Фридман и сыновья отзывы

Тип компании: Прямой работодатель

Контактное лицо: директор

Латвия, нннн

+30975754, +956754

Про компанию:

Просмотры 13468
Вакансии 78
Подписчики 78
Отзывы 623
78
Фридман и сыновья
(Отзывы: 623)

Латвия, нннн

78
13468
623

Cортировать по:
Д
Дима

Аноним

Рекомендую 🇮🇱
П
Поліна

Аноним

Тільки позитивне можу сказати про агенцію. Знайомі, як і я, зверталися сюди і залишилися задоволені. В Ізраїлі роботи багато і платять добре
Я
Яна

Аноним

Приехала через приглашение все хорошо
С
Сніжанна

Аноним

Шановна агенція, Дякую Вам за гарного працедавця. Вже мала негативний досвід з іншими агенціями і з вами дуже пощастило
О
Оскар

Аноним

Влаштували на гарну роботу в Ізраїля з безкоштовним медичним страхуванням. Фрідман як завжди - супер сервіс тато вже працював в них
П
Поля

Аноним

Советую фирму
М
Миша

Аноним

Купил билеты, заказал приглашение сделали и все супер 😊
С
Сашок

Аноним

Все тип топ😎работаю
М
Марина з львова

Аноним

Рекомендую агенцію, бо лише вони змогли дати мені ту роботу, яку я довго шукала. Поїхала до ізраілю і не жалкую
С
Соня

Аноним

Рада, що звернулася саме до Фрідман і сини. Знайшли гарну роботу, оформили всі документи в поставлені строки. Працюю на складі техніки, робота не важка, пакую замовлення з інтернет магазину в Ізраїлв
С
Слава

Аноним

За допомогою фірми зміг поїхати до Ізраілю та працюю зараз в супермаркеті
В
Ваня

Аноним

Спасибо
С
Софія

Аноним

Агенство професійно працює
А
Альбіна

Аноним

Чудова компанія! Допомогли підібрати вакансію, попередньо поспілкувавшись по телефону. Менеджери дуже професійні і знають свою справу
Л
Люда

Аноним

Работаю на уборках квартир)))все замечательно)))
Т
Тарас

Аноним

Все нормально устроили меня
И
Иван

Аноним

Работаю у фридман
К
Катерина

Аноним

Доброго вечора, хочу залишити відгук про працю з якою допомогла агенція пелех. Знаходжусь в Ізраїлі на фасуванні приправ. заробітна плата висока. Графік хороший
В
Васіліна

Аноним

Агентство чудове, допомогли влаштуватися матері у ізраїль. Зарплата у доларах виходить хороша. Дякую менеджерам за допомогу у працевлаштуванні та допомогу вже по приїзду на місце роботи. МОжу сказати лише хороше
В
Василий

Аноним

Это кидалы , которые по прилёту берут 400$ и швыряют сразу.
Безмозгло пишут сами себе отзывы , чтоб забить реальные отзывы тех, кого кинули. Пишет один человек без фантазии особой
МОШЕННИКИ !!!!!

Фридман и сыновья отзывы

Тип компании: Прямой работодатель

Контактное лицо: директор

Латвия, нннн

+30975754, +956754

Про компанию:

Просмотры профиля 13468
Вакансии 78
Подписчики 78
Отзывы 623

Популярные компании



Не пропусти вакансии за границей

Подпишись на наш телеграм-канал @layboard

☎: +30975754
1 5 4.5 623
Рекомендую 🇮🇱
Тільки позитивне можу сказати про агенцію. Знайомі, як і я, зверталися сюди і залишилися задоволені. В Ізраїлі роботи багато і платять добре
Приехала через приглашение все хорошо
Шановна агенція, Дякую Вам за гарного працедавця. Вже мала негативний досвід з іншими агенціями і з вами дуже пощастило
Влаштували на гарну роботу в Ізраїля з безкоштовним медичним страхуванням. Фрідман як завжди - супер сервіс тато вже працював в них
Советую фирму
Купил билеты, заказал приглашение сделали и все супер 😊
Все тип топ😎работаю
Рекомендую агенцію, бо лише вони змогли дати мені ту роботу, яку я довго шукала. Поїхала до ізраілю і не жалкую
Рада, що звернулася саме до Фрідман і сини. Знайшли гарну роботу, оформили всі документи в поставлені строки. Працюю на складі техніки, робота не важка, пакую замовлення з інтернет магазину в Ізраїлв
За допомогою фірми зміг поїхати до Ізраілю та працюю зараз в супермаркеті
Спасибо
Агенство професійно працює
Чудова компанія! Допомогли підібрати вакансію, попередньо поспілкувавшись по телефону. Менеджери дуже професійні і знають свою справу
Работаю на уборках квартир)))все замечательно)))
Все нормально устроили меня
Работаю у фридман
Доброго вечора, хочу залишити відгук про працю з якою допомогла агенція пелех. Знаходжусь в Ізраїлі на фасуванні приправ. заробітна плата висока. Графік хороший
Агентство чудове, допомогли влаштуватися матері у ізраїль. Зарплата у доларах виходить хороша. Дякую менеджерам за допомогу у працевлаштуванні та допомогу вже по приїзду на місце роботи. МОжу сказати лише хороше
Это кидалы , которые по прилёту берут 400$ и швыряют сразу. Безмозгло пишут сами себе отзывы , чтоб забить реальные отзывы тех, кого кинули. Пишет один человек без фантазии особой МОШЕННИКИ !!!!!