих 200 эвро и все по тел. никто не встречает не сопровождает и т.д. потом через границу првести не могут валят на перевозчиков которых сами предлагают жена неделю по хостелам жила,потраченых денег просто много и нервов,а результата нет ничего не решают перекладывают на агентуру в словакии,а она про нас и слышать не хочет,короче в итоге я сам нашел работу,после двух недель кочевания с женой это жесть,на вопрос возврата денег за ваканцию говорят что денег нет,люди если у вас есть лишние деньги то можете к ним обращаться,я настоятельно не рекомендую,всем добра.
Много обещание одно условия заплатите за вакансию которой нет...сами дальше думайте..
Їхала через цю компанію. Роботою їхньою задоволена. Досить швидко підібрали мені роботу і допомогли з документами. Як менеджер розказувала все так і сталося. 2 тижні була на карантині,потім за 10 днів отримала ВНЖ і вже спокійно працюю другий тиждень. Дякую компанії Future work за допомогу з роботою в Словаччині! Буду рекомендувати вас всім знайомим!
Їхав через цю компанію на автозавод .Зробили всі документи ,кордон пройшли за 30 хв без проблем. З понеділка виходжу на роботу .В цілому лишився довольний
Їхав через компанію Future Work. Дуже задоволений їхніми послугами. Допомогли з виготовленням довідки про несудимість з апостилем, тестом на ковід та іншими документами. Швидко і оперативно підібрали мені вакансію. 2 тижні був на карантині,потім мене зареєстрували у відділі праці і поліції. З понеділка вже виходжу на роботу. Дуже дякую компанії за гарну роботу!
Писала быстро несколько раз повторилась)
Мы как туристы, много где были, много где работали. На этот раз было очень трудно выехать из за справок о несудимости с Венгрии, которые мы ждали полтора месяца. Думали уже не ехать никуда, но благодаря команде Футуре, которая не дала опустить руки, которая была всё время с нами на связи и в многом помогла, подсказала и сориентировала, мы всё таки приехали в Словакию. Дорога и проход границы-без проблем. Жильё предоставили, нормальное. Отсидели карантин - неделю, и поехали сдавать ПЦР тест. Отношение к Украинцам - хорошое, незнание словацкого языка оказалось не проблем совсем!! Ждём следующих действий и выхода на завод. Передаём ваши контакты нашим знакомым, которые планируют к нам!! Ждите новых клиентов с Харькова:)) Спасибо!
Переоформили ФОП. Робота зараз 8 Евро в годину,навіть більше ніж говорили в вакансії.Вікторії премію за чітку роботу. Пишу відгук,як обіцяв.Ще за дружину не забудьте мою,через місяць може приїхати.Вдячний!
Еду через эту компанию третий раз. Всем доволен, как расписано в вакансии так и есть, всегда подберут работу, помогут с документами. Границу прошли группой пешком за 10 мин., великолепно. Всем рекомендую!!
Всім привіт,їхала через Марію(Future-work)в Словаччину на фабрику бутербродів 16.12.Проїхали кордон швидко, Попередили,що чекати 1 місяць, Але все швидше пройшло,ФОП відкрили безкоштовно.Єдине ,що на камери сендвічі їсти не можна. Житло зараз взагалі гуд,задоволенна.Довідку переробила через них,бо мала стару.Дякую!
відношенням агенства задоволений, кордон пройшли досить швидко, все показали - розказали, і через 2 дні після приїзду вже вийшли на роботу загалом, робота не дуже важка, єдиний момент - незвично стояти увесь день на ногах, але то пройде
Поїхали з чоловіком вже другий раз від цієї фірми по біо на автозавод від future-work.Робота нормальна ,по 12 год,умови проживання також хороші.
Устроили,поселили,4 дня карантина и вышли на работу .Mahle норм фабрика
Поїхала на роботу від цієї фірми на упаковку консерв координатор зустрів все показав житло роботу... була приємно здивована...житло чисте і акуратне єдиний мінус це інтернет добре працював тільки в ночі... на рахунок роботи думала що буде на багато важче але все що говорила менеджер Марія все відповідало реальності.