Агентство Job4You Pl Sp. z o.o.

Тип компании: Агентство

Контактное лицо: JOB4YOU

Польша, Tychy, Al. Jana Pawła II

+48501804304, +48501804304

https://e-job4you.eu

Про компанию:

Просмотры 1236
Вакансии 4
Подписчики 0
Отзывы 0

Соц.Сети

Viber Facebook
Job4You Pl Sp. z o.o.
(Отзывы: 0)

Польша, Tychy, Al. Jana Pawła II

4
1236
0

Описание

Siedziba firmy mieści się w Tychach w budynku Hotelu Tychy przy Al. Jana Pawła II 10. Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne i biznesowe. Siła firmy oparta jest na dostosowaniu oferty do potrzeb i wymagań Klienta – każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Nasza firma prowadzi działania głównie na terenie aglomeracji śląskiej, ale w poszczególnych przypadkach prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski.

Filozofię działania naszej firmy oparliśmy na trzech filarach:

• profesjonalizm - stosujemy sprawdzone procedury postępowania, nigdy nie podejmujemy się zleceń, których nie jesteśmy w stanie zrealizować;
• komunikacja- nasi ...
Еще

Агентство Job4You Pl Sp. z o.o.

Тип компании: Агентство

Контактное лицо: JOB4YOU

Польша, Tychy, Al. Jana Pawła II

+48501804304, +48501804304

https://e-job4you.eu

Про компанию:

Просмотры профиля 1236
Вакансии 4
Подписчики 0
Отзывы 0

Соц.Сети

Viber Facebook
Siedziba firmy mieści się w Tychach w budynku Hotelu Tychy przy Al. Jana Pawła II 10. Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne i biznesowe. Siła firmy oparta jest na dostosowaniu oferty do potrzeb i wymagań Klienta – każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Nasza firma prowadzi działania głównie na terenie aglomeracji śląskiej, ale w poszczególnych przypadkach prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski. Filozofię działania naszej firmy oparliśmy na trzech filarach: • profesjonalizm - stosujemy sprawdzone procedury postępowania, nigdy nie podejmujemy się zleceń, których nie jesteśmy w stanie zrealizować; • komunikacja- nasi pracownicy są cały czas do dyspozycji Klientów, na bieżąco informują o nowych ofertach oraz przebiegu procesu rekrutacji; • czas - mamy świadomość, że czas jest kluczem do sukcesu w każdym przedsięwzięciu, dlatego potrafimy rozważnie nim zarządzać, by jak najszybciej zrealizować założone cele. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, których świadczenie każdorazowo oparte jest o obowiązujące przepisy krajowe. Job4You to wykwalifikowani i zaangażowani ludzie, dla których praca jest pasją, a każdy klient nowym wyzwaniem!!! Zainteresowanych zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, służymy poradami. Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w sprawach pracowniczych!!!
☎: +48501804304 ✉: [email protected]